unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 6, średnia 3,50. Tryby Wyświetlania
Stare 24-05-2006, 00:02   #31
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 231
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Nie no teraz jest okej - stary numer z nazywaniem textur i map w ten sam sposób - lama:P
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-05-2006, 00:44   #32
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
W ten sam sposób? A nie jako 'MyLevel'? O ile w ogóle dobrze zrozumiałem
Stare 24-05-2006, 00:47   #33
Kaka
Kaka - Awatar

Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Jak nazwiesz mapke np dm-pies, a texturki/muze też dm-pies to może być konflikt:P Ale teraz się skumałem że mapa jest dm-contest][ a texturki contest][... nie wiem czemu ale jak zminiłem nazwę mapy to zadziałało... Nieważne, ściągajcie i sprawdzajcie.
Stare 25-05-2006, 15:38   #34
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
No miśki, ściągać mapę i się wypowiadać
Czekamy na Wasze opinie o mapie Kaki (vel erEsO) DM-Contest][.
Download:http://www.tcn.unreal.pl/MultiMaps/DM-Contest][.rar

Screenshot:

Ostatnio edytowany przez Charon; 25-05-2006 o 16:34
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2006, 19:18   #35
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze:
No miśki, ściągać mapę i się wypowiadać
Czekamy na Wasze opinie o mapie Kaki (vel erEsO) DM-Contest][.
Download:http://www.tcn.unreal.pl/MultiMaps/DM-Contest][.rar
szkoda, że jej nie powiększył ;/
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2006, 19:52   #36
Kaka
Kaka - Awatar

Cytat:
Has! pisze:
szkoda, że jej nie powiększył ;/
No jak nie:P
Stare 28-05-2006, 01:22   #37
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
erEsO pisze:
No jak nie:P
tyle to wiesz wymyśl coś, dorzuć 100a po cholere te 3x 50a ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-01-2007, 13:18   #38
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Zgodnie z tym co obiecałem parę tygodni temu w temacie o BonusPacku, czas na pokazanie czegoś nowego.

DM-Amphetamine-ALFA

Oczywiście, tradycyjnie, najpierw macie totalną wersję alfa - sam floorplan, placement i robocze oświetlenie, ścieżek dla botów - brak.

Zgrabna mapa 1on1 (ostatecznie 2on2 też powinno dać radę z powodzeniem), dość skillowa, dobry flow, sporo akcji w osi pionowej, duże możliwości mobilne (w tym buty ) - mam nadzieję, że Was wciągnie
Wersja finałowa w drodze, tymczasem HF

//Edit: Adminów serwerów prosiłbym o support
Rush, Akryl i Chris - mam nadzieję, że na Was mogę liczyć?

//Edit2: Update: Apteczki i fiolki już są.
Sugestie i opinie mile widziane

Ostatnio edytowany przez Charon; 18-01-2007 o 13:43
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-01-2007, 13:26   #39
Fragles`
dym

Fragles` - Awatar

Na forum od: 02-09-2006
Miejscowość: Gryfino
Rep P0wah: 443
Fragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizastaFragles` - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze:
Zgodnie z tym co obiecałem parę tygodni temu w temacie o BonusPacku, czas na pokazanie czegoś nowego.

DM-Amphetamine-ALFA

Oczywiście, tradycyjnie, najpierw macie totalną wersję alfa - sam floorplan, placement i robocze oświetlenie, ścieżek dla botów - brak.

Zgrabna mapa 1on1, dość skillowa, dobry flow, sporo akcji w osi pionowej, duże możliwości mobilne (w tym buty ) - mam nadzieję, że Was wciągnie
Wersja finałowa w drodze, tymczasem HF

//Edit: Adminów serwerów prosiłbym o support
Rush, Akryl i Chris - mam nadzieję, że na Was mogę liczyć?
Całkiem fajna mapka , mi przypadła do gustu podobają mi się te różne ukośne ściany sporo tego .Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem spora...
Stare 18-01-2007, 14:17   #40
panda
student xD

panda - Awatar

Na forum od: 18-07-2005
Miejscowość: Stalowa Wola / Warszawa
Rep P0wah: 1819
panda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizasta
2 rzeczy mi srednio pasuja, w dodatku obie kolo shocka :
1) skocznia troche za bardzo wyrzuca
2) przy windzie, jak wjezdza sie na gore, jak dla mnie to, ze jest ona "zamknieta", psuje zabawe a tak to by mozna bylo ladnie kogos z rlki sciagac :P

poza tym - bardzo fajna, jak na alfa jezeli tylko nie bedzie zbyt przeladowania graficznie (czyt. - bede mial powyzej 80 fps ) to z mila checia bede grac, moze nawet jak bedzie na jakims serku i wpadnie frag, to bedzie na filmie

Użytkownika panda nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dm-amphetamine, dm-coma, mapy 4fun, mapy beta, mapy ut

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości