unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-08-2014, 00:08   #11
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Jak na wersję alpha to faktycznie gra się przyjemnie. Inna sprawa, że jest jeszcze masa bugów i niedopracowanych rzeczy. Tak jak Has pisze, dźwięk jest chyba globalny bo zawsze słyszę przeciwnika obok siebie hitsoundy, celowniki, brightskiny i tak dalej to w przyszłości nam dadzą, póki co trzeba sobie radzić na bieda wersji

Rakietnica jest chyba najszybsza w serii, chociaż nie mam porównania do tej z 2k4 (brak zainstalowanej gry!) ale póki co ma komiczny splash dmg, który jest większy od zasięgu comba z shocka haha... Jak już przy shocku jesteśmy, to też lipnie działa. Jakieś latające cząsteczki zasłaniają ekran po wystrzale, ponadto nie umiem trafić combosa xD Nie wiem czy to kwestia celownika, do którego sięnie przyzwyczaiłem, czy coś tam nie gra z liczeniem trafienia...
Myszka chyba jest naprawiona, już tak nie lata okropnie.

Ogólnie rozgrywka wydaje się być dość szybka.
Stare 21-08-2014, 00:41   #12
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Firley pisze: Podgląd Wiadomości
Jak już przy shocku jesteśmy, to też lipnie działa. Jakieś latające cząsteczki zasłaniają ekran po wystrzale, ponadto nie umiem trafić combosa xD Nie wiem czy to kwestia celownika, do którego sięnie przyzwyczaiłem, czy coś tam nie gra z liczeniem trafienia...
no w tej chwili to jest wielki whine na szoka, że za mocny jest i za łatwo trafić w kulke, więc my po prostu nuby jesteśmy i nie umiemy z flaka łatwiej się zabić niż w ut3 XD
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-08-2014, 00:49   #13
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2373
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Może tak być
Stare 21-08-2014, 01:44   #14
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
w ogóle widziałem jak hypno zjechał czumbo w duelu +10, ostro trenuje skurczybyk ;p
Stare 21-08-2014, 07:55   #15
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8177
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Cos mi malo plynnie chodzi to ut.. u wszystkich tak czy moja gt740 nie jest wystarczajaca?
Stare 21-08-2014, 10:06   #16
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Mało płynnie tzn haczy zupełnie czy po prostu spada grubo poniżej 40/50/60 fps? gt740 - niby wąska szyna (128bit), ale ja wiem... Zależy czego oczekujesz. No i jaki proc, ile ramu.

Na gtx760 zapitala to równiutko z vsync non-stop, u mnie 60fps w 1920x1200, ale obecnie na mapkach jest samo BSP, ze 2 tekstury + robocze światła, reszta to modele broni, więc assetów naprawdę minimalna ilość.

Skoro Tom grał na 8600, tzn. że DX11 nie są bezwzględnie konieczne. Spróbuję polatać na 5 letnim kompie z gtx260 i zobaczę jak to chodzi.

Póki co wydajność mi pasi Po demkach z UE4 nie byłem nastawiony optymistycznie, bo niektóre odpalane z edytora wyciągały momentami całe 10-15fps Zależy więc jak chłopaki z Epic pocisną detale. Te nowe mapki póki co całkiem fikuśne. DM-C04 jest kozacka, a ostatnio polatałem po SidCastle od 'Clawfista' i też jest zgrabniutka, dużo możliwości itd

W ogóle całkiem miło widzieć w teamie nowego UT kolesi, którzy mają rodowód z community, jak Donaldson czy wspomniany Rauchberger. Gdzieś tam się kręci u nich w siedzibie "nasz" 'Mr_Hyde', ale nie mam pojęcia czy cokolwiek przy UT rzeźbi, o ile cokolwiek z enviro jest już robione full-time.

//edit:
@danel - stat fps - działa dokładnie tak samo jak timedemo 1

Ostatnio edytowany przez Charon; 21-08-2014 o 10:27
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-08-2014, 10:20   #17
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8177
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Dzisiaj rano gralem jakies 1/1 i gralo sie dobrze tylko mam caly czas wrazenie, ze przy obracaniu sie jest lekka scinka... jak wroce do domu to sprawdze ile fpsow posiadam. Jest jakas komenda na pomiar? Cos w stylu timedemo1 ? ;p
Stare 21-08-2014, 13:07   #18
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Cytat:
danel pisze: Podgląd Wiadomości
Dzisiaj rano gralem jakies 1/1 i gralo sie dobrze tylko mam caly czas wrazenie, ze przy obracaniu sie jest lekka scinka... jak wroce do domu to sprawdze ile fpsow posiadam. Jest jakas komenda na pomiar? Cos w stylu timedemo1 ? ;p
stat fps
Stare 21-08-2014, 13:58   #19
Tom
`raVe`

Tom - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Olsztyn / Bydgoszcz
Rep P0wah: 870
Tom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizastaTom - masta of dizasta
ktos ogladal wczorajszego stream z epica?

#UT4.PL @ QUAKENET
www: www.tomz.pl
hw: T5500: 2xXeon L5630, 48GB DDR3 1066MHz, HD7970
Użytkownika Tom nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-08-2014, 14:11   #20
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Cytat:
Tom pisze: Podgląd Wiadomości
ktos ogladal wczorajszego stream z epica?
trochę obejrzałem ale za dużo z niego nie wynikało
Odpowiedz

Tagi
unreal tournament, unreal tournament 4, ut4

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości