unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 3, średnia 4,33. Tryby Wyświetlania
Stare 01-10-2005, 19:21   #1
Jasior
imo pwned

Na forum od: 28-02-2005
Miejscowość: bydgoszcz
Rep P0wah: 36
Jasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;pJasior - cham i świnia ;p
FILM Stroke Genius by Hardcore Crew!!!

Waga: 277MB
Czas: 10:11min
Kodek: XviD
LINK

Joł, oto pierwszy film klanu HC (niektorzy juz nas znaja), sciagac i oceniac . Produced by hc//MaMeJa.
Stare 01-10-2005, 20:50   #2
solex
pokerstars.com

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1756
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
ehh filmik sciagnelem...pare ale naprawde pare fragow fajnych reszta zwykle...pozatym 1 wielki ale to bardzo wielki minus za pokazywanie lamerskich fragów typu koles stoi w miejscu a ktos tam mu heda, jest w filmiku taki pewien moment ze trzy na 6 fragow to head shot jak koles stoi... pozatym za czesto pokazuje sie nick szprota, koles ledwo co chodzi no ale szczegół...film oceniam na 3/7
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2005, 22:53   #3
aRti`
|sWs.nO-n/-\me|[TT]

aRti` - Awatar

Miejscowość: Dabrowa Gornicza
Rep P0wah: 106
aRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizasta
solex bla bla bla to zrob lepszy xD

panowie z hc trafiliscie mi do serduszka niemilosiernie, co prawda tak jak solex napisal fragi przecietne duzo jest standardowych przez co troszke nudzi sie oko ale pomysl i wykonanie trzeba docenic muzyka trafiliscie w wielka 10-tke co prawda jestem amatorem w ocenianiu filmow pisze to co mi sie spodobalo i tyle czyli moja ocena :

fragi 2/10
muzyka7/10
pomysl 9/10

film mi sie podobal bo jest klimatyczny strzal w 10 jak dla mnie i bardzo chetnie obejrze go drogi raz pozdro i czekam na inne produkcje tego pana bo masz smykalke do robienia filmow pozdrO
Stare 01-10-2005, 23:10   #4
solex
pokerstars.com

Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1756
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
Macie prezent odemnie ;D :
http://www.from.okay.pl/kargi/Stroke_genius.avi
Prawym, zapisz element docelowy jako...

Aha jeszcze jedno zauwazylem tam w tym filmiku te taunty typu Head Shot, First Blood, Killing Spree, jakos inaczej wymawiane niz w standardowym UT`ku, to bylo przez jakis program przeruchiwane czy jakis mod do UT`ka ?? jak ktos wie ocb to prosze zapodac.

// oczywiscie link do filmu ale na moim ftp.
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-10-2005, 23:15   #5
dapyta
dapyta - Awatar

Na forum od: 10-06-2005
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 18
dapyta - miły człowiek ale bije żonędapyta - miły człowiek ale bije żonędapyta - miły człowiek ale bije żonędapyta - miły człowiek ale bije żonę
Cytat:
solex pisze:
Aha jeszcze jedno zauwazylem tam w tym filmiku te taunty typu Head Shot, First Blood, Killing Spree, jakos inaczej wymawiane niz w standardowym UT`ku, to bylo przez jakis program przeruchiwane czy jakis mod do UT`ka ?? jak ktos wie ocb to prosze zapodac.
To są sound'y z uT2004, nie z uT99.
Użytkownika dapyta nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 23:32   #6
jasperus
Bring out the Gimp!

Na forum od: 24-04-2002
Miejscowość: uk
Rep P0wah: 119
jasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizasta
"sciągac i oceniac"..

Na poczatek co mi sie nie podobalo..
muza troszke za glosna.. totalnie utrudniala mi ogladanie ;]
nie lubie takiej w filmach (ale to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje).
fragi na "szprocie" - nie na miejscu.

To co dobre:
duzo ladnych fragow
5:35 wypasiona rakieta Jasiora
sam montaz i jakosc filmu bardzo dobra, zadnych zbednych bajerow, co nie wywolalo u mnie zawrotow glowy ;P

ogolnie przyjemnie mi sie ogladalo ten "frag movie", no moze poza muzą, ktora jak dla mnie nie pasowala ;/

btw. kto to jest dark.ash ;]] bo przecie to nie ja
Stare 02-10-2005, 23:38   #7
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1368
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Troche cie nie bylo i juz zdazyli nick podjebac [;
Stare 03-10-2005, 09:08   #8
aRti`
|sWs.nO-n/-\me|[TT]

aRti` - Awatar

Miejscowość: Dabrowa Gornicza
Rep P0wah: 106
aRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizasta
Cytat:
btw. kto to jest dark.ash ;]] bo przecie to nie ja
juz nie jest w dark tylko w TT pozdro
Stare 03-10-2005, 13:53   #9
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Na forum od: 15-03-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
ty sie wpisujesz ash i ahs :> wez wybierz se 1 nicka a nie najlepiej odrazu wszystkie se zszachuj xDD
Użytkownika Fighter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-10-2005, 14:29   #10
jasperus
Bring out the Gimp!

Na forum od: 24-04-2002
Miejscowość: uk
Rep P0wah: 119
jasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizastajasperus - masta of dizasta
Cytat:
Fighter pisze:
ty sie wpisujesz ash i ahs :> wez wybierz se 1 nicka a nie najlepiej odrazu wszystkie se zszachuj xDD
ze niby gdzie ja sie tak "wpisuje", pierwsze slysze. ahs to calkiem inna osoba. ja zawsze bylem .ash
zreszta, jak dla mnie to eot

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości