unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 02-10-2005, 20:18   #1
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5255
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Jak sie bronic?

Lato sie konczy, zmrok zapada szybciej, zaczyna sie robic niebezpiecznie na ulicy. Jako ze wielkiej postury nie jestem przydaloby sie cos do samoobrony. Co polecacie? Na kursy walki nie mam kasy i czasu, myslalem nad jakims gazem, coby mozna bylo nosic zawsze przy sobie w kieszeni.
Stare 02-10-2005, 20:21   #2
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Na forum od: 26-06-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 482
Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
Różowy gumowy penis powinien odstraszyć potencjalnych napastników...gorzej z napastniczkami..
Stare 02-10-2005, 20:28   #3
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7540
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
imo gaz łzawiacy
np. to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63598779

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 20:31   #4
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Było głosować na NOP to byś mógł chodzić z kałachem A tak na serio :

- gaz jakos mnie nie przekonuje
- paralizator tez nie ( jak ktoś będzie z nozem to predzej dostaniesz go miedzy żebra niz goscia popieścisz )
- enforcer gazowy - troche drogi, i w sumie zanim go wyciągniesz.. - fakt moze jakis frajer nabierze sie ze prawdziwy
- wysówana pałka ( chyba nawet stalowa ) - nawet by mi się podobała. Bawiłem sie tym kiedyś i w sumie jak bym miał wybierać to chyba bym to wybrał. Raz kupujesz i Ci służy a gaz sie moze wypsikac . Idziesz sobie spokojnie ulicą z pałką w rękawie, a jak ktoś próbuje Cię zaatakowac to energiczny ruch ręką w strone kolana / ręki napastnika ( tak zeby złamac / zmiażdżyć ) i klient jest unieszkodliwiony, bo nie bedzie Cie gonił kuśtykając Jak wyciągnie nóż to mozesz mu w łapę przypierniczyc itd.
- nóż - jakoś mnie nie przekonuje bo jedyne co mozesz zrobić to wyciągnać go, a jak klient ma to w dupie i dalej ma problem to co ? W bebecha i na 25 lat za zabójstwo ?

// wiem ze dziala dobrze gaz NATOwski ( ale chyba jest drogi ). Dziadek miał taki, i jak dwa razy sobie psiknąłem ( w łazience ) to było to czuć w całym mieszkaniu, wszystkich drapało w gardle i trzeba było wietrzyć mieszkanie kilka godzin. A ja nie dostałem wafelków za złe zachowanie
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 20:34   #5
ptm^
unstoppable

ptm^ - Awatar

Na forum od: 12-07-2005
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 0
ptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizastaptm^ - masta of dizasta
jak koles cos chce to wyciagasz kose, ale jak on wyciagnie tez kose to ty spierdalaj
Użytkownika ptm^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 20:34   #6
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 122
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
noz gas cokolwiek co da Ci pewnosc siebie

btw. najlepiej wogole nie wychodzic z domu

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 20:57   #7
Damned_In_Black
-MASZERANT-

Damned_In_Black - Awatar

Na forum od: 15-06-2002
Miejscowość: Warszawa - Włochy ;)
Rep P0wah: 558
Damned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizastaDamned_In_Black - masta of dizasta
Kazdy moze potrzebowac czegos innego. Prosta zasada: do samoobrony cos czego nie zawahasz sie uzyc.

Wiadomo ze mozna popierdalac z pistoletem na srut, calkowicie legalne i dosc skuteczne: np. ktos za Toba lezie, to wyciagasz gnata i mozesz latwo przekonac go do zmiany kursu. Czyt. nikt Ci tak latwo do gardla noza nie przystawi na ulicy. Tyle ze co z tego, skoro nie kazdy bylby w stanie komus z tego sprzedac strzala, szczegolnie wiedzac co mogloby zostac z czyjejs geby po tym jak oberwie srutem.

Jeszcze gorzej z nozami, na ogol wystarczy sie po prostu pochwalic posiadaniem (mi kilka razy starczylo jak kiedystam nosilem sztylet), ale sporo plebsu nosi noze, i moze byc kiepsko jak ktos zdecyduje sie z Toba walczyc.
Stare 02-10-2005, 21:07   #8
h2o
skrzAT

h2o - Awatar

Na forum od: 14-09-2003
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
h2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;ph2o - cham i świnia ;p
YouZack ze wzgledu na to ze nie jestem jakis ogromny musialem w jakis sposob wyrownac szanse kupilem sobie taka mala Lolke rozkladana inaczej Palka Teleskopowa potocznie nazywana Batonem
Do kieszeni sie miesci bez problemu.. Pozwolenia nie musisz miec a jezeli chodzi o efekt dzialania, sprawdzilo mi sie juz 2 razy
Jedno uderzenie w nie wazne jaka czesc ciala oprucz glowy (mozna krzywde zrobic) i raczej gosc nie bedzie mial zamiaru dalej sie przyczepiac

http://www.bron.pl/index.php?prod=1494

Tylko musisz pomyslec nad tym czy przelamiesz sie na tyle zeby kogos poprostu uderzyc bo jezeli nie to po co kupowac :>
Użytkownika h2o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 21:13   #9
YooDash
Moderator

YooDash - Awatar

Na forum od: 30-10-2002
Miejscowość: Krakow
Rep P0wah: 1741
YooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizastaYooDash - masta of dizasta
Cytat:
Omar.pl pisze:
- enforcer gazowy - troche drogi, i w sumie zanim go wyciągniesz.. - fakt moze jakis frajer nabierze sie ze prawdziwy
w/g prawa posiadanie gazowego bez pozwolenia jest tak samo karalne jak ostry wiec ujowy pomysl

Cytat:
dib pisze:
Wiadomo ze mozna popierdalac z pistoletem na srut, calkowicie legalne i dosc skuteczne: np. ktos za Toba lezie, to wyciagasz gnata i mozesz latwo przekonac go do zmiany kursu
juz lepszy pomysl niz z gazowym. Juzek pocwicz biegi

#ut.hq gg:4727075 email: yoodash@unreal.pl
Użytkownika YooDash nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2005, 21:21   #10
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
h2o pisze:
YouZack ze wzgledu na to ze nie jestem jakis ogromny musialem w jakis sposob wyrownac szanse kupilem sobie taka mala Lolke rozkladana inaczej Palka Teleskopowa potocznie nazywana Batonem
Do kieszeni sie miesci bez problemu.. Pozwolenia nie musisz miec a jezeli chodzi o efekt dzialania, sprawdzilo mi sie juz 2 razy
Jedno uderzenie w nie wazne jaka czesc ciala oprucz glowy (mozna krzywde zrobic) i raczej gosc nie bedzie mial zamiaru dalej sie przyczepiac

http://www.bron.pl/index.php?prod=1494

Tylko musisz pomyslec nad tym czy przelamiesz sie na tyle zeby kogos poprostu uderzyc bo jezeli nie to po co kupowac :>
Dokładnie o takiej pałce mówiłem

// Marker Paintballowy to broń gładkolufowa = mozesz ją nosić bez pozwolenia Tylko troche głupio będziesz wyglądał z tym idąc ulicą i trzymając jeszcze dziewczynę za reke Ale gwarantuje - jeden strzał ostrzegawczy, a jak nie poskutkuje to w klatke piersiową serie - ponizej 10 metrow to naprawde boli

// edit - Yoodash - z tego co wiem to są modele ktore mozna miec bez zezwolenia.
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości