unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 2003/2004

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-06-2004, 23:56   #1
nOmaD
Na forum od: 19-06-2004
Miejscowość: Chicago
Rep P0wah: 0
nOmaD - nijaki taki
Exclamation problem z master server

Yo
Mam problem z master server . znaczy nie tyle z master server co z ut2k4. niech ktos podzuci mi jakis programik ktory zpowoduje ze MS nie bedzie rozpoznawal mojego cd key jako corrupted czy tam innym slowem na P kojarzaceg sie z korsarzami.
Poprosze o dzialanie bo wiem ze go macie
Thx
Użytkownika nOmaD nie ma obecnie na forum  
Stare 30-06-2004, 00:05   #2
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 617
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
jako ze w polsce juz nie ma wiec daje tego linka http://www.amazon.com/exec/obidos/tg...games&n=507846 o... prosze, i wszystko jasne a problem z masterem zniknie =]
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum  
Stare 30-06-2004, 05:15   #3
nOmaD
nOmaD - nijaki taki
takie rozwiazanie to ja mam w koazdym sklepie z grami
poszukuje czegos o niskim budzecie
Stare 30-06-2004, 07:20   #4
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3837
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
No jezeli masz piracki cd-key to nawet nie pytaj sie o to tutaj na forum bo dostaniesz bana na dzień dobry, ale jezeli masz orginalnego cd-key i takie cos ci wyskakuje to prwadopodobnie master wykrył 3 takie cd-keye online i je zablokował, wiec jedyne wyjscie to kupic nowego orginała ut2k4

/dział pomoc, az sie prośi ;]
Stare 30-06-2004, 08:16   #5
stmpn
stmpn - Awatar

Na forum od: 28-01-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 125
stmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizastastmpn - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: nOmaD
takie rozwiazanie to ja mam w koazdym sklepie z grami
poszukuje czegos o niskim budzecie
jak masz niski buzet to sie nie bierz za gre w 2k4 ;-)

www.tteam.unreal.pl

#ut.tt @ Quakenet
stmpn@wp.pl
gg: 3113645
Użytkownika stmpn nie ma obecnie na forum  
Stare 30-06-2004, 19:32   #6
nOmaD
nOmaD - nijaki taki
ehh Wcazle nie powiedzialem ze mam Pirata, A budzet mam chwilowo zachwiany bo zakupilem R 9800 pro zeby pociupac w 2k4 a tu skucha i nie robi. Jak nic nie wymysle to po nastepnym czeku trzeba bedzie zakup zrobic, chociuaz szczerze mowiac nie wierze zebyscie wszyscy w Polsce grali na oryginalach bo szczerze mowiac 50$ wydac na gierke w Polsce to calkiem spora suma
Stare 30-06-2004, 20:10   #7
bahama_mama
10 i 4x8 + 3 na koncu.

bahama_mama - Awatar

Na forum od: 01-07-2002
Miejscowość: bractwo
Rep P0wah: 21
bahama_mama - nijaki taki
Cytat:
Wysłane przez: nOmaD
ehh Wcazle nie powiedzialem ze mam Pirata, A budzet mam chwilowo zachwiany bo zakupilem R 9800 pro zeby pociupac w 2k4 a tu skucha i nie robi. Jak nic nie wymysle to po nastepnym czeku trzeba bedzie zakup zrobic, chociuaz szczerze mowiac nie wierze zebyscie wszyscy w Polsce grali na oryginalach bo szczerze mowiac 50$ wydac na gierke w Polsce to calkiem spora suma
nie przejmuj sie idiotami co do rozwiazania problemu, to jak juz pisano najlepiej w formie orginalu ;p wiesz tu kwestia tego ze dzieci pokupowaly orginaly i teraz szpanuja gdzie tylko moga swoimi, nieziemsko zajebistymi radami :* hf.
Użytkownika bahama_mama nie ma obecnie na forum  
Stare 30-06-2004, 22:04   #8
afc
afc - Awatar

Na forum od: 15-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1195
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: connect
ale jezeli masz orginalnego cd-key i takie cos ci wyskakuje to prwadopodobnie master wykrył 3 takie cd-keye online i je zablokował
fsensie ze co?
Stare 30-06-2004, 22:21   #9
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3837
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: afc

fsensie ze co?
ze to ze chyba jak master wykruje wiecej niz 2 takei same cd-key to wywal z serva i blokuje cd-key. Wiec cd-key robi sie bez uzyteczny, kiedys tak pisali na forum atari
Stare 01-07-2004, 02:03   #10
afc
afc - Awatar

Na forum od: 15-10-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1195
afc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizastaafc - masta of dizasta
no ale przeciez ma oryginal, co nie?

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości