unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 06-10-2005, 20:58   #1
Gates
Na forum od: 18-08-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
Gates - poprawny politycznieGates - poprawny politycznie
Matura 2006 - Porady, problemy itp.

witam
otoz szukam materialow z historii znajdujacych sie w formie ksiazkowej lub cd [ w wypadku cd co sadzicie o materialach od http://www.sciagi.escapemag.pl/ ??
powtarzam: szukam materialow z histy na mature, z gory ogromne dzieki ;]

MAtura......i`m lovin it ;ppppppp
Użytkownika Gates nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 21:28   #2
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Na forum od: 26-06-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 481
Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
Gates wiesz nie lepiej kupic sobie podreczniki jakies dobre do Historii ?:>
ja mam np. 3 książki
Zofii T. Kozłowskiej , Ireny Ungera, Piotra Ungera, Stanisława Zająca

HISTORIA: i odpowiednio od częśći

- od starożytnośći do XVIII w
- od XVIII w do 1939
- od 1939 do czasów nowożytnych

Książki bardzo rzetelne i konkretne. Naprawde bardzo duzo informacji i ciekawostek. Wojny i inne ciekawe fakty przedstawione w bardzo przystepny sposob np. w tabelkach ladnie z datami, dowodcami.

Oczywiscie zalezy jaka mature chcesz zdawac: rozszerzona czy podstawowa.
Ja akurat rzucam sie na ta pierwsza
Oczywiscie jezeli ktos z forumowiczów zna inne dobre ksiazeczki słucham
Stare 06-10-2005, 21:41   #3
Gates
Na forum od: 18-08-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
Gates - poprawny politycznieGates - poprawny politycznie
mmm dzieki zaraz sprawdze te podreczniki ;], chodzi glownie zeby material byl napisany w sposob chronologiczny, ciekawy [fajny], poprostu wciagajcy, bo widzialem i takie podreczniki ze w ogole czytac sie niechcialo a uczyc tym bardziej ;p
Użytkownika Gates nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 21:45   #4
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Spooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizastaSpooky - masta of dizasta
No to te książki mają na bank ten atut. W mojej klasie wszyscy mają inne podręczniki które są napisane wręcz tragicznie, w sposób mało ciekawy, obszerny, ale co najśmieszniejsze bez jakichkolwiek faktów znaczących.
Przy okazji ;] zapisałeś się na Olimpiadę Historyczną ?
Stare 06-10-2005, 22:03   #5
hamer
hamer - Awatar

Na forum od: 17-11-2002
Miejscowość: Szczecinek
Rep P0wah: 47
hamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;phamer - cham i świnia ;p
Kup sobie 4 czesci notatek wraz z tekstami zrodlowymi. Wydawnictwo OMEGA. Nie opanujesz ich i tak. Nie uwazasz, ze na nauke za pozno?
Stare 06-10-2005, 22:20   #6
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
To ja się dołączam do prośby ale przyda mi się chemia rozszerzona i podstawa Najlepiej coś w stylu : temat i niżej przykłady. Moze byc tez do tgo zbior zadan.

Polskim do podstawy tez nie pogardzę

// dlaczego za późno hamer?

/// moze by tak temat ogolnie zmienic na "matura 2006" ?

Edit : Gates - moze wez sobie na mature jeszcze laptopa co ? Bo tych wszystkich sciag raczej nie upchasz w garniaku
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2005, 23:17   #7
Spooky
John Abruzzi

Spooky - Awatar

Hamer, sorki, ale jestes w bledzie ;]

Zeby opanowac najwazniejsze rzeczy z histy ktore beda na maturze wystarczy 4-5 miesiecy. Powaga ;>
Stare 06-10-2005, 23:21   #8
Paco
toucha y0 face

Paco - Awatar

Na forum od: 02-02-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 4052
Paco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizasta
co polecicie do matmy??mam juz jedno repetytorium ale nie jestem z niego w pelni zadowolony.potrzebuje czegos takiego zebym przy rozwiazywaniu zadanek nie mial watpliwosci co dalej....
Stare 06-10-2005, 23:44   #9
E@sy
buntownik z wyboru

E@sy - Awatar

Na forum od: 16-04-2002
Miejscowość: Deep space nine
Rep P0wah: 253
E@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizastaE@sy - masta of dizasta
Hmm matura :P fajna sprawa... wracajac do tematu to zdawalem swego czasu polski i matematyke (nie wiem jak to jest teraz - system inny) ale wiem jedno na polski jesli jest wypracowanie to polecam pisac w domu ile wlezie na rozne tematy nawet te z przed paru lat i pojsc do jakiejs polonistki zeby sprawdzila.
Ja tego nie robilem za to czytalem ksiazki i udzielalem sie na lekcjach co prawda piemna zwalilem i dostalem 2 ale na ustnej 5 :P

Co do matematyki to tablice matematyczne i robic zadania do znudzenia :P az zacznie sie nimi zygac Tu sie moge pochwalic 5

btw Paco fajna stopka
Stare 06-10-2005, 23:57   #10
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7811
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Cytat:
E@sy pisze:
Hmm matura :P fajna sprawa... wracajac do tematu to zdawalem swego czasu polski i matematyke (nie wiem jak to jest teraz - system inny) ale wiem jedno na polski jesli jest wypracowanie to polecam pisac w domu ile wlezie na rozne tematy nawet te z przed paru lat i pojsc do jakiejs polonistki zeby sprawdzila.
Ja tego nie robilem za to czytalem ksiazki i udzielalem sie na lekcjach co prawda piemna zwalilem i dostalem 2 ale na ustnej 5 :P D

Easy.. ale teraz dostajesz temat z ustnej rok wczeniej, a na pisemnej masz czytanie ze zrozumieniem i cos do napisania na gora 2 strony

( małe zmiany wprowadzili )
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości