unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-09-2002, 10:36   #1
=JuNo_ReAcToR=
Guest

Unhappy Problem z DECK

Mam problem, z którym nie umiem sobie poradzić. Chodzi mi dokładnie o jedną mapę - Deck-a. Podczas gry na niej, czasami po 3, 5 czy 10 a czasami różnie...zacina mi się on bezpowrotnie. Staje jakby to był obrazek SCREEN. Pozostaje tylko Restart kompa. Nie wiem od czego to zależy. Robiłem reinstalkę, instalowałem różne kopie gry i pirackie i orginalne. Ale problem zawsze się powtarza....nawet brałem nowego Decka...i nic. Nie wiem o co tu chodzi...nie zdarza się to na innych planszach, tylko na Decku...!!! Hmm..nie znam się na tym, ale czy to jakaś tekstura to powoduje? Nie mam pojęcia bladego, proszę o POMOC. Mam Athlona 1200, 256 RAM, Karta- GF 2 MX 64 Mb Prolinka...płytka Shuttle AK12..jak ktoś ma jakieś sensowne wytłumaczenie proszę o szybki odpis no i POMOC ...z góry THx @LL....
W razie jakiś nieścisłości pytań to mój GG 1096385.
  Odpowiedz
Stare 11-09-2002, 10:39   #2
=JuNo_ReAcToR=
Guest

Re: Problem z DECK

Cytat:
Wysłane przez: =JuNo_ReAcToR=
Mam problem, z którym nie umiem sobie poradzić. Chodzi mi dokładnie o jedną mapę - Deck-a. Podczas gry na niej, czasami po 3, 5 czy 10 a czasami różnie...zacina mi się on bezpowrotnie. Staje jakby to był obrazek SCREEN. Pozostaje tylko Restart kompa. Nie wiem od czego to zależy. Robiłem reinstalkę, instalowałem różne kopie gry i pirackie i orginalne. Ale problem zawsze się powtarza....nawet brałem nowego Decka...i nic. Nie wiem o co tu chodzi...nie zdarza się to na innych planszach, tylko na Decku...!!! Hmm..nie znam się na tym, ale czy to jakaś tekstura to powoduje? Nie mam pojęcia bladego, proszę o POMOC. Mam Athlona 1200, 256 RAM, Karta- GF 2 MX 64 Mb Prolinka...płytka Shuttle AK12..jak ktoś ma jakieś sensowne wytłumaczenie proszę o szybki odpis no i POMOC ...z góry THx @LL....
W razie jakiś nieścisłości pytań to mój GG 1096385.
Ahaaa...w singlu jest to samo jak i w multi....:-(
  Odpowiedz
Stare 11-09-2002, 11:39   #3
SED
Food not bombs

SED - Awatar

Na forum od: 21-06-2002
Miejscowość: polska/kanada
Rep P0wah: 655
SED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizastaSED - masta of dizasta
Chodzi Ci o orginalnego Decka, czy jakąś przeróbkę ściągniętą z sieci?
Użytkownika SED nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-09-2002, 14:04   #4
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Miałem to samo na dokładnie takim samym sprzęcie w kafejce. Niestety po 2 godz. kombinowania olałem to i wyszedłem z kafejki.
Stare 11-09-2002, 16:11   #5
Toffee
Ziom

Toffee - Awatar

Na forum od: 03-09-2001
Miejscowość: Piekary Śląskie
Rep P0wah: 583
Toffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizasta
łał, widze ze nie jestem sam mam dokladnie to samo, podobna konfiguracja. No i ten nieszczesny GF 2 mx400 64mb. Tylko deck... ale przedwczoraj sie przezucilem na detornatory 21.81 po win9x no i narazie nie bylo tego zwisu.

e-mail / www
Użytkownika Toffee nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-09-2002, 17:38   #6
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Wylacz fractal anim.
Stare 11-09-2002, 18:52   #7
Dino
Na forum od: 26-06-2002
Miejscowość: Zadupia Wrocławia
Rep P0wah: 17
Dino - nijaki taki
Pajda, a moze to chlodzenie cpu? wszak to atnony a te sie grzeja jak cholera
Stare 11-09-2002, 19:53   #8
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Convict]|[Dino
Pajda, a moze to chlodzenie cpu? wszak to atnony a te sie grzeja jak cholera
1. Wytlumacz prosze jak proc moze sie przegrzewac TYLKO na decku, a na innych mapach nie ???

2. Grzeja sie jak cholera ? A intela to niby co ? Ostatnio mialem northwooda 2ghz co temp. niechcial zejsc z 53 stopni. Athlony sa cieple ale nie zapominaj, ze inne proce duzo mniej mocy nie ciagna i wszystkie wymagaja dobrego chlodzenia.
Stare 11-09-2002, 19:55   #9
YouZacK
Gladiator, no...

YouZacK - Awatar

Na forum od: 29-08-2001
Miejscowość: OLSZTYN RULZ
Rep P0wah: 5255
YouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizastaYouZacK - masta of dizasta
Cytat:
Wysłane przez: Pajda

1. Wytlumacz prosze jak proc moze sie przegrzewac TYLKO na decku, a na innych mapach nie ???
bo tylko na decku jest fractal animation... :>
to taka zaluzja do pewnego okna
Stare 11-09-2002, 20:42   #10
|3looc|y
Guest

Ja rowniez mam ten sam problem co maki...... i mam tego samego geForca......
Tylko niestety nie wiem co to jest fractal animation
  Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości