unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-06-2004, 17:39   #31
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Nawiązując do pewnej gry... nie chcę zakładać tematu w pomocy, bo trochę to nie pasuje do tego działu.

Na pewno każdy zna serię gier Doom. Mam z nią problem.
Jest tam taka plansza w Doom2, na końcu prawie, że jest sobie na ścianie wielka czaszka kozła i z jej czoła wylatują kwadraty, które zmieniają się następnie w złe demony. Nie wiem jak przejść tą planszę, ładuję cały magazynek w te czoło i to nic nie daje. Amunicja się kończy. A kwadraty lecą bez przerwy i nie ma sensu w nie strzelać, bo demonów jest coraz więcej.
Jest jeszcze plansza w FinallDoom [TNT, mapa 31 Pharaoh], czyli grobowiec faraona i również nie mogę jej przejść.
Jak ktoś ma te gry i przeszedł to proszę o pomoc, bo w necie nie mogę znaleść opisów.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2004, 18:14   #32
TurtleX
TurtleX - Awatar

Na forum od: 14-11-2003
Miejscowość: Tutaj
Rep P0wah: 0
TurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizasta
Ha! Doom'a przeszedłem razem z Doom2 jak miałem 7-8 lat .
W tym roku ma jeszcze wyjść Doom3
Co do dodatków Plutonia i TNT to jeszcze nie przeszedłem ale mam na kompie.
Głowie kozła na ścianach kwasu (szatanowi? :P) trzeba w czoło (ten mały czerwony kwadrat z którego wylatują kostki) wpakować 3 rakiety (broń numer 5) wjeżdzając po słupie. Niestety nie jestem w stanie napisać w którym momencie trzeba strzelić ale sama z penością do tego dojdziesz

Pozdrawiam i liczę na to, że Doom3 okaże się wielkim hiciorem
Stare 17-06-2004, 19:10   #33
Fighter
ZBANOWANY !!!

Fighter - Awatar

Na forum od: 15-03-2004
Miejscowość: Kielce
Fighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdziFighter - coś tu śmierdzi
Age of Empires II ?
Użytkownika Fighter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2004, 19:38   #34
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: TurtleX

Głowie kozła na ścianach kwasu (szatanowi? :P) trzeba w czoło (ten mały czerwony kwadrat z którego wylatują kostki) wpakować 3 rakiety (broń numer 5) wjeżdzając po słupie.
Jakim słupie?
Może mówisz o innej planszy. Albo ja ślepa jestem. Ta plansza, o którą mi chodzi, to jest chyba 30 w Doom2 (zbiera się wszystkie bronie, potem idzie do wielkiej hali z kwasem, jak napisałeś, są tam 4 kule dające nieśmiertelność i dwa "podjazdy", tak, aby można było zrównać się z tym czołem czaszki, tylko, że patrząc z punktu widzenia gry, to jest ze 100 m odległości od czaszki. Słupów tam nie ma :|

Ja przeszłam wszystkie plansze oprócz tych wymienionych i również grałam w to kilka lat temu. Ale teraz znów mnie naszło na przejście tej gry.
Co do tego czoła czaszki, to tak robiłam, jak napisałeś, czyli strzelałam dokładnie prosto w ten kwadrat (ten na ścianie, nie lecący). Ładowałam rakiety, potem plazmę, kule, nawet BFG nie pomógł. Skończył się magazynek i zostały same pięści. Może faktycznie jest tak jak mówisz, że trzeba wystrzelić w odpowiednim momencie, chociaż ciągły ogień też nic nie dał.
Dobrze, że jest tam opcja wyboru plansz i można wybierać jakie się chce, bo tak to bym utknęła dwie plansze przed końcem gry

Ostatnio edytowany przez Xirios; 17-06-2004 o 19:43
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2004, 20:10   #35
W3reWolf
Wasz forumowy Informatyk

W3reWolf - Awatar

Na forum od: 25-03-2004
Miejscowość: CTF-Bytów_City
Rep P0wah: 278
W3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizastaW3reWolf - masta of dizasta
Oto gry, w które ostatnio grywam:
- Q3a
- GTA: Vice City
- UT99 (chyba ostatnio trochę zaniedbałem tą grę)
II - Well, we'll never beat him if we're destroyed either!"
Użytkownika W3reWolf nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2004, 20:16   #36
TurtleX
TurtleX - Awatar

Na forum od: 14-11-2003
Miejscowość: Tutaj
TurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizastaTurtleX - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Sandra

Jakim słupie?
Może mówisz o innej planszy. Albo ja ślepa jestem. Ta plansza, o którą mi chodzi, to jest chyba 30 w Doom2 (zbiera się wszystkie bronie, potem idzie do wielkiej hali z kwasem, jak napisałeś, są tam 4 kule dające nieśmiertelność i dwa "podjazdy", tak, aby można było zrównać się z tym czołem czaszki, tylko, że patrząc z punktu widzenia gry, to jest ze 100 m odległości od czaszki. Słupów tam nie ma :|

Podjazdy? Po środku tych kul które dają chwilową nieśmiertelność jest taki kwadrat. Jak na niego wejdziesz to zaczyna się podnosić.
Wtedy trzeba strzelić w odpowiednim momencie. Na początku trzeba tylko raz opuścić ten słup wciskając przycisk czaszki wchodząc po takich niby stopniach piramidki na przeciw kozła (są tam niebieskie kule).
Po tym jednym razie opuszcza się słup po prostu klikając na niego.
Strzelaj tylko z rakiet.

Pozdrawiam
Stare 17-06-2004, 21:31   #37
gdk
Nowe,lepsze...

Na forum od: 28-05-2004
Miejscowość: Bournemouth/England/UK
Rep P0wah: 308
gdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizasta
Sandra,poczekaj az skoncza wylatywac z jego czolka czachy.
Mi sie raz tylko to udalo
Efekt koncowy,robi wraznie,w pkt na koncu i braku znalezienia wolnego miejsca na mapie

Co do gier to:
ut2k4
Sacred
i RPG,RTS,jesli sa naprawde ciekawe zeby moc zawiesic na nie oko
Użytkownika gdk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-06-2004, 21:40   #38
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: Chełm
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Ja polecam Mafie bardzo klimatowa gra :]

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-06-2004, 00:38   #39
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Polecam gierkę "The Suffering" niesamowicie klimatyczna Grać tylko w nocy i po ciemku i w słuchawkach Kto zagrywał się w Sillent Hill'e i Resident'y ten powinien być zadowolony. Gierka jest już raczej starsza (25 maj 04) ale dopiero nie dawno wpadła mi w łapki a i czas na instalkę jakoś teraz dopiero się znalazł. Gierka jest grą akcji, można by rzec przygodową (niezłe mi przygody, rzeźnia, rzeźnia i jeszcze raz rzeźnia) z widoczkiem z trzeciej osoby. Niby 18+ zalecany rocznik, także Ci co mają rocznikowo mniej to nie czytać i nie grać Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy sobie, jak to zwykle bywa, "bohaterem" o wdzięcznym imieniu Torque. Zostajemy skazani na wyrok śmierci za zabicie żony i dzieciaka i osadzeni w tzw. "zakładzie penitencjarnym" (po naszemu w więzieniu, ciupie, pace itp. ) Abbot na uroczej wysepce Carnate. Wszystko byłoby cool, lecz szybkie i nudne jak flaki z olejem gdyby nie to, że nasze przybycie do wyżej opisanego gniazdka ostatniej drogi (w naszym wypadku) wywołuje...I na tym zakończę by wiele nie zdradzić. Gierka ma horrorowy klimacik, jest ładnie zrobiona i mile się ciupie (szczególnie w nocy), ma ciekawą fabułę, dźwięki z piekła rodem itp. Ogólnie na wstępie polecam a co będzie dalej ewentualnie napisze jak więcej pogram. Zreszta lece grać bo plecy w newsach spore a jeszcze nawet nie nadgryzłem spoczywającego na moim dysku Thief'a IIIeadly Shadows'a Normalnie spać nie można bo nie ma kiedy
Pozdrawiam
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-06-2004, 02:47   #40
mando
InstaGib K9 Attack Dog

mando - Awatar

Na forum od: 06-03-2002
Miejscowość: Highbury/Emirates
Rep P0wah: 2183
mando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizastamando - masta of dizasta
Baldur's Gate 1/2 + wszelkiego rodzaju dodatki
Airline Tycoon
Simsy

No i uwielbiam stare gry (Alladin, Lion King, Micro Machines, Sudden Strike, Transport Tycoon)

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości