unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 14-07-2004, 15:26   #141
PrezeS
öpö

PrezeS - Awatar

Na forum od: 27-10-2003
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 1497
PrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizastaPrezeS - masta of dizasta
Ja czekam tylko na re2, w listopadzie bedzie. Moze stac sie tak ze bedzie to filmu roku.
S.T.A.R.S Members - ALPHA Team - Albert Wesker, Barry Burton, Chris Redfield, Jill Valentine, Joseph Frost, Brad Vickers - BRAVO Team - Enrico Marini, Richard Aiken, Rebecca Chambers, Forest Speyer, Kenneth J.Sullivan, Edward Dewey
Użytkownika PrezeS nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-07-2004, 17:42   #142
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: afc

Sandra, najbardziej mnie denerwuje jak ludzie oceniaja Gwiezdne Wojny rozdzielajac poszczegolne odcinki. Jakby popatrzec na epizody 4-6 tak, ze kazdy z nich oceniac osobno, wyszloby to co teraz. Ze kazda z nowych czesci jest slaba. Trylogia Star Wars byla dla mnie genialna, a jak nakreca 3 epizod to dopiero wtedy ocenie cala sage.
Też bardzo mi się podoba cała seria, nawet dobrze, że pierwsze 3(2)części są robione inną techniką, ponieważ jak to reżyser powiedział, czekał tylko na ten moment, aż metody komputerowe będą mogły odzwierciedlić jego zamierzenia w filmie. Jeśli chodzi o filmy, to nie znoszę wątków miłosnych, a II część to głównie ta tematyka. Głupio to trochę wygląda, że potężny Jedi zachowuje się jak śmiertelnik i nie potrafi panować nad myślami oraz emocjami. Jednak tak to widocznie miało być, zawsze w filmach ludzie mają jakieś wady i dzięki temu w ogóle toczy się niekiedy fabuła.
Jedynie do tych scenek mogę się przyczepić (nie wliczając na razie epizodu III) z całej serii. Efekty specjalne są świetne, troszkę humoru (najlepiej jak kłócą się ze sobą te dwa roboty), fabuła także może być. Jednak masz rację, kiedy saga będzie kompletna, dopiero można ocenić całość. Jednak nic dziwnego, że ludzie oceniają poszczególne części, przecież były robione w odstępie wielu lat i sama technika już rzuca się w oczy.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-07-2004, 19:07   #143
sonix
..::Gan[g]sters::..

sonix - Awatar

Na forum od: 23-02-2003
Miejscowość: Gangsta Paradise
Rep P0wah: 30
sonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelinasonix - wazelina
nie czytałem tematu ale co to tematu to proponuje filmy:
red dragon
milczenie owiec
sex comando
polecam wypas stare ale fajne
Stare 14-07-2004, 23:32   #144
Siepacz
Murderator

Siepacz - Awatar

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 26
Siepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdziSiepacz - coś tu śmierdzi
A ja uważam że cała seria "Gwiezdnych wojen" jest infantylnie głupia i capi kozłem :P
Stare 16-07-2004, 01:56   #145
|)00|)3|<
Clan de [$] para siempre

|)00|)3|< - Awatar

Na forum od: 02-03-2004
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 290
|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta|)00|)3|< - masta of dizasta
Polecam:

filmy:

wszystkie części American Pie
Scary Move 1 i 2
Rrrrrrr <- słyszałem że wypasiony !
Stary gdzie moja bryka
Dog Soldiers <- mega cool horror ;]
Bruce Wszechmogący
Van Wilder: Wieczny Student

trejlery:

HALO 2

GG: 5247979
Użytkownika |)00|)3|< nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2004, 04:48   #146
megoza
CZARNA_KOBRA

megoza - Awatar

Na forum od: 12-07-2002
Miejscowość: Proszowice
Rep P0wah: 6574
megoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizastamegoza - masta of dizasta
Jezeli chodzi o komedie to 'oldsch00l' rzadzi =] Po obejrzeniu tego filmu myslalem ze skonam

Niczego sobie jest inny film, ktory ostatnio wpadl mi w rece - Glupi i Glupszy 2. Niby aktorzy nie ci sami, to jednak film raczej na tym wiele nie stracil a akcja pod tytulem "UWAGA, JESTEM ZA OKNEM" po prostu rozjebala mi konstrukcje

Innego typu komedia to "Skazani na siebie" filmik naprawde fajny, a pomysl no coz - niepowtarzalny Autorzy musieli ostro przycpac;d

Jezeli chodzi o DogSoldiers - przyjemnie sie oglada, ale 'mega hitem' to on napewno nie jest:\

Bylem rowniez na Shrek 2 i stwierdzam krotko - najlepszy film rysunkowy jaki widzialem [no moze poza Krolem Lwem] Bije 1 na glowe i jest imo lepszy od Epoki Lodowcowej.

Bylem ostatnio w kinie na Swicie Zywych Trupow i o ile film ma strasznie nedzny wstep i koncowke to po obejrzeniu go, az mialem ochote wziac strzelbe i postrzelac sobie do zombiakow)

Jutro jade do kina na cos [jeszcze nie wiem co] to opisze

<+dfpsych> no przepraszam jak pan megoza gra na decku to mozna chodzic tylko kolo 100a

(22:26:18) (+res^kony) w tym wypadku bany poszly poza regulaminem
(22:26:19) (+res^kony)
(22:26:24) (@storm`gl) poza regulaminem
(22:26:26) (@storm`gl) to jestes cwelem

Ostatnio edytowany przez megoza; 16-07-2004 o 04:50
Użytkownika megoza nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2004, 05:12   #147
Azrael
Azrael - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: Paris
Rep P0wah: 5678
Azrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizastaAzrael - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: MaGikzZz

Jutro jade do kina na cos [jeszcze nie wiem co] to opisze
takiemu to fajnie, a ja musze sciagac po 3 nowosci filmowe na dzien
Stare 16-07-2004, 11:00   #148
BL!ZZARD
Moderator

BL!ZZARD - Awatar

Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: sandomierz
Rep P0wah: 28
BL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelina
mego na shreku 2 też Stuhr itd podkładali głos ?
Stare 16-07-2004, 11:09   #149
v3rdun!
freestyle...

v3rdun! - Awatar

Na forum od: 09-08-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 22
v3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdziv3rdun! - coś tu śmierdzi
Polecam : stary ale jary E=mc2 , milczenie owiec :P nice hooorroorr, american historyX i oszukac przeznaczenie 2 pozdro

-3241759

"Miejsce Polska , System Samowolka , Cel To Forsa,
W Tym Tkwi Sekret , Biore Co Los Da , Życie Made In Polska" (c) OSTR
Użytkownika v3rdun! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-07-2004, 11:42   #150
*Night_Devil*
best - nigdy nie zapomne!

*Night_Devil* - Awatar

Na forum od: 01-11-2001
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 31
*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina*Night_Devil* - wazelina
Cytat:
Wysłane przez: BL!ZZARD
mego na shreku 2 też Stuhr itd podkładali głos ?
tak...

co do shreka 2 to imo ta bajka r0x... przekozacka jest

best|lyon - wy tu gadu gadu a kondony drożeją
Użytkownika *Night_Devil* nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości