unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 3,50. Tryby Wyświetlania
Stare 18-01-2007, 15:41   #41
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Całkiem dobrze przemyślana Szkoda, że raczej tylko na duelki
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-01-2007, 01:42   #42
Scumhunter
kinda kind..

Scumhunter - Awatar

Na forum od: 07-06-2004
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 1605
Scumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizastaScumhunter - masta of dizasta
Bardzo przyjemna mapa do dueli. Podoba mi się ta cisza ^^
Już widzę te efektowne combosy z wyrzutni obok szoka ;D

‹12.35› @texet › kurwa mac jebany chuj
‹12.36› @subz` › idd
Użytkownika Scumhunter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-01-2007, 09:41   #43
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
macie tu moja nowa/stara mapke z mila checia przeczytam opinie na jej temat chociaz juz UED nie odpalam od dluuuuugiego czasu :P

http://www.qx-ut.bighost.pl/downloads.php
Stare 19-01-2007, 15:46   #44
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
destructor pisze:
macie tu moja nowa/stara mapke z mila checia przeczytam opinie na jej temat chociaz juz UED nie odpalam od dluuuuugiego czasu :P

http://www.qx-ut.bighost.pl/downloads.php
Lol Zmieniałeś w niej coś?

Looknij to moje
DM-Amphetamine Alfa
Stare 19-01-2007, 16:22   #45
Gelek
|K|ill=GeleK=|B|ill

Gelek - Awatar

Na forum od: 29-12-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 332
Gelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizasta
Obejrzałem mapke i powiem Ci że wiem dlaczego nazywa sie amphetamine haha.
Więc tak:
- trampa koło bio odbija tylko w jedną strone a jak z góry na nia skaczesz to Cię blokuje
- zlikwidował bym te dziury na górzy tzn te jak jest belt to ok ale ta na lewo i na prawo bo przez to nie da rady sie z kimś bić np pulsem tzn da rade ale będzie źle :P
- sufit troche byś dogóry podniósł tam przy 100A żeby butami na snajpe dało rade wskoczyć
- koło dwóch wind co są koło siebie jest za nimi murek połóż coś tam np fiolki albo bio
- no i ostatnie to te windy są jakieś zaduży wogóle jakieś dziwne

No i to tyle (no offence)
Stare 19-01-2007, 16:29   #46
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze:
Lol Zmieniałeś w niej coś?

Looknij to moje
DM-Amphetamine Alfa
pewnie ze nei zmienialem :P nie mam czasu juz na UED szkoda bo pare pomyslow ciekawych po glowie sie klebi :P no i wykonanie byloby juz lepsze, no ale to tylko gdybanie wiec nei ma nad czym sie rozwodzic
Stare 19-01-2007, 16:37   #47
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
=GeleK= pisze:
Chętnie poznam Twoją interpretację
Cytat:
=GeleK= pisze:
Więc tak:
- trampa koło bio odbija tylko w jedną strone a jak z góry na nia skaczesz to Cię blokuje
- zlikwidował bym te dziury na górzy tzn te jak jest belt to ok ale ta na lewo i na prawo bo przez to nie da rady sie z kimś bić np pulsem tzn da rade ale będzie źle :P
- sufit troche byś dogóry podniósł tam przy 100A żeby butami na snajpe dało rade wskoczyć
- koło dwóch wind co są koło siebie jest za nimi murek połóż coś tam np fiolki albo bio
- no i ostatnie to te windy są jakieś zaduży wogóle jakieś dziwne

No i to tyle (no offence)
Ok, wielkie dzięki Żadnego offence, w końcu po to tutaj to dałem
Więc tak... Ta trampa przy bio - ok, dorobię botom ścieżki, poprawię to i zobaczę jak będzie działać.

Te dziury po bokach, hmmm. Jako pierwszy na to zwracasz uwagę w sumie Może da się coś ponegcjować? Dzięki nim łatwo i szybko można skoczyć na dół, i mając buty - na górę. Poza tym zawsze można jakiś spam przez nie rzucić, ewentualnie combo zrobić w dół/górę. Z tego co gram po lanie ze znajomym, to te dziury dają radę. No i trzeba pomyśleć, zanim się zacznie zbierać fiolki. No ale ok. Sugestia wzięta pod uwagę, zobaczymy czy ktoś coś o tym jeszcze powie.

Sufit przed a100 - da radę zrobić. W sumie ledwo zacząłem detale robić, więc coś się tam wymodzi. Sufit mogę podnieść lub całkiem usunąć i dać pikne gwieździste niebo

Ten murek za windami... W sumie to tam rozważałem rzucić pas, ale uznałem, że lepiej będzie na tej belce, na której jest obecnie. Na razie jest pusty, ostatecznie służy do ewentualnego przykampienia Ale ok, ostatecznie trochę zdrówka mogę tam rzucić.

Windy za duże? Ej no Ostatecznie więcej miejsca na nich jest, większa wolność i swoboda To że dziwne - może i trochę, byćmoże po dodaniu detali zaczną jakoś sensowniej wyglądać

Wielkie dzięki.

Cytat:
destructor pisze:
pewnie ze nei zmienialem :P
Stare 19-01-2007, 17:46   #48
BIOLY
i like it ! ! !

BIOLY - Awatar

Na forum od: 09-05-2002
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 3188
BIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizastaBIOLY - masta of dizasta
dobra mapa
tylko troche mi nie pasuje gdzieniegdzie rozmiarowo , czasem sie za duza wydaje ta mapka ....
belt przy windach fajna rzecz , wyskocznie wlasnie tylko do gory wybijaja moze troche wiekszy air control na nich ... ,
a te dziurki sa idealne i w niektroych miejscach troche za pusto ,
no i te textury wszedzie te same .... (troche kolorystki pls )
ogolnie daje rade

btw.

charon podejmij sie jakis mapek do ctfa (insta i nw) ,
co z tym waszym "packiem" kiedy to wyjdzie ?

# UT99 serwery \ czat - klik
Użytkownika BIOLY nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-01-2007, 18:18   #49
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Cytat:
BIOLY pisze:
dobra mapa
Dobry comment
Cytat:
BIOLY pisze:
tylko troche mi nie pasuje gdzieniegdzie rozmiarowo , czasem sie za duza wydaje ta mapka ....
No niby duża i niby nie duża Jak tak to wszędzie można się dostać w mig, ale z tego co ją gram ze znajomym na lanie, to wyniki w duelach nie są jakieś zbyt wysokie
Cytat:
BIOLY pisze:
belt przy windach fajna rzecz , wyskocznie wlasnie tylko do gory wybijaja moze troche wiekszy air control na nich ... ,
Tzn. to o czym pisał Gelek? że tylko w jeden kierunek kopią?
Dodam ścieżki botom (wiem, że boty mało kogo z Was obchodzą, ale to jednak mus na mapie) i zobaczę jak one będą sobie z tym radziły. Kickery (no poza tym przy shocku) dam kopiące pionowo do góry, żeby większa kontrola była. Nie będą blokować i może będzie lepiej.

Cytat:
BIOLY pisze:
a te dziurki sa idealne i w niektroych miejscach troche za pusto ,
no i te textury wszedzie te same .... (troche kolorystki pls )
ogolnie daje rade
Dopieści się Narazie to taki "brudnopis", żeby wyłapać rzeczy związane z samym graniem. Jak to będzie ok, to się z niej zrobi bóstwo

Cytat:
BIOLY pisze:
charon podejmij sie jakis mapek do ctfa (insta i nw) ,
co z tym waszym "packiem" kiedy to wyjdzie ?
Chętnie, ale CTFa to ja nawet z botami nie grywam Zobaczymy. W razie czego pogadamy na gg/ircu.
Co do packa - a nie wiem Dużo czasu wolnego kradną mi studia i życie rodzinne Ale twardo prę do przodu
Stare 19-01-2007, 18:32   #50
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7216
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
imo wyzszy sufit (niebo jakos by mi nie pasowalo do tego ) i zwiekszyc predkosc wind, zeby mozna bylo wyzej wyskakiwac i wtedy jakies rl w locie czy cos.

generalnie to fajna, chociaz i tak pewnie nie bedzie miala zbyt wielu fanow w trwajacej od dawna erze decka 16 ^^

Tagi
dm-amphetamine, dm-coma, mapy 4fun, mapy beta, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości