unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 3,00. Tryby Wyświetlania
Stare 26-03-2004, 08:37   #1
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 20
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Champions League

Zauważyłem, że tematy dotyczące piłki nożnej bardzo rzadko pojawiają się na forum, zastanawiam się tylko dlaczego przecież to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportu.
Temat dotyczy Ligi Mistrzów, więc nie będe się rozpisywał z piłką nożną. Otóż kto waszym zdaniem wygra Champions League 2003/2004 ?
Zawsze lubiłem FC Barcelone, ale niestety w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów owy klub nie bierze udziału. Jestem fanem Barcy, więc nienawidzę Realu Madryt. Mam głęboką nadzieje, że Real po raz kolejny nie sięgnie po puchar Ligi Mistrzów. Największe szanse poza Realem mają moim zdaniem Arsenal/Chelsea i AC Milan. Kto waszym zdaniem wygra Champions League ?
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 08:44   #2
Son Goten
[HooL]Got3n hool-Got3n

Son Goten - Awatar

Na forum od: 23-01-2004
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 0
Son Goten - nijaki taki
ja liczyłem że Juventus Turyn ale jak odpad , myślałęm że Monako powalczy , gdy zostało wyeliminowane przez Real Madryt! , hmm no to stawiam na Chealsea lub Milan.

Juve Pany!! Real to cioty

"stary dziadek porty rwie , nie zdązysz nawet zabespieczyć się " (c) 2004 Got3n
Użytkownika Son Goten nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 11:53   #3
stacja
stacja - Awatar

Na forum od: 17-03-2004
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 93
stacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizastastacja - masta of dizasta
Arsenal the best
wygra lige mistrzow , w finale zmiazdzy real 2:0 , ale i tak wole ogladac mecze w lidze angielskiej i francuskiej niz lige mistrzow

"Geniusz ludzki jest nie do pomyślenia bez odrobiny szaleństwa"
Użytkownika stacja nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 12:26   #4
Antr@X
detox*antrax [loda]

Antr@X - Awatar

Na forum od: 26-10-2003
Miejscowość: Guildford
Rep P0wah: 16
Antr@X - nijaki taki
jak nic Chelsea !!!!

antr4x|detox
Użytkownika Antr@X nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 12:33   #5
BL!ZZARD
Moderator

BL!ZZARD - Awatar

Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: sandomierz
Rep P0wah: 29
BL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelinaBL!ZZARD - wazelina
ja kibicuje AS Romie i FC Barcelonie , które w tym roku nie grają w lidze mistrzów licze więc na Monaco ;>
Stare 26-03-2004, 18:38   #6
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6398
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Real wygra.

Real Pany!! Juve to cioty (pozdrawiam Son Goten)
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 19:03   #7
cichy
cichy - Awatar

Na forum od: 05-07-2003
Miejscowość: Czeladz
Rep P0wah: 249
cichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizastacichy - masta of dizasta
Nie wiem jak kibicowac mozna druzynie za granicy

NIE WIEM JAK KIBICOWAC MOZNA DRUZYNIE ZA GRANICY!!.
Użytkownika cichy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 19:24   #8
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 20
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Cichy, ja nic na to nie poradze, że rzaden Polski klub nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów...
Gdy Polskie kluby grają zawsze w pucharze UEFA to im kibicuję, ostatnio Groclinowi i Wiśle
W drugiej lidze kibicuje Jagielloni Białystok( oto strona tego klubu )
i mam nadzieję, że kiedyś zawita ona do ekstraklasy. Podam Wam adres chyba najlepszego, polskiego serwisu poświęconemu Champions League -> http://www.clstats.com/

Ostatnio edytowany przez Cooler; 26-03-2004 o 19:30
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-03-2004, 21:03   #9
konekt
FEEDER !

konekt - Awatar

Na forum od: 10-09-2003
Miejscowość: RTA
Rep P0wah: 3835
konekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizastakonekt - masta of dizasta
Hala Madrit! .. Real górą, juve dołem

\edit: i tak wole koszykówke
Stare 26-03-2004, 21:58   #10
Ciunniek
Ciunniek - Awatar

Na forum od: 15-03-2002
Miejscowość: Myślenice
Rep P0wah: 5207
Ciunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizastaCiunniek - masta of dizasta
no wiec........... wielu ludzi kibicuje klubowi X bo jest aktualnie na fali, z wszystkimi wygrwa itd. jednak kiedy zaczyna przegrywac, Ci ludzie zaczynaja kibicowac klubowi Y..... szczerze mowiac nie lubie takich ludzi ale nic na to nie poradze...:

ja osobiscie jestem kibicem Realu od baaaaaardzo dawna odkad pamietam urodzilem sie w Krakowie wiec kibicuje rownierz Wiselce

lige mistrzow chcialbym aby zdobyl Real, ale zagrozic moze Milan ktory w tym sezonie gra naprawde swietnie

A na koniec mala reklama
zapraszam na tą stronę
Użytkownika Ciunniek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości