unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 19-03-2017, 23:29   #1
anty
anty - Awatar

Na forum od: 29-06-2006
Miejscowość: saturnalidaria
Rep P0wah: 0
anty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizasta
UT unplayable!

Mam chyba już z 10 lat ten UT w tradycyjnej wersji,
więc jestem, czy raczej byłem do niedawna, praktycznie supermenem w tej grze.

A ostatnio, tak od pół roku chyba, wchodzę w dowolną rozgrywkę, i tam mnie rypią jak psa... ja nie mogę trafić nikogo, jak totalny szmaciarz jakiś!

Pingi są niby takie same, albo i lepsze nawet, ale przecież widzę na własne gały, że chodzę tam jak mucha w smole.

O co tu chodzi - co to za cyrk?
Użytkownika anty nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2017, 23:38   #2
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10068
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Jestes po prostu chujowy.

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2017, 01:26   #3
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13207
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
terminator new account detected :>

robtex

stand combo rulzz !!
loQ! jest obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2017, 01:54   #4
anty
anty - Awatar

anty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizastaanty - masta of dizasta
Cytat:
texet pisze: Podgląd Wiadomości
Jestes po prostu chujowy.
Może ty byłbyś wciąż chujowy, a nawet cipowy, po 10 latach grania.

Macie tu jakieś nowsze wersje - coś się zmieniło w ostatnich, powiedzmy 3-4 latach;
to moje stare chyba do dupy działa i tyle.

Rozjebywałem kiedyś nawet... pigmejów - przy pingu 200ms;
a tu jakaś masakra wychodzi - przy 50ms... trafić w krowę nie mogę... kpiny z mistrza!
Stare 20-03-2017, 12:31   #5
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6866
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
tez tak miałem, użyłem wkońcu kropli do oczu i okazało sie że tłuke wszystko dookoła .. wczesniej nie widziałem dobrze tych cyferek co pokazują ważne dane w czasie gry .. teraz sie okazuje że ludzie piszą mi w czasie gry że życie im sie strasznie pogorszylo jak począłem grać w CTF i ICFT z ta opcją co przyciaga do ścian .. więc czasami staram sie grac slabiej zeby bylo z kim na przyszlosc pograć. Jak coś to kropelki nazywają się Hydrobalance : ]
Stare 20-03-2017, 13:50   #6
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10068
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Cytat:
anty pisze: Podgląd Wiadomości
Może ty byłbyś wciąż chujowy, a nawet cipowy, po 10 latach grania.

Macie tu jakieś nowsze wersje - coś się zmieniło w ostatnich, powiedzmy 3-4 latach;
to moje stare chyba do dupy działa i tyle.

Rozjebywałem kiedyś nawet... pigmejów - przy pingu 200ms;
a tu jakaś masakra wychodzi - przy 50ms... trafić w krowę nie mogę... kpiny z mistrza!
nic sie nie zmienilo od 2005 roku,

byles chujowy, jestes chujowy i bedziesz chujowy.

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2017, 14:50   #7
EpicFail
ut99 > ut2k4 > ut4

EpicFail - Awatar

Na forum od: 15-11-2015
Miejscowość: Kraków
EpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizastaEpicFail - masta of dizasta
gre sobie ustaw czlowieku [ nowe opengl, d3d9, d3d8, d3d10 - temat triliard razy powtarzany ]

z tad mozesz sciagnac:
http://ut-files.com/index.php?dir=Video_Renders/

a tu ustawienia:
http://www.cwdohnal.com/utglr/settings.html

jak nie dziala to kup sobie stary komp pod ut99
Użytkownika EpicFail nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2017, 15:39   #8
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6866
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
a może po prostu nie zauwazyłeś że na tablecie którego to ostatnio zakupiłeś za setek pare po prostu troszku gorzej sie gra, moze za mało ramu ma albo ekran ma zbyt mało punktów dotykowych do takich gier : ]
Stare 20-03-2017, 16:44   #9
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5519
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Cytat:
EpicFail pisze: Podgląd Wiadomości
Otoz to, optymalna porada i co najwazniejsze szczera, u mnie w piwnicy obok starej unitry jest taki celeron 500, w razie czego wal na priv, aaa, jakby czlek nie czytal tych sprawozdan agentury zzagranicy w sensie CO NOWEGO to pewnie dalej by siedzial na starej platformie i mial dobrze..
][rozbojniczka Dziś o 21:39
chłopie nie znam Cie ale wiem co masz w domu i w jakim kącie leży
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-03-2017, 18:28   #10
anty
anty - Awatar

Cytat:
EpicFail pisze: Podgląd Wiadomości
gre sobie ustaw czlowieku [ nowe opengl, d3d9, d3d8, d3d10 - temat triliard razy powtarzany ]

z tad mozesz sciagnac:
http://ut-files.com/index.php?dir=Video_Renders/

a tu ustawienia:
http://www.cwdohnal.com/utglr/settings.html

Zainstalowałem i nic się nie zmieniło.
Na tym samym komputerze grałem i było super jeszcze całkiem niedawno.

A może neostrada z orange jest jakaś felerna do gier?
tyle że wtedy byłoby to powszechnie wiadome..
nie wiem.. cholera wie co to jest.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości