unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-09-2003, 23:37   #1
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6398
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Smile Głupi problem

mam problem. Głupi problem, ale problem i to taki problem, który mnie już denerwuje. Krótko: co mam zrobić żeby okno przeglądarki otwierało mi się zawsze w trybie zmaksymalizowanym? Bo obecnie cały czas gdy otwieram internet lub nowe okno w przeglądarce to otwiera mi się ono w trybie "niezmaksymalizowanym" hehe. Help Me!
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-09-2003, 02:39   #2
Delirca
Wilczyca 4ever

Delirca - Awatar

Na forum od: 12-11-2002
Miejscowość: Bonn/Jedlicze
Rep P0wah: 17
Delirca - nijaki taki
Kliknij na IE. Maxymalizuj okno. Zamknij to okno. Przy kolejnym odpaleniu IE okno powinno sie otworzyc zamxymalizowane. U mnie przynajmniej tak jest .WinXP IE 6.
Shazbot!
Użytkownika Delirca nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-09-2003, 07:46   #3
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3684
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
Nom u mnie jest tak samojak u delircy ,ale nie wiem czasaem czy nie działa tylko to w Win XP .. ale sprubuj nie zaszkodzi ;D
Stare 30-09-2003, 09:56   #4
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6398
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Delirca
Kliknij na IE. Maxymalizuj okno. Zamknij to okno. Przy kolejnym odpaleniu IE okno powinno sie otworzyc zamxymalizowane. U mnie przynajmniej tak jest .WinXP IE 6.
U mnie tak nie jest, a też mam WinXp, IE6.0
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-11-2004, 20:28   #5
Thara
Oponn

Thara - Awatar

Na forum od: 31-10-2003
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie / Wrocek
Rep P0wah: 2425
Thara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizastaThara - masta of dizasta
a rozciagniecie do maxymalnych rozmiarow wylaczenie i wlaczenie nie pomoze czasem?
Użytkownika Thara nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-11-2004, 14:48   #6
Sentinel
- Senti -

Sentinel - Awatar

Na forum od: 19-06-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 329
Sentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizastaSentinel - masta of dizasta
zrob skrot na pulpicie -> wlasciwosci -> uruchom w oknie -> zmien na zmaksymalizowane

Tak wogole IE to przecierz najgorsza przegladarka, nic tam nie ma Polecam Mozille lub Firefox
Użytkownika Sentinel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-12-2004, 11:19   #7
ChriS
ChriS - Awatar

Na forum od: 13-08-2004
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 1754
ChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizastaChriS - masta of dizasta
Popelnie plagiat z czasopisma CHIP . Miesiac temu bylo to opisane w problemach .

Najprostszym rozwiazaniem jest uzycie odpowiedniego programu IE New Window Maximizer( http://www.jisoft.com/iemaximizer/ ).

Mozna dokonac modyfikacji rejestru. Odszukujemy klucz HKEY_USERS\.DEFAULT\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main i wartosc ciagu FullScreen zmieniamy z no na yes. Kluczowi LastCheckedHi przypisujemy wartosc 1c14be3, a w galezi HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\InternetExplo rer\Document Windows zmieniamy parametr maximized na yes.

Mam nadzieje ze ci to pomoze

Wracam do c# bo mnie zaraz wykladowca zjedzie : )
Użytkownika ChriS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości