unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 14-04-2009, 20:30   #31
Fartuess
Fartuess - Awatar

Na forum od: 18-11-2008
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 590
Fartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizasta
odnośnie teksturowania to zapodam tutorial. Myślę, żejeśli chodzi o model z wyzwania, to będzie jak znalazł.

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=373024

Przy okazji może się jeszcze komuś przydać, lub posłużyć jako impuls, który popchnie kogoś do rozwoju w tym kierunku
Użytkownika Fartuess nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 27-04-2009, 21:47   #32
Fartuess
Fartuess - Awatar

Fartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizasta
Mam taki problem. Po spatchowaniu UT3 do wersji 2.0 edytor mi się zwiesza, gdy przypisuje materiał do LensFlare'a. Ktoś coś kojarzy co zrobić z tym?
Stare 07-05-2009, 21:20   #33
Fartuess
Fartuess - Awatar

Sorki, że trzecia wiadomość pod rząd, ale nie mam możliwości edycji.

http://www.cgtextures.com/

Tutaj są różne materiały w postaci zdjęć z których po obrobieniu można stworzyć teksturę. Daje to tutaj, bo może się kiedyś jednak komuś przydać , a jeśli nawet nie, to ja przynajmniej linku nie zgubię
Stare 18-05-2009, 14:36   #34
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
//Off przeniesiony z tego tematu.

Cytat:
Fartuess pisze: Podgląd Wiadomości
Jest jeszcze sporo innych fajnie zapowiadających się mapek
...
Szkoda, że dopiero po 1.5 roku nauczyli się tak fajnie świecić (tzn. korzystać z oświetlenia ). Tego mi brakowało w UT3, mapy były w miażdżącej większości po prostu jałowe, jednakowe. Brakowało czegoś, co rozwinęłoby pomysły zastosowane na CTF-Razor czy DM-Calibrah. Mam tu na myśli konkretnie cienie, które całkiem ciekawie wychodziły ludziom już na UE1.0

DM-Restrict wygląda obiecująco, a vCTF-HangingGardens pokazuje właśnie to, czego mi brakowało Swoją drogą wygląda jak skrzyżowanie Mass Effect z Mirror's Edge

Ok, styknie off'u, bo zaraz MJ przyjdzie i mnie będzie wyganiał

Ostatnio edytowany przez Charon; 18-05-2009 o 20:58
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-05-2009, 16:00   #35
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 309
MJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizasta
No tak, albo offtop, albo dyskusja o mnie... od kiedy stałem się przedmiotem teoretycznych rozważań? I tak poza tym nic nie zarzucam duelom (oprócz tego że ich nie lubię :P). Po prostu ludzie grają w to co lubią, zobaczą coś innego - uznają że wolą na to nie tracić czasu, bo dobrze się bawią tym co mają - chyba musisz mi tu przyznać rację. A co do robienia map DM to jest totalny przesyt na rynku - nawet jakbym zrobił coś fajnego to i tak była by minimalna szansa, że się to przyjmie - jest przecież masa świetnych map na których nikt nie gra - bo wszyscy tłuką Decka, Campgrounds i Sentinela. Dlatego też popieram ten serwer o customowych mapach (może się coś ruszy w tym kierunku), ale będę szczery - nie zajrzę tam tylko dla DM.
Stare 18-05-2009, 16:06   #36
Fartuess
Fartuess - Awatar

ee tam dopiero teraz pojawiają się ładne mapki deathmatchowe, wcześniej to były takie średniawe tylko. Jak się odpowiednio podszkolisz, to ci się uda , a jeśli mapki okażą się się naprawdę dobre to dorzucisz je do CBP3
Stare 18-05-2009, 16:11   #37
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 309
MJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizasta
A na Relevatorze grałem, bug na bugu. Shock cory lubią znikać na tej mapie .
Stare 18-05-2009, 16:13   #38
Fartuess
Fartuess - Awatar

ee to chyba błąd spowodowany przez dziury w grze, a nie mapie...
Stare 18-05-2009, 16:29   #39
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Cytat:
MJpoland pisze: Podgląd Wiadomości
No tak, albo offtop, albo dyskusja o mnie... od kiedy stałem się przedmiotem teoretycznych rozważań?
Mi się wydaje, że na własne życzenie - i to od kiedy założyłeś ten temat. Ty jesteś naprawdę jakiś przewrażliwiony. Normalnie nie można odpisywać na Twoje posty ani wymieniać nicka

A w ogóle, to widocznie nie zauważyłeś, ale na tym forum można edytować posty. Regulaminu też pewnie nie czytałeś, a stoi o edycji jak byk.

Cytat:
Po prostu ludzie grają w to co lubią, zobaczą coś innego - uznają że wolą na to nie tracić czasu, bo dobrze się bawią tym co mają - chyba musisz mi tu przyznać rację.
Nie muszę Ci przyznawać racji, bo sam napisałem coś bardzo podobnego

Cytat:
A co do robienia map DM to jest totalny przesyt na rynku
Pewnie dlatego, że DM (FFA) to mimo wszystko nadal najpopularniejsza i najprostsza forma rozrywki

Cytat:
nawet jakbym zrobił coś fajnego to i tak była by minimalna szansa, że się to przyjmie - jest przecież masa świetnych map na których nikt nie gra - bo wszyscy tłuką Decka, Campgrounds i Sentinela. Dlatego też popieram ten serwer o customowych mapach (może się coś ruszy w tym kierunku), ale będę szczery - nie zajrzę tam tylko dla DM.
Gratuluję podejścia typu "nie będę próbował, bo i tak się nie uda". Customowe mapy nigdy nie były popularne online, ma to swoje powody, które jak pisałem wcześniej - trzeba zrozumieć. Odbiorcami map customowych zazwyczaj są ludzie, którzy dla rozrywki tłuką boty offline, albo po prostu inni maperzy W sporadycznych przypadkach jest mowa o serwerze administrowanym przez grupkę znajomych. Czasem jednak klanowiczom coś wpadnie w oko i mapa trafia na serwery. Trzeba tylko zrozumieć, jakie oni mają oczekiwania ;D

// edit :P
Może to się wyda dziwne - ale jeśli chcesz, żeby Twoja mapa była popularna, to musisz ją zrobić do popularnego trybu... Jest jeden warunek - musi być dobra. A żeby była dobra, to parę razy trzeba się potknąć na innych mapach. Takie życie. Reszta to zwykły luck + odrobina promocji

// edit2 :P
Nie usunę, przeniosę gdzieś

Cytat:
Fartuess pisze: Podgląd Wiadomości
Ja jeszcze dodam, że to nie tyczy się jedynie mapek do unreala, ale całej branży gier...
Dokładnie. Tak samo jak części swoich uwag nie pisałem bezpośrednio pod adresem MJ, ale po prostu ogólnie

//edit3

Przeniosłem

Ostatnio edytowany przez Charon; 18-05-2009 o 18:14
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 18-05-2009, 16:42   #40
Fartuess
Fartuess - Awatar

Ja jeszcze dodam, że to nie tyczy się jedynie mapek do unreala, ale całej branży gier...

Tagi
edycja, edytor, maporobienie, maporóbstwo, ued, unrealed

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości