unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 26-01-2004, 21:17   #21
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6809
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Odnośnie WatherWorld Jok3r; to jeden z najsłabszych filmów kina współczesnego.

Najlepszy film fabularny w kategorii-dostarczenie wrażeń estetycznych:

-<b>"Łowca Androidów"</b> (1980r./niektórzy piszą 1982), Ridleya Scotta (Obcy1 i wiele innych niemniej udanych)

Najlepsza komedia (nie parodia!) ostatnich lat:

-<b>"Wyścig szczurów"</b> - wspaniałe zdjęcia. Świetne ułożenie gry aktorskiej. Widać od razu, że reżyserem jest Gerry Zucker ("Top Secret", "Czy leci z nami pilot")

oraz

-<b>"Asterix i Obelix.Misja Cleopatra"</b> Dubbing 1-sza klasa

Najlepsza komedia-parodia:

-<b>"Hot Shot 1"</b>

Najlepszy dubbing w historii polskiego kina:

-<b>"Asterix i Obelix.Misja Cleopatra"</b>

oraz częściowo
-</b>"Shrek"

Najlepszy film akcji:

-<b>"Terminator 2"</b> oczywiście. W 1991 oglądało się go z ogromną przyjemnością.

oraz

-<b>"Ścigany"</b> 1993 r. Harrison Ford

Najlepszy film z przekazem ponadczasowym ostatnich lat:

-<b>"Matrix 1"</b>

Najlepszy film przygodowy:

-<b>"Poszukiwacze zaginionej arki"</b>

Najgorsza ekranizacja:

-<b>Quo vadis</b>.
Stare 27-01-2004, 15:30   #22
Oddball
follow

Oddball - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Londyn/Kraków
Rep P0wah: 20
Oddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznie
imo equilibrium byl b. dobrym filmem, natomiast bolaczka obecnego kina jest paradoksalnie jego oplacalnosc, przez co nnawet filmy bardzo mierne na siebie zarabiaja i zalewaja kino fala chaly. trudno wtedy wybrac coas wartosciowego a na ogladanie wszystkiego szkoda czasu i pieniedzy
Użytkownika Oddball nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-01-2004, 15:45   #23
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 19
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Po obejrzeniu "Powrotu Króla" wydawało mi się, że lepszego filmu nie będzie przez długi kawał czasu, jednak trailer zbliżającego filmu "Troy" po prostu mnie oszołomił. Efekty specjalne, plenery, muzyka i obsada napewno będą wspaniałe, wraz z nimi dojdzie mitologiczny klimat. Szczerze mówiąc jest to drugi film na, który czekam z tak wielką niecierpliwością, dla tych, którzy nie lubią szukać podam link życze miłego oglądania
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-01-2004, 20:47   #24
Oddball
follow

Oddball - Awatar

Oddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznieOddball - zdrowy psychicznie
jesli chodzi o widowiskowqosc to troy nie pobvije powrotu krola, ma szanse jesli chodzi o ogolna ocene filmu. ale i tu jest wysoko ustawionma poprzeczka
Stare 30-01-2004, 07:58   #25
Cooler

Cooler - Awatar

Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
zgadzam się z Tobą, ale zwróć uwagę też na to, że Troy to film w pewnym sensie historyczny, natomiast "Władca Pierścieni" to film fantasy, dlatego też reżyser Troy nie mógłby tworzyć tylu efektów bo film straciłby swój klimat i realizm. Ogółem Troy będzie bardzo widowiskowa, lecz na swój sposób. Muzyka już w samym zwiastunie urzeka tak samo jak i wspaniała obsada i to myśle, że będzie bardzo mocną stroną filmu, chociaż nie wyobrażam sobie tych aktorów w swoich rolach, zobaczymy jak się wywiążą
Stare 30-01-2004, 09:27   #26
Oddball
follow

Oddball - Awatar

jesli chodzi o aktorow to brad pitt pasuje do swojej roli, eric bana tak srednio ale orlando bloom nie nadaje sie na parysa imo natomiast pewnie film bedzie mial wiele odchyleń od iliady, ale zobaczymy. ja sam obiecuje sobie fajny film, trzeba pamietac ze potem jeszcze uracza nas dwoma filmami o aleksandrze wielkim:0(niah niah te podboje)
pozdrawiam
Stare 30-01-2004, 17:07   #27
Coll_LuZaK
zadzwońcie po milicje...

Coll_LuZaK - Awatar

Na forum od: 26-10-2003
Miejscowość: Ostrów Wlkp
Rep P0wah: 0
Coll_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizastaColl_LuZaK - masta of dizasta
Moze powrót do tematu byłem wczoraj na filmie-bajce "Mój brat niedzwieć". Doszłem jednak do wniosku ze jestem juz za stary na takie rzeczy. Ale to nie zmienia faktu ze bajka była bardzo ładna i wesoła i biegały misie i łosie i inne pluszaki Co prawda gdybył widział ze bedzie taka jaka bedzie to bym nie poszedł, ale jezeli ktoś lubi zwierzaki i lubi sie pośmiać to moze spokojnie isc .
Stare 04-02-2004, 17:11   #28
Cooler

Cooler - Awatar

Harry Potter i Więzień Azkabanu

Mimo, iż przez wielu uważany za głupią bajeczke, to jego poprzednicy, a szczególnie "Harry Potter i Komnata Tajemnic" byli całkiem niezłymi filmami przygodowymi. W poprzedniej części były całkiem przyzwoite efekty specjalne i trochę humoru. Ogółem całkiem niezła seria jak narazie i dla "Potteromaniaków" napewno się spodoba. Kontynuacja myśle, że będzie jeszcze lepsza od poprzednika, dojdą nowe postacie i stwory. Mam nadzieje, że trzecia część przygód Harrego Pottera, nie będzie przeładowana efektami, jak niektóre superprodukcje. Umieszczam tu link do traileru. Oczywiście niektórym, przeciwnikom "Potteromanii" może się on nie spodobać. Pozdrawiam
Stare 04-02-2004, 17:19   #29
Hammurabi
Połączy się ?

Hammurabi - Awatar

Na forum od: 01-12-2003
Miejscowość: Chrzanów
Rep P0wah: 15
Hammurabi - nijaki taki
Bleeee... tylko nie Harry poter nie krytukuje kazdy ma swoj gust ;P ale bylem ostatnio na filmie "Ostatni Samuraj" super film warty oglodniecia
Użytkownika Hammurabi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-02-2004, 17:24   #30
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Hammurabi
Bleeee... tylko nie Harry poter nie krytukuje kazdy ma swoj gust ;P ale bylem ostatnio na filmie "Ostatni Samuraj" super film warty oglodniecia
Właściwie to zastanawiam się właśnie czy nie pójść na ten film. Jak możesz to walnij coś więcej o tym filmie. Nie przynudza aby? Jak dla mnie to mozesz mi tu cały film streścić, mnie to nie przeszkadza Ale weź pod uwage innych i skrobnij takie ogólne info, klimat, muza, efekty, fabuła, gra aktorska i takie tam. Dzięki
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości