unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 24-05-2011, 22:15   #221
mrozon
mrozon - Awatar

Na forum od: 18-08-2010
Miejscowość: RP
Rep P0wah: 325
mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
Cytat:
DARKENpol pisze: Podgląd Wiadomości
aa mrozon, jeszcze coś gdzie jest opcja "Invisible" ja jej od dawna znaleźć nie potrafię...
ADD SPECIAL BRUSH ( taki kwadracik koło ADD VOLUME -takiego sześcianu)

A tu moje mapowe próby

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Użytkownika mrozon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2011, 15:32   #222
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
inspirowane dekiem ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2011, 15:39   #223
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
To samo mi się pomyślało.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 25-05-2011, 23:46   #224
mrozon
mrozon - Awatar

mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
inspirowane dekiem ?
Trochę tak co mnie zdradziło kładki, generator czy Bio Goo?
jeszcze nie wiem kiedy ją skończę - jak ją skończę to już chyba nikt nie będzie pamiętał co to UT3- weny brakuje - dekoratora chyba muszę zatrudnić
Stare 04-06-2011, 11:46   #225
SHROUDissoCOLD
SHROUDissoCOLD - Awatar

Na forum od: 27-11-2009
Miejscowość: war saw
Rep P0wah: 0
SHROUDissoCOLD - nijaki taki
Witam.
Mam problem z edytorem UT3, mianowicie po instalacji patcha próba uruchomienia trybu gry kończy się zwisem jeśli mapa jest zapisana z przedrostkiem "DM-". Zarówno na niezałatanej wersji gry, jak i po zapisaniu mapy bez przedrostka, tryb gry działa jak należy. Nie jest istotne czy uruchamiana mapka to np. "Heat Ray" czy pusty sześcian z jedną kładką, ani czy mapkę robię na spatchowanej wersji czy wgrywam jakąś starą.
Nie rzuciła mi się w oczy jakaś zaktualizowana wersja tutoriala, czy trzeba coś majstrować przy plikach gry ręcznie?
Użytkownika SHROUDissoCOLD nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-06-2011, 16:16   #226
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
SHROUDissoCOLD pisze: Podgląd Wiadomości
Witam.
Mam problem z edytorem UT3, mianowicie po instalacji patcha próba uruchomienia trybu gry kończy się zwisem jeśli mapa jest zapisana z przedrostkiem "DM-". Zarówno na niezałatanej wersji gry, jak i po zapisaniu mapy bez przedrostka, tryb gry działa jak należy. Nie jest istotne czy uruchamiana mapka to np. "Heat Ray" czy pusty sześcian z jedną kładką, ani czy mapkę robię na spatchowanej wersji czy wgrywam jakąś starą.
Nie rzuciła mi się w oczy jakaś zaktualizowana wersja tutoriala, czy trzeba coś majstrować przy plikach gry ręcznie?
może komp nie wyrabia ?
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-06-2011, 18:15   #227
SHROUDissoCOLD
SHROUDissoCOLD - Awatar

Na forum od: 27-11-2009
Miejscowość: war saw
Rep P0wah: 0
SHROUDissoCOLD - nijaki taki
Asus P5K
Core2Duo 4500 (2.8 GHz)
GF 8800 GT
2 GB RAM
temperatury w normie, sterowniki aktualizuję, nie miewam bluescreenów.
Win7 SP1, na XP miałem ten sam problem.
Użytkownika SHROUDissoCOLD nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-06-2011, 21:59   #228
mrozon
mrozon - Awatar

Cytat:
może komp nie wyrabia ?
to nie komp- poszukaj w katalogach takich jak SRC czy Unpublished czy nie wje**ł ci się tam jakiś plik z teksturami lub SM u mnie dawał po piździe plik SKY.upk - ładował się do katalogu SRC czasem do Unpublished
Nauczyłem się jednego zawsze przed wyjście z edytora przebudowywuję całość i dopiero zapisuje . Często jakiś plik .upk daje w pizdę - przez co przy próbie załadowania mapy edytor się zamyka - w Logach sobie sprawdź czemu zamknęło edytora - tam pisze z jakiego powodu gra 9 bo edytor to część gry) został zamknięty

u mnie tak było
Stare 04-06-2011, 22:04   #229
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8176
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Cytat:
inspirowane dekiem ?
a co ci przypomina decka? ze ma kladki dwie? prostaku jeden
Stare 06-01-2014, 15:13   #230
Pri()ryt3t
...

Pri()ryt3t - Awatar

Na forum od: 24-10-2005
Miejscowość: Brodnica
Rep P0wah: 378
Pri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizastaPri()ryt3t - masta of dizasta
Pytanko.

Chciałbym wykonać winde na dwa przyciski.

Jeżeli chodzi o ruch przycisków i windy działa okey, elewator reaguje na komendy pierwszego i drugiego buttona, problem tkwi tylko w tym iż chciałbym aby przyciski po wcisnięciu wróciły [w tym samym momencie (gdy je wcisnę)] do standardowej pozycji - MoverEncroach Type: mam ustawiony na ME_Return WhenEncroach.

Dodatkowo chciałbym aby winda po wcisieniu pierwszego przycisku zjechała na dół i po momencie powróciła do pierwotnej pozycji, natomiast drugim przyciskiem przywoływałbym ją na dół i bez ponownego wciskania jechałaby do góry. Jak zrobić takie manewry ?

Tagi
edycja, edytor, maporobienie, maporóbstwo, ued, unrealed

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości