unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Forum Dyscyplinarne

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 27-09-2005, 10:42   #1
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5519
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Best i te utdc :/

Dzis rano wchodze sobie na bestow a tu :
Ram kicked not playing jakos tak i tak kilka razy pod rzad sie pokazuje i automatycznie wywala ,2 sprawa to hook,auto kick z serwa; / . Pomożecie ?
][rozbojniczka Dziś o 21:39
chłopie nie znam Cie ale wiem co masz w domu i w jakim kącie leży
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 11:17   #2
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7540
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
ja pierdole...trudno sie domyslic, ze to jest mutek kikujacy za nie granie czyli STANIE W MIEJSCU ? dzieki temu nie bedzie sytuacji, ze jakis przyglup wchodzi na serw, idzie zjesc obiad i wraca po 20 min, zajmujac miejsce ;o co prawda jest to troche zle ustawione, komenda powinna pojawiac sie po troche dluzszym czasie (2,3 min ? ) bo czasem ktos moze isc np. tylko drzwi otworzyc czy cos , a nie ja se czekam na belta, a tu mi napis wyskakuje :P a druga sprawa, czyli sprawa hooka (buga) byla walkowana 98462342723 razy, wiec nie wiem po co do tego wracac...

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 12:23   #3
aRti`
|sWs.nO-n/-\me|[TT]

aRti` - Awatar

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: Dabrowa Gornicza
Rep P0wah: 106
aRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizasta
wejzcie panowie jakis wspolny temat zalocie na temat tego buga i po sprawie pozdrO
Stare 27-09-2005, 13:06   #4
Sami
dT for ever

Sami - Awatar

Na forum od: 06-05-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 55
Sami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizasta
a teraz wszyscy razem czyscimy cache... to nie boli a pomaga / mi pomoglo ;-)

Użytkownika Sami nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 13:14   #5
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Na forum od: 15-03-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
po to zeby usunac to przeszkadzajace gowno z tamtad ;X po co to wogule jest ? :| zadko kto gra juz z aimem ;]
Użytkownika Fighter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 13:25   #6
buba
buba - Awatar

buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
to wtedy ludzie zobacza, ze nie ma zabezpieczenia i zaczna sobie grac z aimem...
mnie ten bug wywalil maxymalnie z 2,3 razy, wiec to wy cos macie nie tak
jaki wniosek ? nie wywalac UTDC

jemy grochy?
Stare 27-09-2005, 13:27   #7
Sami
dT for ever

Sami - Awatar

Na forum od: 06-05-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 55
Sami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizastaSami - masta of dizasta
Cytat:
Fighter pisze:
po co to wogule jest ? :| zadko kto gra juz z aimem ;]
czy ty sie slyszysz?

Użytkownika Sami nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 13:42   #8
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5519
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Cytat:
ldm69buba pisze:
ja pierdole...trudno sie domyslic, ze to jest mutek kikujacy za nie granie czyli STANIE W MIEJSCU ? dzieki temu nie bedzie sytuacji, ze jakis przyglup wchodzi na serw, idzie zjesc obiad i wraca po 20 min, zajmujac miejsce ;o co prawda jest to troche zle ustawione, komenda powinna pojawiac sie po troche dluzszym czasie (2,3 min ? ) bo czasem ktos moze isc np. tylko drzwi otworzyc czy cos , a nie ja se czekam na belta, a tu mi napis wyskakuje :P a druga sprawa, czyli sprawa hooka (buga) byla walkowana 98462342723 razy, wiec nie wiem po co do tego wracac...
Ale to sie dzieje nawet jak gram
][rozbojniczka Dziś o 21:39
chłopie nie znam Cie ale wiem co masz w domu i w jakim kącie leży
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-09-2005, 14:31   #9
buba
buba - Awatar

jak stoisz...

jemy grochy?
Stare 27-09-2005, 14:36   #10
Docto
Registered User

Docto - Awatar

Na forum od: 17-08-2004
Miejscowość: Skowarcz
Rep P0wah: 0
Docto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelinaDocto - wazelina
hm ale dziwne to jest :> ten bug , mnie jeszcze ta wersja utdc ANI razu nie wyjebala ;x zastanawia mnie od czego to zalezy :d leonzowi pomaga wylaczanie irca albo reinstall utdc;x dziwne
Użytkownika Docto nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości