unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 05-01-2016, 22:07   #121
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Matek pisze: Podgląd Wiadomości
16gb ramu i X4 640 @ 3GHz
za duzo ramu imo. moze stara architektura grafiki niedomaga w ut albo syf w kompie.
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 12:10   #122
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Ja bym podejrzewał proca. Athlon z okrojonym L1, L2 jak w procach mobilnych (2MB), brak L3... Przez takie braki w cache ta 560-tka może się dławić, a UE4 sam z siebie lubi proca poużywać.

Jak inne nowe gry? Porównywałeś wyniki swojej 560-tki z benchmarkami?

Jeśli chodzi o RAM, to nie podejrzewałbym go w przypadku UT4. Mam 16GB, jest ok. Ludziki mają po 32 czy 48 i też jest ok.
Stare 06-01-2016, 12:40   #123
ldm69sOulz
la dance macabre

ldm69sOulz - Awatar

Na forum od: 24-02-2003
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 1909
ldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizastaldm69sOulz - masta of dizasta
u mnie przy 8gb zapierdala ut4;P

( sOuL` ) `StaLLio_0n`
(sOuL` ) dota?
(sOuL` ) na bn?
( sOuL` ) :>
(`StaLLio_0n` ) ne
(sOuL` ) to wiesz co?
(`StaLLio_0n` ) tak
(`StaLLio_0n` ) wiem
(`StaLLio_0n` ) mam sie pierdolic

#ut.ldm #ut4.pl @ irc.globalgamers.net
Użytkownika ldm69sOulz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-01-2016, 13:37   #124
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6809
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
heh, ja się już baaardzo dawno nauczylem jednego .. ram ma najmniejsze znaczenie w kompie : > że niuby między 800MHz a 1600 Mhz jest różnica .. tak, jest, ale niewielka, najczęściej niezauważalna .. że niby potrzeba 16 GB Ram .. tak na prawdę to żadna gra nie wykorzysta więcej jak kilka GB RAM .. a nawet gdyby takie coś było, to system skorzysta z wirtualnej pamięci : ]

ja też mam 8GB i na działanie Utka 4 nie mogę powiedzieć absolutnie ani jednego marnego słowa, czasami spadną klatki na np. Outpost, ale to jest rzadkość .. zatem uważam iż gtx770 jest perfekcyjny do owej gry :]
Stare 06-01-2016, 15:54   #125
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12928
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Szrot procek i tyle :P

Ram nic nie daje wiadomix, ze 4gb spokojnie do ut4 styknie, wszystko powyżej nie zrobi żadnej różnicy.

Można tanim sposobem upgrade do phenoma zrobic, http://allegro.pl/listing/listing.ph...0x4%20965%20be

Grałem na nim i było grywalnie z r9 270, ale na stałe 120hz/fps bym nie liczył :P lepiej wymienić ten szrot i na intela wskoczyc

Cytat:
UT4...gra w którą wciąż zagrywa się dosyć spora liczba osób (dla przykładu wczoraj graliśmy TDM 2v2).
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-01-2016, 18:39   #126
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9154
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
Ja bym podejrzewał proca. Athlon z okrojonym L1, L2 jak w procach mobilnych (2MB), brak L3... Przez takie braki w cache ta 560-tka może się dławić, a UE4 sam z siebie lubi proca poużywać.
w sumie może tak być. obczaiłem wyższy numerek od mojego proca i przeoczyłem to. sam mam athlona x3 435 kręconego na 3,2ghz, ale z odblokowanym 4tym rdzeniem i cache L3 ;d komp go widzi jako phenom x4 b35.
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-01-2016, 12:07   #127
tomi
tomi - Awatar

Na forum od: 19-12-2005
Miejscowość: chojnice
Rep P0wah: 112
tomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizastatomi - masta of dizasta
Pobrałem sobie plik .msi ze strony producenta i w sumie pobrał mi wersje gry która miała pobrać podstawową wersję i ta podstawowa wersja się pobierała i jak już się pobrała to w tym samym oknie miała się zainstalować i przy veryfikacji instalacji gra zaczęła się na nowo pobierać i plik, który się ściągnął został usunięty i jeszcze raz zaczął się ściągać, czyli taka pętla nieskończona. Cały proces pobierania i instalacji był w jakimś okienku podobnym do steama nie mogę teraz pokazać bo teraz jestem na linuksie. Moja wersja windowsa to 7 64 bit.
Użytkownika tomi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-01-2016, 13:47   #128
batman
Łódzki Klub Sportowy

batman - Awatar

Na forum od: 31-12-2003
Miejscowość: Łódź <---
Rep P0wah: 5498
batman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizastabatman - masta of dizasta
Ehhh no to sie podniecilem widocznie i trwale, sciagnalem, zainstalowalem itd, odpalilem - DZIALA! - Chodze po menusach sluchajac muzyczki! Nic sie menu nie przytnie, ani na mala chwilenke! Wchodze na mape... JEST!
Nie ma

Pozmienialem co moglem - czyli niewiele. Wszedlem szybko myslac bystro na naszego foruma i zanim napisalem, kliknalem w poprzednia strone tego tematu.
Teraz juz wiem - chuja se pogram na tym lapku.

Pozdrosy, mysl na ten tydzien: 'Pozytywny rasizm.'
Użytkownika batman nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-01-2016, 14:17   #129
Sunnade
Flak Master

Na forum od: 06-01-2009
Miejscowość: Człuchów
Rep P0wah: 0
Sunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizastaSunnade - masta of dizasta
W razie problemów zapraszam na:
http://webchat.globalgamers.net/?channels=ut4.pl&uio=d4
Zawsze można mnie tam złapać lub kogoś innego, w razie problemów postaram/y się pomóc
Użytkownika Sunnade nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-01-2016, 01:48   #130
dreaMz.pl
Na forum od: 25-01-2016
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 0
dreaMz.pl - nijaki taki
Jak wyciągnąć większą ilość fps ? mam stałe 60 :/ Słabo mi to ut chodzi
Użytkownika dreaMz.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
faq, pomoc, pytania, ut4