unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 12-08-2016, 11:16   #7111
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4675
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
https://www.youtube.com/watch?v=n_JYe2F30sQ
"I fear nothing. All is as the Force wills it."

#walekonia

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-08-2016, 16:03   #7112
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Podoba mi się, że wreszcie będzie odcinek bez dzieciarni, tylko raczej sami dorośli aktorzy.
Że Vader wraca do kin zapowiadali dziś w radio
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 13-08-2016, 13:07   #7113
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Wojskowy pisze: Podgląd Wiadomości
Przed chwilą wróciłem z Dnia Niepodległości - Odrodzenie.
Dla tych co podobała się poprzednia część, pozycja jest obowiązkowa z uwagi na to że nie jest o wiele gorsza jak doszły mnie słuchy i można przy tym dobrze spędzić czas. Film powoli się rozkręca do pewnego momentu a potem wybucha garściami batalistycznych akcji nafaszerowanych efektami specjalnymi. Niestety już nie ma tej jako takiej "naturalności" jaką możemy odczuć oglądając pierwszy atak kosmitów ale film warto obejrzeć w kinie chociaż by dla takich smaczków. Co prawda produkcja przejawia pewne nieścisłości związanymi z prawami fizyki, ale takie wpadki trzeba przeboleć, i można usprawiedliwić je z uwagi na te 20 lat jakie dało ludzkości na rozwiniecie się, dzięki przejęciu technologii obcych z poprzedniego ataku.
Jak wywnioskowałem z zakończenia, to jeszcze nie koniec i producenci mogą uraczyć na trzecią częścią.
Film oceniam 7/10.
Krytycy uważają to za gniot. Dla mnie film to nic szczególnego. Klasyczna, sztampowa amerykańszczyzna, czyli pełno patosu, schematycznych bohaterów, oklepanych dialogów. W tym oczywiście musieli wcisnąć wątek z gejami. Podobał mi się jedynie motyw ze sferą (kula obcych), której dobrze podłożyli głos. Jednak pochodziło to jakby z innej bajki, wyskoczyło jak Filip z konopi, i nie pasowało do reszty. Pojawiło się bardzo dużo nieścisłości, zwłaszcza wynikających z dialogów (jak najpierw mówią, że Ziemię atakuje inny rodzaj kosmitów, niż 20 lat temu, a potem okazuje się bez wyjaśnienia, że są to ci sami). Film byłby może hitem, gdyby wyszedł z 2 lata po 1 części, kiedy CGI było czymś nowym i panowała moda na kosmitów (czasopisma jak Faktor X, serial X-Files i inne). Ale teraz CGI chyba już nikogo nie zaskakuje, kto ogląda tego typu filmy, czyli sf/fantasy z efektami. Ot, kolejna pozycja z efektami i żadną fabułą (to z jądrem Ziemi chyba wzięli z serialu o Transformersach?).
Stare 10-09-2016, 22:45   #7114
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2958
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
A więc tak. Zrezygnowałem z internetu gdzie miałem nieograniczony limit. Teraz mam tylko 15 GB, wiem że mało ale mam dość posiadania dwóch internetów gdzie za jeden bym płacił ponad 7 dych. Skończyło się oglądanie na zalukaj.tv, dlatego kieruję się do was z pytaniem. Co polecacie z premier DVD ale takie które nie były w kinach, wiem że bywają takie premiery ale nie wiem gdzie to teraz poznajdywać. Postanowiłem się przerzucić całkowicie na miejską wypożyczalnię ale nie wiem co wybrać, nie chce mi się tam sterczeć i czytać sprawozdanie z każdego opakowania jakie jest na półce.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-09-2016, 19:59   #7115
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
https://www.rottentomatoes.com/m/the_shallows

Nie wiem jak ten film ma takie wysokie oceny. Fabula oklepana na wiele razy. Oglada sie, bo sie oglada, nawet daje rade, troche niedociagniec, ale suma sumarum po obejrzeniu filmu wniosek jest jeden, kurwa zmarnowane 90 minut zycia :P

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-09-2016, 21:20   #7116
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Powiem, że film lepszy niż się spodziewałam - nastawiłam się na nudy, gdyż cała akcja dzieje się w kwadracie o boku 200 metrów. Jednak jest całkiem nieźle. Film jest krótki i tak wyreżyserowany, że tej nudy nie ma. Denerwujące jedynie były te screeny komputerowe na pół ekranu, jakby film miał być o czacie i facebooku. Również wspomnienia bohaterki nie wiadomo po co się pojawiały. Chyba tylko po to, by nastawić skrzydło mewie. Końcowy motyw z rekinem to fantastyka. Najwyraźniej moda na Ellen Ripley wciąż w modzie, bo ciągle robią filmy o superkobietach Nie jest to pozycja na kino, ale wieczorem jak najbardziej można obejrzeć.

Z pozycji ostatnio oglądanych.

Sekretne życie zwierzaków domowych - połączenie "Olivera i spółki" i "Toy Story". Taka sobie animacja, często dołująca, bo ktoś umierał. 6/10

Łowca i Królowa Lodu - dobry kawał fantastyki przygodowej. Na poziomie "Lwa, czarownicy i starej szafy". Humor karłów bawił. Świetna kreacja królowej Freyi, postaci tragicznej. 7.5/10. I nie ma tam Śnieżki ze "Zmierzchu", więc filmu nikt nie psuje :P

BFG - Big Fuckin Gun, czyli film o wielkiej armacie :P A na serio adapracja książki, na ktorej podstawie powstała kreskówka a potem broń z Dooma. Pozycja raczej dla dzieciaków. Trochę ładnych widoczków. I fajne pierdy alkoholowe u królowej Anglii.

Alicja po drugiej stronie lustra, 2016 - wizualnie śliczny film. Fabuła też ujdzie, świetne scalenie z pierwszą częścią. Psychedeliczne motywy z jedynki zniknęły, a film jest spokojną baśnią. 7/10.

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie - naciąganie fanów na kasę. Znów mamy katastrofę globalną. Wiewiór już nie śmieszy. Pomieszanie z poplątaniem, bo wrzucili tu chyba wszystko: ufo, planetoidy, buddyzm, Shangrilę, new age, nieśmiertlenych, magię kryształów.
Stare 17-09-2016, 21:43   #7117
netspeed
CHLEWMISTRZ

netspeed - Awatar

Na forum od: 12-06-2006
Miejscowość: pumpenszlupfen
Rep P0wah: 4862
netspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizastanetspeed - masta of dizasta
Cytat:
avik pisze: Podgląd Wiadomości
https://www.rottentomatoes.com/m/the_shallows

Nie wiem jak ten film ma takie wysokie oceny. Fabula oklepana na wiele razy. Oglada sie, bo sie oglada, nawet daje rade, troche niedociagniec, ale suma sumarum po obejrzeniu filmu wniosek jest jeden, kurwa zmarnowane 90 minut zycia :P

Jakiś cycek jest także nie dramatyzuj xd
Stare 18-09-2016, 00:55   #7118
avik
>>> xD <<<

avik - Awatar

Na forum od: 04-01-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5689
avik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizastaavik - masta of dizasta
Cytat:
netspeed pisze: Podgląd Wiadomości
Jakiś cycek jest także nie dramatyzuj xd
bez sarkazmu prosze

Keanu
Film z udziałem kota No nawet mozna powiedziec, ze oglada sie nawet smiesznie. Rotten dobrze ocenia https://www.rottentomatoes.com/m/keanu_2016/

The Conjuring 2
Calkiem ciekawy i dobrze zmontowany, szczegolnie ze ostatnio nie ma nic z horrorow :/ Efekty fajne https://www.rottentomatoes.com/m/the_conjuring_2

...nie ma lipy.
Użytkownika avik nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-10-2016, 15:10   #7119
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Powstanie filmowy "Król lew".
http://www.hollywoodreporter.com/hea...n-movie-933335

Oficialny trailer Assassin's Creed.
https://www.youtube.com/watch?v=4haJD6W136c
Stare 09-11-2016, 17:13   #7120
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Operacja Bazyliszek - Allegro
https://www.youtube.com/watch?v=qS2xTGLCu-M
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości