unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 11-03-2018, 23:23   #2121
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8742
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Blindspot
Jestem w trakcie, MOCno wciąga.

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-04-2018, 23:50   #2122
Macko005
Na forum od: 09-04-2018
Miejscowość: Krakow
Rep P0wah: 0
Macko005 - nijaki taki
A ja nie mogę się doczekać na Opowieść Podręcznej - drugi sezon. Pierwszy to była moc - taka anty-utopia. A drugi po trailerze wygląda na jeszcze lepszy.
Stare 15-04-2018, 18:34   #2123
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1691
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Z netflixowych:
-Manhunt Unabomber,
-Mindhunter,
-Dom z papieru
-tak jak Oleq pisał: El Chapo
-Strzelec
-Atypowy
-Marco Polo
-An idiot abroad (posmiac sie mozna, podrozniczy)
-Designated Survivor(choć ostatnio zaczyna mnie nudzić)
-Ikar (ciekawy dokument o dopingu w Rosji)
-Chef's table (jeśli lubicie jedzenie)

Poza netflix:
-Halt Catch Fire (dla geeków)
-Silicon valley (podobnie)
-Billions
-Modern Family

//dawno tu nie zaglądałem,siema
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-05-2018, 19:24   #2124
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Talking

ode mnie warte polecenia:
Forever
200 letni głowny bohater pracuje jako koroner i rozwiązuje zagadki m.in. przez własną śmierć, coś innego niż typowy kryminał

Firefly serial plus zakończenie serialu pełnometrażową produkcją Serenity serial ewenement, efekty serialowe mega budżetowe, najtrudniejsze pierwsze 5 minut, potem wciąga niemiłosiernie, takie lajtowe przygodowe sci-fi z dobrym humorem, a akcje typu połączenie dzikiego zachodu + kosmicznych przygód dodaje mu tylko niepowtarzalności
Przy oglądaniu serialu mała uwaga, zależy jak się wam trafi (szczególnie wersja z napisami ) ale zamieniona jest kolejność odcinków bodajże 12 z 14 i 13 z 15, nie pamietam już teraz, jest to spodowane tym, że telewizja FOX wyemitowała odcinki "Firefly" nie w takiej kolejności, w jakiej zaplanowali to twórcy serialu. Poprawna kolejność epizodów została jednak zachowana na wydaniu DVD.
Po obejrzeniu serialu poczytajcie sobie na filmwebie "ciekawostki" z tego serialu
na imdb serial ten utrzymuje chyba najwyższą notę serialową zaraz po Grze o tron

The Expanse
Śmiem twierdzić, że jest to najlepszy serial sci-fi jaki trafił mi się w ręce, wszystko się podoba, ciągle zaskakuje, przy niektórych odcinkach siedzisz jak na szpilkach i myślisz "o ja pier* jaka akcja", gorąco polecam!

Stare 19-05-2018, 02:12   #2125
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10883
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
The Expanse: tak. kozak Altered Carbon sobie ogarnij, w sumie nie wiem czy to nie to samo banie mam, i uwielbiam sc fi

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 19-05-2018, 07:26   #2126
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

tak, Altered Carbon też dobre ale expanse bardziej mi się podoba
szkoda, ze teraz jest zawierucha bo byc moze bedzie anulowany

Stare 01-06-2018, 16:46   #2127
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

La casa de papel / Dom z papieru
Panie i panowie, kolejna perełka do ogarnięcia
Mocno wciąga przez nagłe zwroty akcji

Stare 01-06-2018, 22:21   #2128
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 20-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13206
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
HAHAHA blagam, serial jest tak denny ze trzeba miec iq pozniej 20 zeby to sie komus podobalo... skusilem sie jedynie dlatego ze jakis mega hype na ten serial ostatnio w necie leci, po 1odcinku ktory byl dosc obiecujacy i ciekawy... nic ciekawego nie ma im dalej w las tym jest coraz gorzej, zenada az sie wylewa po prostu odradzam stracony czas.

na plus jedynie fajna tokio, a wlasciwie jej tylek

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-06-2018, 09:06   #2129
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

loQ!, aleś pojechał
To jest serial stawiający na rozrywkę i zabawę, niewiem jakimi kategoriami oceniałeś serial, może lepiej zrobiłbyś ten napad i lepiej dobrał ludzi do tego, ale nie to było zamiarem twórców. Serial jak dla mnie jest o tym jak geniusz zbrodni przy pomocy mieszanki w większości debili (zachowujących się jak debile) oraz ludzi niemających doświadczenia w tego typu akcjach (kierujących się emocjami a nie logiką), był w stanie zrealizować z sukcesem największy skok na kasę w historii i tylko w takich kategoriach go widzę
Są gusta i guściki, tyle w temacie, dla mnie było to coś świeżego, nie amerykańskiego
A Bella Ciao pewnie jeszcze przez kilka najbliższych godzin po skończeniu serialu trudno będzie wybić z głowy (kto wie o co chodzi pewnie się zgodzi)

Stare 10-06-2018, 22:43   #2130
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10883
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Kilka dni temu wygrzebałem na netflixie http://www.filmweb.pl/serial/Rake-2014-680600
a teraz chce kontynuować i skasowali trochę smutno bo zapowiadało się agresywnie, cos jak better call saul tylko ziomek miał bardziej melanżowe życie, no i 1 raz się spotkałem z tym ze coś wydupili z netlixa, waj?

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości