unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Gry na Unreal Engine

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 30-01-2015, 15:55   #11
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
QL coś padło a fragować sie chce...Także wieczorkiem można coś pyknąć myśle Nie wygląda to jakoś mega super, ale w sumie trzeba by pobiegać i sprawdzić czy flow jest :P

Szkoda że póki co tak mało contentu jest :P

Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
Ja już patrze na torenty itp. źródła, wykreślam niektóre plany z kalendarza
Lepiej znajdz wolne okienko w terminarzu i zarejestruj się w końcu do tego lekarza specjalisty bo samo się nie wyleczy a czas tyka...

Cytat:
netspeed pisze: Podgląd Wiadomości
da się dedyka postawić jak w ut ?
Tak.

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2015, 16:24   #12
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3684
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
gralem i narazie dupy nie urywa, ciężko ucelować no i jakoś wydaje mi sie ze ta mapa za ciasna jak na taki movement, za kolorowo, nie mogę zmienic rozdzielczości (mam zero kolo tego paska do przesuwania), celownik za duzy, tez nie widze opcji zmiany .. poskakałem i w sumie zagrałbym w 2k4 znowu tylko key wcieło

btw. nie ma kombo nie ma ut :/
Stare 30-01-2015, 18:44   #13
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6809
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
A no właśnie .. combo jest idealne, o tym małe dziecko wie.
I jeszcze każą sobie płacić 17E za to, że sobie zagramy w UT2004 nie wiedząc co z tego ogólnie mówiąc wyrośnie. gdzie te czasy jak demo wychodziło za darmo ... no cóż, każdy chce sie nachapać, taki wspolczesny świat : ]

A propos Vred, to ja przecież doskonale wiem, że ten kto na UELa nie wchodzi to do specjalisty Vreda nie zagląda i koniec jego jest bliski ... przypomnij się wkrótce, żebym nie zapomniał działać w 'dobrym' kierunku : ]
Stare 30-01-2015, 19:15   #14
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
konekt pisze: Podgląd Wiadomości
nie mogę zmienic rozdzielczości
Z konsoli setres 1920x1080 czy jaką tam chcesz. No coś kurde te menu w grze kulawe póki co

Tutaj info z settingami, jak ustawic żeby większa widoczność była itp http://forum.toxikk.com/viewtopic.php?f=14&t=1315

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).

Ostatnio edytowany przez vred; 30-01-2015 o 20:13
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2015, 19:46   #15
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Przyznam, że gdy pierwszy raz usłyszałem o Toxikku, to pomyślałem "nieeee, kolejny generic 1999-wanna-be arena shooter" i olałem. Tyle już było tych Nexuizów, Xoticów, Xonoticów i wszystko padlina... Nie wiem, nie wiem Przyjrzę się
Stare 30-01-2015, 20:00   #16
Mroziu 666
kisama

Mroziu 666 - Awatar

Na forum od: 14-07-2004
Miejscowość: Jakiś serwer
Rep P0wah: 1479
Mroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizastaMroziu 666 - masta of dizasta
gra zachęca ale cena odrzuca jak by było za 10 ojro to bym się skusił
Stare 30-01-2015, 20:59   #17
Pio76
[es]pio

Pio76 - Awatar

Na forum od: 17-12-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 537
Pio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizasta
lub na g2a za 3 dyszki - https://www.g2a.com/toxikk-steam-ear...ey-global.html

Atego nie widziałes????
Użytkownika Pio76 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2015, 21:25   #18
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3684
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
kupilem na G2A, za 23 zl

edit. wiecie jak wyłączyć widok broni i zmniejszyć celownik ?

Ostatnio edytowany przez konekt; 30-01-2015 o 21:56
Użytkownika konekt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-01-2015, 02:01   #19
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Gra ma coś w sobie, a kopiowanie broni z ut'99 nie uważam za minus. Rakieta skopiowana żywcem z q3 moin zdaniem, co też minusem nie jest.

Dobrze się gra i dobrze się fraguje. Mapa w becie max 5 osób lub 2x2 w tdm.

Charon - szukają mapperów.

Firley - gra wg. mnie ma miód. Oczywiście mogę się mylić, bom stary. Ale od niepamiętnych czasów poczułem to coś, co było przy becie '99. Fakt, wtedy w 1999 roku, były 3 ( z tego co pamiętam ) mapy dla każdego trybu w UT. Q3 miał jedną w becie. Wybrałem wtedy UT i sam się dziwiłem, bo grałem w q1 i q2, a kwejkowiec ze mnie był 1 klasa Zagrałem w UT i powiedziałem - WOW

Ostatnio edytowany przez Piter; 31-01-2015 o 03:24
Użytkownika Piter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-01-2015, 02:05   #20
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3309
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
eee to chyba jakas slaba gra... slyszalem ze tylko lamy w to graja i w ogole jakies bez sensu
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości