unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 07-02-2002, 05:37   #1
Nostra
Nostra - Awatar

Na forum od: 07-02-2002
Miejscowość: Żagań
Rep P0wah: 17
Nostra - nijaki taki
Exclamation Problem z UT pod WinXP--granie po sieci

WItam

Mam problem z UT, problem jest dla mnie bardzo poważny gdyż niemoge grać w Unreala Tournamenta po sieci!

Zaczęło się od momentu kiedy zainastalowałem sobie WinXP a póżniej zainstalowałem wyżje wymienioną grę i zarazem kasujac poprzednia instalke gry. Wersja która byłla odpalana na Systemie WInME chodziła bez zadnych zastrzerzeń. Jest jeszcze jedna sprawa-- wersja gry pod WinMEjest inna wersja gry niż ta która obecnie zainstalowałem pod Win XP.. Chodzi mi opłytki . Dwa rózne WIn`y i dwie rózne gry(diwe płytki)

Problem jest taki że nowo zainstalowana gra pod WinXP sprawia iz gdy ja odpalam i włanczam obojetnie(obojętnie!) jaki serwer (krajowy or zagraniczny) po kilku minutach pykania(grania) Wywala mnie z gry a pózniej ROZŁANCZA MNIE Z INTERNETEM --- czasami wiesza mni sie system(sic!)-- chodzi mi o połaczenie nie moge nawiazac nowego a stare nie chce zniknąć!!

Jeśli trzeba ustawiać jakies parametry w 'Peferences"(uaktywnionej z konsoli) to prosze o informacje.
Jesli jest jakas rejestracja wyżej wymienionej gry po sieci to prosze o bardzo szczegółowe informacje!
Jeśli wpływ na mój problem ma rejestracja nicka w zakładce "palyer setup" to prosze o bardzo szczegółowe informacje.---.Chodzi mi o hasło w ngSW(w skrocie nie znam dokładnej nazwy po angielsku ale jest to nieistotne gdyz uwazam ze wszyscy wiedz o co chodzi)

Prosił bym o bardzo wyczerpujace informacje jak i te mnie wyczerpujace, które stworza całość wyczepujacą.
aha posiadam ISDN i nie jest to wina łącza.
I wan`t ALL YOUR KNOWLEG:-)
Użytkownika Nostra nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2002, 11:27   #2
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 613
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
Wiele gier pod XP nie chodzi , tak tez moze byc z UT:

-zainstaluj jakiegos Serwice packa pod XP
-moze patch do UT cos pomoze , zainstalowales ?
-eh... jakie masz lacze ... mysle ze nie grasz na modemie ?
-po co ci XP , wg mnie najlepszy jest 98SE

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2002, 12:11   #3
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Mam XP i nie mam żadnych problemów z graniem po sieci. Spróbuj wyinstalować "QOS packet scheduler". Znajduje się w ustawieniach protokołów połączenia. Na pewno nic nie zaszkodzi, a może pomoże.
Stare 07-02-2002, 12:25   #4
Simonus
CAD Designer

Simonus - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: Bielsko-Biała
Rep P0wah: 1249
Simonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizastaSimonus - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Xytrass

...po co ci XP , wg mnie najlepszy jest 98SE
I tu sie zgodzę z toba Xytrass , tez mam win98 se , bardzo malu RAM-u pochłania w przeciwieństwie do XP , i jest stabilny jezeli sie nie ma go przeladowanego.

Pozdro
RAM: 4x8GB DDR3 Kingston HyperX Red @1866 MHz 10-10-10-27
GPU: Asus ROG Strix RX480 8GB
PSU: Corsair 750W CX
SOUND: Realtek ALC887 + słuchawki AERO 5.1 Silver
LCD: NEC EA243WM DVD: LG H12L
MOUSE: A4Tech X-760 + Icemat 2nd Edition
Użytkownika Simonus nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-02-2002, 12:47   #5
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Hm, jeszcze jedno. Ostatnio ktoś również na forum zgłaszał problemy z rozłączeniem od netu a miał SDI. Może po prostu TEPSA coś kmini ?
Stare 07-02-2002, 13:26   #6
[Sith]Xaos
SC Ghost

[Sith]Xaos - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: forum.unreal.pl
Rep P0wah: 22
[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie
Cytat:
Wysłane przez: Piter
Mam XP i nie mam żadnych problemów z graniem po sieci. Spróbuj wyinstalować "QOS packet scheduler". Znajduje się w ustawieniach protokołów połączenia. Na pewno nic nie zaszkodzi, a może pomoże.
Piter-masz XP professional czy home edition?
Stare 07-02-2002, 15:19   #7
[FT]Big Spider
Guest

Pozwolicie ze ja troche odejde od tematu. Ja mam windows xp home edition pl. I tak sie sklada ze ostatnio instalowalem sobie cracki. Po instalacji 1 windows sie nie uruchamial. Zrobilem reinstal. Pozniej wiecorem zainstalowalm nastpenego i tu znowu klapa bo juz windows w ogole nie chcial sie uruchomic i pozostal mi tylko format dysku. Przed tym jednak pozabezpieczalem dane pod linuxem. Ma ktos moze normalnego cracka i moglby mi podelsac? Bardzo bym o to prosil. Jesli juz dostane to jak to gowno mam zainstalowac. MOze wiecie którego cracka sciagac? Z jakiej strony. Nawiasem mam wersje chyba 2600. Z gory thx. Czekam na pomoc
  Odpowiedz
Stare 07-02-2002, 15:56   #8
+ZN+Magik
Guest

Wiesz jaki jest najlepszy crack????
RCHUNEK ZAUPIONYW SKLEPIE WINDOWS!
  Odpowiedz
Stare 07-02-2002, 16:03   #9
[FT]Big Spider
Guest

Cytat:
Wysłane przez: +ZN+Magik
Wiesz jaki jest najlepszy crack????
RCHUNEK ZAUPIONYW SKLEPIE WINDOWS!
Ale ja sie pytam na serio. Zostalo mi 30 dni a wczoraj mialem juz 1 wiec nie chce znowu czekac do konca. wczoraj mialem 1 dzien do aktywacji.
  Odpowiedz
Stare 08-02-2002, 10:54   #10
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Cytat:
Wysłane przez: [Sith]Xaos

Piter-masz XP professional czy home edition?
Proffessional, która nie wymaga aktywacji

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości