unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 24-02-2004, 15:29   #51
kostek
|FS|*Kostek*

kostek - Awatar

Na forum od: 17-04-2003
Miejscowość: Tomaszów Maz.
Rep P0wah: 113
kostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizastakostek - masta of dizasta
Polecam "The Eye", japoński thriller (nie smiać sie), autora wcześniejszego "The Ring". Na początku dziwnie się ogląda japoński film, ale później mistrzowstwo gatunku. Jest kilka momentów, które wciskają w fotel, no i klimacik...cóś jak w Ringu.
Użytkownika kostek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-03-2004, 22:56   #52
Hammurabi
Połączy się ?

Hammurabi - Awatar

Na forum od: 01-12-2003
Miejscowość: Chrzanów
Rep P0wah: 16
Hammurabi - nijaki taki
11 oskarów... 97 milionów dolarów zarobione na tym filmie ...

co może byc innego ?

Władca Pierścieni : Powrót Króla

PS. tak myślałem

edit/ a propo czego ten spam?? Next time yellow card. czyli pierwsze ostrzeżenie. Pozdrawiam [Lion]

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 01-03-2004 o 23:56
Użytkownika Hammurabi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-03-2004, 23:05   #53
LOL :D
LOL :D - Awatar

Na forum od: 25-07-2002
Miejscowość: Darłowo
Rep P0wah: 18
LOL :D - nijaki taki
Jest tylko jeden tytuł, na który czekam z niecierpliwością, a mianowicie : ... "Silent Hill" tak tak, zgadza się film powinien wyjść w 2005 roku. Aby trochę uspokoić fanów tego gatunku, ot dodam, że nad produkcją czówa firma Konami, dlatego bubla nie powinniśmy dostać. Film ma być związany albo z pierwszą, albo z trzecią częścią gry.
Użytkownika LOL :D nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-03-2004, 17:19   #54
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Coll_LuZaK
Moze powrót do tematu byłem wczoraj na filmie-bajce "Mój brat niedzwieć". Doszłem jednak do wniosku ze jestem juz za stary na takie rzeczy. Ale to nie zmienia faktu ze bajka była bardzo ładna i wesoła i biegały misie i łosie i inne pluszaki Co prawda gdybył widział ze bedzie taka jaka bedzie to bym nie poszedł, ale jezeli ktoś lubi zwierzaki i lubi sie pośmiać to moze spokojnie isc .
Jaki tam stary, przy moich latach to jesteś niemowlęciem .
Jeszcze nie widziałam "MBN", ale mam zamiar się na to wybrać, bo uwielbiam całą serię Disney'a.
Jeśli chodzi o filmy Disney'a to jest klasyka i chyba nic nigdy ich nie przebije, chociaż muszę przyznać, że te komputerowe Nema i Toystory nie podobają mi się. Ciekawiej wyglądały historie robione starą techniką.

Ostatnio oglądałam ciekawy film "Anatherworld", na pewno większość to zna. Jest to mroczna historia, utrzymana w klimacie gothicu. Główny wątek to walka pomiędzy wampirami i wilkołakami. Całą sytuację komplikuje dodatkowo człowiek, który ma w genach zadatki zarówno na tą i na tą kategorię mrocznych stworzeń. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to bardzo polecam. Film ma wspaniałe efekty specjalne i niejednokrotnie aż ciarki przechodzą po plecach. O filmie już wspominano w tym temacie, ale podano tytuł "UnderWorld", to teraz nie wiem która nazwa jest prawdziwa. Widziałam go w wersji angielskiej. Tytuł "Underworld" ma także jakaś komedia.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-03-2004, 17:27   #55
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 20
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Oglądał może już ktoś "Pasje" ? W telewizji film jest bardzo krytykowany za swoją brutalność, więc nie mogę się ciągle zdecydować czy iść czy nie... co ciekawego jest w tym filmie ? bardzo bym prosił o odpowiedź
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-03-2004, 21:41   #56
LOL :D
LOL :D - Awatar

Na forum od: 25-07-2002
Miejscowość: Darłowo
Rep P0wah: 18
LOL :D - nijaki taki
Powiem tyle:Gibson powinien robić horrory, bo to co zrobił nie było filmem historycznym, czy religijnym, a mocnym thrillerem. Realizm był oddany na maxa, i faktycznie był to hardcore. Jeśli masz słabe nerwy to powinieneś sobie podarowac ten film w kinie (na komputerze już nie wydaje się taki brutalny :-))
Użytkownika LOL :D nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 10-03-2004, 22:16   #57
[Sith]Xaos
SC Ghost

[Sith]Xaos - Awatar

Na forum od: 01-01-2002
Miejscowość: forum.unreal.pl
Rep P0wah: 23
[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie[Sith]Xaos - zdrowy psychicznie
Wonderful Days
trailer

Wyszlo w zeszlym roku... wgniata w fotel. Trudno mi cokolwiek napisac, sciagnicjei trailer, obejrzyjcie, wsluchajcie sie w muzyke... ja zostalem z otwarta paszcza.
Stare 18-03-2004, 19:57   #58
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Obejrzyjcie sobie jutro Tomb Raider na TVN, chyba jest gdzieś po 20.00, ale nie wiem dokładnie.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2004, 20:00   #59
Fern
Registered User

Fern - Awatar

Na forum od: 27-04-2003
Miejscowość: Czeladz´
Rep P0wah: 0
Fern - nijaki taki
Jock3r obejzyj sobie 3 obcego wersje rezyserska jest dopasiona!!
Swat mi sie nie podobal osobiscie. Matrix tylko pierwszy. No i oczysiscie Twylogia J.R.R Tolkiena (chawal mu :P ) Obce tez wymiataja poza 4 ktory jest spaszczony! Bravehard tez dopas. Last Samuraj kichaaaa. Kill Bill wymiata, Pulp Fiction, South Park Monthy python (te nie sa zbyt nowe ale swietne )
Użytkownika Fern nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-03-2004, 20:01   #60
Fern
Registered User

Fern - Awatar

Na forum od: 27-04-2003
Miejscowość: Czeladz´
Rep P0wah: 0
Fern - nijaki taki
Cytat:
Wysłane przez: Cooler
Oglądał może już ktoś "Pasje" ? W telewizji film jest bardzo krytykowany za swoją brutalność, więc nie mogę się ciągle zdecydować czy iść czy nie... co ciekawego jest w tym filmie ? bardzo bym prosił o odpowiedź
hmm slyszalem ze dobry i tez na niego chce isc. Ale wiele oob mi go polecalo a tytul to "Pasion of Christe" :P
Użytkownika Fern nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości