unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-08-2012, 01:14   #781
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8177
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
witam, zastanawiam sie nad przyjazdem na lany listopadowe dlatego potrzebuje jakiejs diety na mase i trening na PIERDOLNIECIE! wiem ze zostalo malo czasu ale dam z siebie wszystko na treningach
POZDRAWIAM GRZESIEK LATO
Stare 21-08-2012, 19:41   #782
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4278
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
Witam Grzegorz.

Jako wykwalifikowany trener kulturystyki i fitness oraz doświadczony zawodnik MMA polecam Ci trening objętościowy stosowany przez czlonkow KDK w okresie przygotowawczym do lanow w latach 2009-2011.

Przede wszystkim zapomnij o ryzu, kurczakach i warzywach oraz o suplementach. To sciema dla ubogich i frajerow. Prawdziwy kulturysta zna zasade nr. 1. IM WIĘCEJ KOKSU TYM LEPIEJ. Na pierwszy cykl polecam oczywiście metanabol w dawce 30mg ed. Jako dieta jak najwiecej maka. Bigmaki lepiej wchodza na najszersze grzbietu natomiast nugettsy oraz tortille sa bardziej polecane przy treningu nog. Dorzucasz pare czisow na bicepsy i kurczakburger na trciepsy. Salatka do przedramienia. Trening wiadomo 6x w tyg z czego 5x klata + biceps wszystkie serie do upadku miesniowego po treningu uryna dla lapeszego transportu tluszczy z bigamaka. Malo spij i napierdalaj dzieci pod szkola zeby czuc sie pewniejszym na lanach. Po takim okresie trwajacym 3 miesiace ladujesz tescia co 3 dzien na odblok po mecie. Pozdrawiam i w razie jakichkolwiek pytan pm. ibisz
Stare 21-08-2012, 20:23   #783
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5844
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
uwielbiam to forum
Stare 21-08-2012, 22:15   #784
miamian
Moderator

miamian - Awatar

Na forum od: 28-10-2010
Miejscowość: Cz-ek
Rep P0wah: 3723
miamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizastamiamian - masta of dizasta
Rozjebał mnie ten tekst +10

Cytat:
jakub pisze: Podgląd Wiadomości
...Malo spij i napierdalaj dzieci pod szkola zeby czuc sie pewniejszym na lanach...

Polecam track do lepszej motywacji na siłownie http://www.youtube.com/watch?v=d-_ixxpWpFY

Widget płatności Pukawka.pl
Użytkownika miamian nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-08-2012, 23:27   #785
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4278
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
z tego miejsca chcialem podziekowac wszystkim, ktorzy przyczynili sie do przekroczenia 3000 punktow reputacji, dziekuje tym co glosowali, dziekuje rodzicom, dziekuje vredowi za ciagle wsparcie techniczne, dziekuje calemu klanowi KDK oraz sponsorom AMD, Intel, EA SPORTS, nVidia oraz Olimp Nutrition za zapas darmowych probek kreatyny na rok. jestem wzruszony i na razie nie mowie glosno o planach, gdzies tam w marzeniach jest te 5000 na ktore bedziemy musieli ciezko pracowac przez caly nastepny rok. na razie pozostaje mi sie cieszyc tym zyciowym sukcesem i jeszcze raz wszystkim podziekowac. pozdrawiam ibisz
Stare 22-08-2012, 09:38   #786
Furby
Ghost in the Shell.

Furby - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: T-ów miasto ze snów!
Rep P0wah: 231
Furby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizasta
No dobra, czytam i czytam, ćwiczenia spoko, ogarniam, ale przez pierwszych parę stron przewija się temat, że też dieta ważna żeby schudnąć... Ktoś może mi polecić coś konkretnego? Jakaś konkretna dieta + faktyczne posiłki - może ktoś zna jakiś portal? Może wegetariaznim jest dobrym wyborem?

Pytam, bo ostatnio trochę mi się pozmieniało w organiźmie, dawniej za cholerę nie mogłem przytyć i byłem 'chuderlakiem' (ojciec zwykł mawiać 'oświęcim wyglądał lepiej') - a teraz w ciągu roku waga mi skoczyła z 56kg na 75kg. Przy czym nie zmienił się mój tryb życia, jem to samo, ćwiczę tak samo (basen co jakiś czas, rolki, rower), a tu nagle taki skok... Więc chodzi mi o jakieś konkretne diety
Stare 22-08-2012, 09:48   #787
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9806
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
W internecie masz pełno informacji o tym, poszukaj sobie "dziennik posiłków". Dieta to podstawa wszystkiego, bo jak mówi przysłowie "Jesteś tym co jesz". Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Ważysz 75 kg, ale przy jakim wzroście? Jaki masz typ budowy? Poczytaj najpierw fora i portale tematyczne bo tutaj pytanie zadałeś kompletnie nieprzygotowany Najważniejszy jest balans, ale to osiągniesz wyłącznie metodą prób i błędów bo każdy organizm jest inny. Przede wszystkim nie napisałeś co jesz, ile i jak. Jaką masz pracę ? (siedzącą ?) i wiele innych. Zagadnienie jest zbyt złożone żeby Ci wyłożyć odpowiedź na tacy ;p

A o konkretną dietę pytaj na odpowiednich portalach a nie na forum umierającej gry komputerowej ;D

a btw skoro już tu piszę: po powrocie z urlopu Creatine Mode On Planuję standard, czyli 5g w dni nietreningowe, 10g w treningowe, cykl 8 tygodni (300 gram na cykl kreatynę Olimp Mega Tabs 1250 mg, choć na skf piszą że można nawet 500g przyjmować, ale nie będę przesadzał ;P). Coś do tego? Jaki transporter? Tauryne czy Glukoze?

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."

Ostatnio edytowany przez necro; 22-08-2012 o 10:18
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-08-2012, 10:20   #788
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
witam,
Dzieki Ibisz za rady! Jest jedno ALE do tego co napisales... Nie odpisywalem wczesniej, poniewaz lezalem na chirurgii (probowalem ta akcje ze szkola). Niestety nie napisales o jaka szkole chodzi tak tez poszedlem do najblizszej, jak sie okazalo byl to osrodek dla ciezkiej mlodziezy.
Jakies bardziej LAIKOWE na poczatek cwiczenia?! Lany tuz tuz, grozby na ircu coraz konkretniejsze nie wiem co robic.
Pomozcie!
Grześ
Stare 22-08-2012, 10:26   #789
Furby
Ghost in the Shell.

Furby - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: T-ów miasto ze snów!
Rep P0wah: 231
Furby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizastaFurby - masta of dizasta
Cytat:
necro pisze: Podgląd Wiadomości
W internecie masz pełno informacji o tym, poszukaj sobie "dziennik posiłków". Dieta to podstawa wszystkiego, bo jak mówi przysłowie "Jesteś tym co jesz". Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Ważysz 75 kg, ale przy jakim wzroście? Jaki masz typ budowy? Poczytaj najpierw fora i portale tematyczne bo tutaj pytanie zadałeś kompletnie nieprzygotowany Najważniejszy jest balans, ale to osiągniesz wyłącznie metodą prób i błędów bo każdy organizm jest inny. Przede wszystkim nie napisałeś co jesz, ile i jak. Jaką masz pracę ? (siedzącą ?) i wiele innych. Zagadnienie jest zbyt złożone żeby Ci wyłożyć odpowiedź na tacy ;p

A o konkretną dietę pytaj na odpowiednich portalach a nie na forum umierającej gry komputerowej ;D

a btw skoro już tu piszę: po powrocie z urlopu Creatine Mode On Planuję standard, czyli 5g w dni nietreningowe, 10g w treningowe, cykl 8 tygodni (300 gram na cykl kreatynę Olimp Mega Tabs 1250 mg, choć na skf piszą że można nawet 500g przyjmować, ale nie będę przesadzał ;P). Coś do tego? Jaki transporter? Tauryne czy Glukoze?
No tak, zapomniałem o tym wzroście - 173cm. Co chce osiągnąć? Zrzucić przynajmniej 10kg, nie zależy mi na tam, żeby to było jakoś wyrzeźbione (ale też nie przeszkadza mi, jakby się tak stało). Nie wiem, co to jest typ budowy. Praca siedząca (ale ogólny siedzący tryb życia mam od zawsze). Nie jem dużo i raczej nigdy nie jadłem. Co jadam? Na śniadania chleb i jakieś serki, obiady to ryba/kurczak/karkówka i sałatka do tego (bez ziemaniaków, ryżów i makaronów), kolacja znowu chleb z wędliną i serem żółtym, pijam dwie kawy, do posiłków to herbaty i soki. Coś jeszcze?

Czemu pytam tu? Bo to jedyne forum, na którym się udzielam (udzielałem właściwie). A np. nie chcę pytać na KFD bo słyszałem, że tam właśnie ludzie często bzdury wypisują...
Stare 22-08-2012, 10:29   #790
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Cytat:
Furby pisze: Podgląd Wiadomości

Czemu pytam tu? Bo to jedyne forum, na którym się udzielam (udzielałem właściwie). A np. nie chcę pytać na KFD bo słyszałem, że tam właśnie ludzie często bzdury wypisują...
dokladnie z tego samego powodu pytam tu! Ibisz jest konkretny w swoich wypowiedziach wiec proponuje priv. A moze jestes na cos chory ze tyjesz jak swinia? zreszta ~70 kg to nie jest tak duzo. CHLOP BEZ BRZUCHA SLABO RUCHA.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości