unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > LOL !!!

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 07-02-2005, 19:42   #101
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Rotfl. Dzisiaj mój historyk dał czadu maksymalnie. Od pewnego czasu jeden koleś lubił sobie przysypiać na lekcjach. Pech chciał, że prof dzisiaj nie miał humoru. Kiedy zobaczył że klient znów śpi na lekcji to najpierw zmienił temat i zamiast o Kazimierzu Wielkim to słyszelismy "popatrzcie.. a ten osioł jak zwykle śpi sobie na mojej lekcji, nawet nie wie że o nim mówię, przysnął do tego stopnia że trzeba go obudzić. I radze klasie zeby teraz się nikt nie odzywał". Po tych słowach podszedł do biurka, wziął dziennik i zaczął iść w stronę klienta. Kilka osób się odsunęło, po czym prof zaczął walić ( jakieś 5 cm od ucha spiocha ) dziennikiem w stół. Nie powiem, ale hałasu było co nie miara, klient podskoczył jak głupi, panicznie się przestraszył i do końca lekcji już nie przysnął
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2005, 16:45   #102
rAmMsTeiN
rAmMsTeiN - Awatar

Na forum od: 03-02-2005
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rep P0wah: 0
rAmMsTeiN - nijaki taki
U mnie w szkole w gim nr.4 w TG p. Cieśileska na fizie powiedziała do denerwującego ucznia "masz jebnięty łeb i ci w niego jebna jak sie nie uspokoisz"
Użytkownika rAmMsTeiN nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2005, 22:56   #103
Sulim
dumbass4hire

Sulim - Awatar

Na forum od: 31-12-2004
Miejscowość: Ostrołęka
Sulim - nijaki taki
1. Kumpel mi opowiadał. Siedział raz na lekcji religii z innym kumplem, a ksiądz-katecheta coś pisał na tablicy. Gdy jego kumpel zaczął po cichu przeklinać, to nauczyciel szybko się odwrócił i powiedział takie coś, cytuję: „Przypierdolić ci tą kredą ?!”.

2. Lekcja angielskiego. Moja nauczycielka zamiast „Russia” (bo było o krajach) napisała „Rossia”. A uwierzyła, że popełniła błąd dopiero wtedy, gdy sprawdziła to w elektronicznym tłumaczu. Zrobiło się jej czerwono. (to było w przeszłości).

GG: 1812540
E-Mail: adrian-sulima@wp.pl lub Zjem_ci_chleb@poczta.onet.pl

Ostatnio edytowany przez Sulim; 08-02-2005 o 23:00
Użytkownika Sulim nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 08-02-2005, 23:06   #104
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3776
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
Uwaga w dzienniku:

"xxx zasmieca kosz na smieci"

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-02-2005, 02:17   #105
aRti`
kaiz0ku.aRti`uG

aRti` - Awatar

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: Dabrowa Gornicza
Rep P0wah: 105
aRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizasta
4 klasa podstawowki jak to dzieci kazdy w mojej klasie mial swoje krzeselko na moim pisalo "Kuja to ja" pewnego dnia wchodze do klasy patrze nie ma mojego krzeselka szukam po sali wkacu babka sie denerwuje czego Arturku (ja) szukasz a ja do niej zprzejezyczenia chuja szukam yyyyy kuja a ona takie oczy na mnie kara: rodzice w szkole i 1000 razy "nie bede przeklinal na lekcji jezka polskiego "
Stare 09-02-2005, 11:05   #106
rAmMsTeiN
rAmMsTeiN - Awatar

Na forum od: 03-02-2005
Miejscowość: Tarnowskie Góry
rAmMsTeiN - nijaki taki
Facet z wf powiedział do kolegi "ty qurwa cewlu"
Użytkownika rAmMsTeiN nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-03-2005, 00:32   #107
)(-P@c
)(-P@c - Awatar

Na forum od: 08-02-2004
Miejscowość: Zabrze
)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta)(-P@c - masta of dizasta
Rzecz się działa na pracowni elektrycznej , nauczyciel gdzieś wyszedł a że zima była to ktoś wpadł na pomysł porzucania troszke śniegiem. W momencie gdy kolega rzucał koleś to widział i spytał tego kolege co ma mu do powiedzenia.Ten odparł że to tylko jedna kulka. Nauczyciel tak pomyślał i powiedział : chłopie wiesz dla ilu facetów problemem jest tylko jedna kulka. I od tego czasu chłopak nie bierze śniegu do łapy
Stare 01-03-2005, 16:05   #108
veeen
.:Gan[g]sters:.

veeen - Awatar

Na forum od: 13-06-2004
Miejscowość: Częstochowa
Rep P0wah: 145
veeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizastaveeen - masta of dizasta
ale ja i tak nie umiem czytac po polsku na glos! po angielsku potrafie po polsku nie (c) Szymon ( kolega z klasy rzecz sie dziala na informatyce na infie )

Użytkownika veeen nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-01-2008, 18:31   #109
-=cycor=-
To beware of [KDK]Trivet

-=cycor=- - Awatar

Na forum od: 30-08-2002
Miejscowość: proszowice
Rep P0wah: 1717
-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta-=cycor=- - masta of dizasta
temat dobry bo 4 letni
Za duzo bylo motywow w szkole z nauczycielami/uczniami xD mozna by ksiazke napisac :P
Cuz the eyes of a ranger are upon you,
Any wrong you do he's gonna see,
When youre in Texas look behind you,
Cuz that's where the rangers are gonna be
Użytkownika -=cycor=- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-01-2008, 19:58   #110
Furby
Ghost in the Shell.

Furby - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: T-ów miasto ze snów!
Rep P0wah: 231
Furby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizasta
Naszego wykładowcę od analizy matematycznej nazywamy JJ i tak:
1. Szum na sali, coraz głośniejszy, JJ się odwraca i tekst "Można o spokój?" Hmm...
2. Jeszcze nie słyszałem, żeby on powiedział "sobie". ZAWSZE "se"
3. JJ: "Stopień trudności kolokwium jest wprost proporcjonalny do kwadratu odległości od tablicy na wykładach".
4. Na wykładzie JJ pisze coraz mniejsze cyferki i mniejsze, w końcu już chyba tylko 1. rząd widzi to, co on pisze, w pewnym momencie odwraca się:
- Widać tam z tyłu?
- (wszyscy) NIE!
- To spoko (odwraca się i dalej takie malutkie )
Później jeszcze może coś dopiszę...
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości