unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 05-03-2006, 10:52   #1
solex
pokerstars.com

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: rotterdam
Rep P0wah: 1755
solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
Błąd ... :F z glide

Zainstalowałem XP, wszystko ładnie, ale przy instalacji mikepedo 1.1 nie chce mi zarejstrować produktów, nie wiem dla c zego, muszędawaćtam 'ignore', i teraz jak włączam ut`ka to mi wyskakuje - http://www.from.okay.pl/kargi/blad.jpg - jakieś pomysły ?

// tak, próbowałem reinstalować mikepedo [;

// Przy instalacji mikepedo wyskakuje mi taki błąd - http://www.from.okay.pl/kargi/blad2.jpg
Użytkownika solex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2006, 11:12   #2
Tom
`raVe`

Tom - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Olsztyn / Bydgoszcz
Rep P0wah: 870
Tom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizasta
masz prawa administratora?
nic nie ustawiales w systemie?
sproboj powrzucaj te pliki recznie, nie wiem gdzie ten glied ale chyba do system lub system32

#UT4.PL @ QUAKENET
www: www.tomz.pl
hw: T5500: 2xXeon L5630, 48GB DDR3 1066MHz, HD7970
Użytkownika Tom nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2006, 11:28   #3
solex
pokerstars.com

solex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizastasolex - masta of dizasta
Mam prawa administratora, nic nie ustawiałem w systemie, wrzuciłem go do system i system32 i nic nie dało
Stare 05-03-2006, 12:31   #4
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
a kliknołes ok i co sie pojawiło ? :> mi kiedys wyskakiwały 2 błedy pokolei ale jak zatwierdzałem to sie wkoncu utek odpalał [;

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2006, 14:24   #5
solex
pokerstars.com

Kliknąłem ignore, ponieważ jak klikaem w tamto inne to się wyłączała instalacja. Dokładnie 4 błędy się tak pokazują i koniec...nie zainstalowało się :/

//STH - sam niewiem, ostatnio instalowałem to pod XP i działało !

Ostatnio edytowany przez solex; 05-03-2006 o 14:42
Stare 05-03-2006, 14:36   #6
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7216
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
a to nie jest wersja pod win 98 ?
Użytkownika sth nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2006, 16:18   #7
res^kony
niuniuś

res^kony - Awatar

Na forum od: 24-09-2001
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3085
res^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizastares^kony - masta of dizasta
sciagnij z netu
www.google.pl
glide2x.dll

nastepnie wrzuc ten plik do windows/system32/

nie wiem czy to to rozwiaze problem ale powinno
Stare 05-03-2006, 19:42   #8
Simonus
CAD Designer

Simonus - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rep P0wah: 1249
Simonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizasta
Skoro tego pliku Ci brakuje, to pewnie tez jak juz go bedziesz mial, to zacznie Ci sie pluc o glide3x.dll. Sa to podstawowe sterowniki glide dla kart 3dfx. Normalnie one powinny byc we folderze windows/system, w winxp podstawowy taki katalog to system32 pewnie dlatego sie oto rzuca, sterowniki pewnie nie sa kompatybilne z xp. Proponuje te pliki wrzucic bezposrednio do folderu system w unrealtournament, tam gdzie jest unrealtournament.exe
RAM: 4x8GB DDR3 Kingston HyperX Red @1866 MHz 10-10-10-27
GPU: Asus ROG Strix RX480 8GB
PSU: Corsair 750W CX
SOUND: Realtek ALC887 + słuchawki AERO 5.1 Silver
LCD: NEC EA243WM DVD: LG H12L
MOUSE: A4Tech X-760 + Icemat 2nd Edition
Użytkownika Simonus nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2006, 22:43   #9
solex
pokerstars.com

Cytat:
Simonus pisze:
Skoro tego pliku Ci brakuje, to pewnie tez jak juz go bedziesz mial, to zacznie Ci sie pluc o glide3x.dll. Sa to podstawowe sterowniki glide dla kart 3dfx. Normalnie one powinny byc we folderze windows/system, w winxp podstawowy taki katalog to system32 pewnie dlatego sie oto rzuca, sterowniki pewnie nie sa kompatybilne z xp. Proponuje te pliki wrzucic bezposrednio do folderu system w unrealtournament, tam gdzie jest unrealtournament.exe
nic to nie dało ... =/
Stare 05-03-2006, 23:02   #10
Juniorek
Dumny Tatuś Papryczki :D

Juniorek - Awatar

Na forum od: 23-10-2004
Miejscowość: Stalowa Wola
Rep P0wah: 25
Juniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelinaJuniorek - wazelina
instalnij cos stad;d http://downloads.guru3d.com/download.php?id=11 ;]

bo z tego co zlookalem, to jedynie mikipedo pod 98/me.... wiec niedziwne ze ci sie cos rypie....

p.s.
co do bledu, sam sobie odpowiedziales, os niechce ci zarejestrowac bibliotek w systemie, wiec samo ich wgranie nic nieda;]
Użytkownika Juniorek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości