unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 26-04-2008, 01:13   #2741
panda
student xD

panda - Awatar

Na forum od: 18-07-2005
Miejscowość: Stalowa Wola / Warszawa
Rep P0wah: 1819
panda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizastapanda - masta of dizasta
z każdym Twoim postem widzę, że interpretujesz wszystko tak, jak Ci się podoba. Po pierwsze, nie napisałem nigdzie, że to MOJA definicja, wskazuję tu tylko na pewien szkopuł... "jak Kuba Bogu (...)". Zastanawiam się czy w ogóle starałeś się zrozumieć co napisałem.
Możesz robić co Ci się żywnie podoba - człowiek tolerancyjny nie będzie Ci w tym przeszkadzał, dopóki ten interes odnosi się tylko do ów gościa. Cieplej ?

Użytkownika panda nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-04-2008, 12:11   #2742
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 06-09-2006
Miejscowość: Jak każda istota - z Wszechświata.
Rep P0wah: 276
klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
A czy mam być tolerancyjny jeżeli spóźnię się do pracy przez uliczną pikietującą grupe GEJÓW na Marszałkowskiej ? Tolerancja odnosi się głównie do zgody na: (....), nie na prawo do: (....)

Tolerancja to nie prawo do czegoś.
Użytkownika klej mastah nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-04-2008, 12:18   #2743
Kamil_PL
.

Kamil_PL - Awatar

Na forum od: 18-06-2006
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7348
Kamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizasta
Cytat:
klej mastah pisze:
A czy mam być tolerancyjny jeżeli spóźnię się do pracy przez uliczną pikietującą grupe GEJÓW na Marszałkowskiej ? Tolerancja odnosi się głównie do zgody na: (....), nie na prawo do: (....)

ale z tolerancji do czegos przeobraża się prawo po jakims czasie...czyli przyzwyczajenie i olewanie jakiegos problemu...i kiedy cos chce byc tolerowane, a ludzie sa im obojetni, to to cos domaga sie praw, a wtedy obojetna publika zgadza sie i ustanawia prawo.
Użytkownika Kamil_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-04-2008, 13:27   #2744
paranoidandroid
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 13-10-2007
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
paranoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizasta
Cytat:
klej mastah pisze:

Parafrazując twoją wypowiedź: czy mam być tolerancyjny jeżeli spóźnię się do szkoły/na uczelnię przez kościelną procesję?

Odpowiedź brzmi: TAK!

Parada równości jako manifestacja praw homoseksualistów pojmowanych jako prawa każdego człowieka, a nie jakieś superprawa chroniące mniejszość nie jest dla nikogo zagrożeniem, nikogo też nie powinna razić. Problem zaczyna się w momencie, gdy dana grupa zaczyna uważać się z jakiegoś względu za bardziej uprzywilejowaną od reszty czy obraża inne grupy.

Analogicznie możemy powiedzieć o procesjach kościelnych, czy mszach. Kult religijny nikomu normalnemu nie przeszkadza, w momencie jednak gdy ksiądz z ambony zaczyna obrażać np. zamożnych ludzi, czy niewierzących zaczyna mi to przeszkadzać.

Kiedyś wysłuchałem przy okazji jakiejś rodzinnej uroczystości kazania o ludziach "jeżdzących drogimi samochodami", "bezczelnie budującymi domy", "wrednych lekarzach zdzierających kasę z ludzi" etc. To był prawie bezpośredni atak na moją rodzinę, co ciekawe bez możliwości obrony. Tak samo bezbronny czuje się pewnie ksiądz gdy słyszy "wrzuć granat na tacę".
Użytkownika paranoidandroid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-04-2008, 19:47   #2745
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3787
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Trzy teksty dedykowane wszystkim naiwniakom, którzy sądzą, że PO to gospodarczy liberałowie i że czeka nas jakaś rozsądna reforma:

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2008/0...ulka-nie-musi/
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2008/0...dla-liniowego/
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=352
Stare 26-04-2008, 21:11   #2746
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2958
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cytat:
panda pisze:
źle rozumiesz słowo tolerancja. Tolerancja jest - póki ktoś nie szkodzi/zagraża innym swoim zachowaniem/czynami.
"Pozbywać się" ? Ty wiesz w ogóle co piszesz? A wg. mnie (i zapewne spora część forum by się podpisała ) MOŻESZ być osobą, której totalnie siadło na głowe - i osobiście mi to zwisa i powiewa, ale to trzeba leczyć! (pozbywać się)
Pozbywać się złego człowieka w człowieku to taka metafora. Zastanów się.
Ten gejuś jest tak samo chory jak narkoman, jest uwikłany, jest biedny. Każdy z nas jest uwikłany. I nie należy tolerować tego. Owszem człowieka:TAK zaś jego upadłości, zboczeń: definitywnie NIE.
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-04-2008, 13:59   #2747
johny_luzak
WYBZYKANY

johny_luzak - Awatar

Na forum od: 19-11-2003
Miejscowość: N=52°07' E=20°40'
Rep P0wah: 380
johny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizasta
tę forum zdecydowanie spada na ryj
RAZ ładne strony internetowe DWA GG #3207918 .TRZY tanie tusze i tonery i CZTERY
Użytkownika johny_luzak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-04-2008, 14:09   #2748
fuX
dar0/MrEgMan

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2611
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
Ja rzadko komu żle życze, ale niektórym z Was życze syna geja. Po to tylko zeby zobaczyc co Wy kurwa wtedy zrobicie i gdzie będą wasze teorie :P Wiesz co ja Ci jeszcze Wojskowy napisze, jak bedziesz pierdolił takie herezje to Ci ludzie wykupią bilet w jedna strone na księzyc.
Stare 30-04-2008, 15:59   #2749
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3787
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Cytat:
johny_luzak pisze:
tę forum zdecydowanie spada na ryj
Więc się tu nie udzielaj - poziom od razu skoczy niczym kangur w miejscu, gdzie nie ma grawitacji.
Stare 02-05-2008, 12:19   #2750
zawias
Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: wwa
Rep P0wah: 289
zawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizasta
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,5173311.html
Użytkownika zawias nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości