unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 02-02-2005, 03:08   #1
aRti`
|sWs.nO-n/-\me|[TT]

aRti` - Awatar

Na forum od: 20-08-2004
Miejscowość: Dabrowa Gornicza
Rep P0wah: 106
aRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizastaaRti` - masta of dizasta
Walentynkowe prezenty

coraz bliżej walentynki a wciąż dużo osób nie zdecydowało się co kupić swojej ukochanej. Zakładam ten topic aby ułatwić wybór tym osobą, o to moje propozycje:

1. Duży miś, ładna czerwona róża, oraz gorąca walentynka : cena około 40 zł (zależy od misia )
2. Poduszka w kształcie serca, standardowo róża oraz karta walentynkowa: cena około 25-35 zł
3. bielizna (stringi ), róża oraz karta walentynkowa i upojna noc cena około 50-60 zł
4. zabrać swoją ukochaną na romantyczny film potem kolacja i nocny spacer cena zależy od was
5. jakieś ciekawe perfumy, czekoladki, róża oraz kartka walentynkowa: cena: 70-80 zł

To moje propozycje myślę że dacie również jakieś ciekawe propozycje bowiem ułatwimy co niektórym osobom wybór tutaj również prośba do kobiet znajdujących się na tym forum co wy byście chciały dostać od swego ukochanego lub jak wy macie jakiś problem co do wyboru to również pomożemy

pozdrO aLL
Stare 02-02-2005, 11:15   #2
!Run_Hum@n!
Only You :*

!Run_Hum@n! - Awatar

Na forum od: 30-05-2002
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 66
!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40865111

Zamówiłem 2 oczywiście z czerwonym kielichem.
Zawsz chciałem dać taki prezent swojej byłej z napisem "miłość jest piękna lecz krucha" :P
Druga będzie dla mojego Marzenia :* z zabawną kartką walentynkową
Użytkownika !Run_Hum@n! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2005, 11:22   #3
!Run_Hum@n!

!Run_Hum@n! - Awatar

!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta!Run_Hum@n! - masta of dizasta
ps. Co do cen przezentów w ubiegłych latach byłem bardziej hojny :P m.in.
- złoty łańcuszek z delfinkiem - 400 zł
- perfumy hugo bossa - 200 zł .
Ale oczywiśice nie o to chodzi no nie drogie Panie...
Stare 02-02-2005, 15:22   #4
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3310
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
ja w tym roku rproponuje paczke z zegarkiem w srodku... (czyt. zapalnikiem czasowym)

cos wam powiem o drogich prezentach, miesiac temu tez sobie zaszalalem i 200 zeta w plecy, ale huj niewazne, tylko ze teraz jestem bez panny i bez kasy :/ lajtowo
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-02-2005, 16:16   #5
!Run_Hum@n!

!Run_Hum@n! - Awatar

trzeba zawsze dobrze kombinować to i kasa się znajdzie a i nowa panna tez :>
Stare 03-02-2005, 01:53   #6
[Sith]Xaos
SC Ghost

[Sith]Xaos - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: forum.unreal.pl
Rep P0wah: 24
[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie
diamenty najlepszym przyjacielem kobiety ; ) ?
Stare 03-02-2005, 01:58   #7
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1326
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
cholera, ja dla mojej zapodam karteczke i zwykla rozyczke - nie stac mnie na wiecej, a i tradycyjnie to podobno najlepiej :P
Stare 03-02-2005, 02:26   #8
Tamak
TT 4ever

Tamak - Awatar

Na forum od: 10-04-2003
Miejscowość: Koronowo
Rep P0wah: 35
Tamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznieTamak - podejrzany politycznie
Cytat:
!Run_Hum@n! pisze:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40865111

Zamówiłem 2 oczywiście z czerwonym kielichem.
Zawsz chciałem dać taki prezent swojej byłej z napisem "miłość jest piękna lecz krucha" :P
Druga będzie dla mojego Marzenia :* z zabawną kartką walentynkową
hm ładna rzecz chyba się skuszę Chociaż jestem przyzwyczajony do robienia prezentów u jubilera lub kupowania dużych maskotek Ale to jest siema

frank> can you help me install GTA3?
knightmare> first, shut down all programs you aren't using
* frank has quit IRC. (Quit)
knightmare> ...

Użytkownika Tamak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-02-2005, 09:28   #9
Thara
Oponn

Thara - Awatar

Na forum od: 31-10-2003
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie / Wrocek
Rep P0wah: 2426
Thara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizasta
i to ma byc niby ladne
Użytkownika Thara nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-02-2005, 09:49   #10
!Run_Hum@n!

!Run_Hum@n! - Awatar

akurat ta nie jest ładna, ja zamówiłem inną łądniejszą ;P tylko że gościu zniósł je z aukcjii (chyba wykupiłem wszystkie co miał) chciałem pokazać przykład. Dla mnie ta róża ma specjlane znaczenie ... ale to długa historia
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości