unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 13-11-2011, 23:44   #6151
mienczaq
zakręć mną!

mienczaq - Awatar

Na forum od: 21-01-2008
Miejscowość: niemcy
Rep P0wah: 1326
mienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizasta
Cytat:
ahs pisze: Podgląd Wiadomości
właśnie skończyłem, troche emocjonalne kino(kobieta miłośc etc) jak na chińskie warunki, całkiem nie najgorzej gdyby filmidło nie nosiło nazwy po poprzednikach. A tak to raptem dwie średnio efektowne walki, finałowa to porażka, widac że postawili na wiekszy realizm i znaczenie fabuły. 6/10 mozna dać.
Użytkownika mienczaq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-11-2011, 10:09   #6152
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2223
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Drive
Tak jak poprzednicy pisali, bardzo wyrafinowane kino. Pierwsza akcja w filmie trzymała mnie w takim napięciu że już dawno takiego efektu nie miałem.
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-11-2011, 18:53   #6153
Kali49
Na forum od: 14-11-2011
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 0
Kali49 - nijaki taki
Ostatnio oglądałem kolejną część Krzyku- w sumie to samo co w poprzednich, ale dla miłośników horrorów jak najbardziej godne polecenia.
Użytkownika Kali49 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-11-2011, 19:26   #6154
panda
student xD

panda - Awatar

Na forum od: 18-07-2005
Miejscowość: Stalowa Wola / Warszawa
Rep P0wah: 1819
panda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizasta
Immortals

krew, akcja, sieka. Dobre na odmóżdżenie po męczącym tygodniu. Polecam!

Użytkownika panda nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-11-2011, 22:14   #6155
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 3223
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
Conan the Barbarian (2011) - jak wszyscy juz napisali .. dno nieprzeciętne, wyłączyłem po 15 min oglądania, gra aktorów na najniższym możliwym poziomie, odtwórca głównej roli nie powinien nawet nosić miecza Arniemu a co dopiero być jego następcą w tej roli :>. Conan z 1982 roku 100x lepszy od tego gniota mimo biednych efektów i raczkującego w aktorstwie Arniego.

I'm a MOTO PSYCHO
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-11-2011, 11:28   #6156
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3684
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
Immortals

ja tam jakieś ostrej sieki nie widzialem bardzo, pare akcji, ale ktos mi mówil ze 300 to taka mrówka przy słoniu co do sieki w immortals, a dupa tam, myslalem ze bedzie wiecej tego, zajebiscie podobaly mi sie akcje bogowie vs tytani, tutaj repsekt, walka + ten slowmotion - bajka normalnie, film nie przynudza, wart obejrzenia, no ale jakis orgazmow nie dostalem ogladaja go, moze znowu za duzo oczekiwalem.

A wlasnie zapytam, ostatnio w kinie obejrzalem transformers 3 no i obraz byl git, tzn jasnosc, a n. na tych immortals i conanie bylo ciemno, bez okularow bylo ok ale rozmazane. Tez tak mieliscie ( chodzi mi czy filmy byly ciemne) czy to tylko ja musze kino zmienic ?
Użytkownika konekt nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-11-2011, 15:28   #6157
TopsyKretts
Zawsze uśmiechnięty =)

Na forum od: 07-09-2005
Miejscowość: Poland
Rep P0wah: 2223
TopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizastaTopsyKretts - masta of dizasta
Cytat:
konekt pisze: Podgląd Wiadomości
Immortals

ja tam jakieś ostrej sieki nie widzialem bardzo, pare akcji, ale ktos mi mówil ze 300 to taka mrówka przy słoniu co do sieki w immortals, a dupa tam, myslalem ze bedzie wiecej tego, zajebiscie podobaly mi sie akcje bogowie vs tytani, tutaj repsekt, walka + ten slowmotion - bajka normalnie, film nie przynudza, wart obejrzenia, no ale jakis orgazmow nie dostalem ogladaja go, moze znowu za duzo oczekiwalem.

A wlasnie zapytam, ostatnio w kinie obejrzalem transformers 3 no i obraz byl git, tzn jasnosc, a n. na tych immortals i conanie bylo ciemno, bez okularow bylo ok ale rozmazane. Tez tak mieliscie ( chodzi mi czy filmy byly ciemne) czy to tylko ja musze kino zmienic ?
Bo to właśnie tak jest jak ktoś zbyt mocno koloryzuje "300 to przy tym jest jak mrówka przy słoniu !" i człowiek później zbyt wiele oczekuje. :P
300 to był film nad którym wszyscy się spuścili i trzeba będzie długo czekać na film który zrobi takie wrażenie =P

Przed 300 jeśli chodzi o filmy tego typu chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci Troja, która swoją drogą jest według mnie super filmem :P
Użytkownika TopsyKretts nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-11-2011, 15:42   #6158
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:

też ostatnio zauwazylem ze w kinie cholernie ciemny obraz puszczaja, nawet na ..... Królu Lwie
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-11-2011, 16:35   #6159
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
TopsyKretts pisze: Podgląd Wiadomości
Przed 300 jeśli chodzi o filmy tego typu chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci Troja, która swoją drogą jest według mnie super filmem :P
Wg mnie też. Nie mam pojęcia dlaczego tak dobry film przeszedł tak jakoś zupełnie bez echa. A nad takim Gladiatorem, który wyszedł ładnych pare lat przed Troją do dziś się spuszczają...
Zresztą 300 i Troja to inne klimaty, 300 jest przerysowane i stylizowane na komiks, Troja bardziej realna.

/ale dla mnie i tak nie do pobicia zawsze pozostanie Braveheart. Czego mi brakowało w 300 ? Krew wrogów się lała strumieniami, a oni byli czyściutcy. Powinni być wysmarowani krwia jak Wallace po bitwie pod Stirling.
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-11-2011, 22:11   #6160
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2958
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cytat:
Immortals
W kinie to oglądałeś ?
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości