unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 27-07-2017, 23:28   #121
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6866
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
kilka fragów gdy puściło, przeciwnicy troche jak ja : >

https://www.youtube.com/watch?v=7nnh...ature=youtu.be
Stare 28-07-2017, 08:55   #122
ram^
Moderator

ram^ - Awatar

Na forum od: 20-04-2005
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 5519
ram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizastaram^ - masta of dizasta
Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
kilka fragów gdy puściło, przeciwnicy troche jak ja : >

https://www.youtube.com/watch?v=7nnh...ature=youtu.be
jestem pewien, ze ten fiiling rlki to z morabiasia albo fractala, tak tam wlasnie sie gralo, z takim zachwytem, ale i lekka doza ostroznosci, bo przeciez spam moze zawiesc ;]

aaa i zmienta sobie kowalski na rocket lanczerz quaka 2, wiecej widac- wiecej fragow
][rozbojniczka Dziś o 21:39
chłopie nie znam Cie ale wiem co masz w domu i w jakim kącie leży
Użytkownika ram^ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-07-2017, 12:22   #123
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Kiedyś tak było, że testowalo sie nowego gracza na Morbiasie. Po takich testach tworzyly sie najsilniejsze druzyny wszech czasow. Potem zaczeto testowac śmiałków na Deku, ale to juz nie bylo to samo i gra musiala z biegiem czasu przygasnąć, zwyczajnie słabsza to selekcja była : >
Stare 28-07-2017, 14:55   #124
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Myślałam, że airrl będzie na początku. Dziwne, że nie zaliczyło Ci tego air, bo za trafienie bez fraga też jest przyznawany medal.

Tu moje 3 nieoczekiwane stompery.
https://www.youtube.com/watch?v=wfkM...ature=youtu.be

Jeszcze odzyskanie quada.
https://www.youtube.com/watch?v=A7JV...ature=youtu.be

Ostatnio edytowany przez Xirios; 28-07-2017 o 15:30
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-07-2017, 17:10   #125
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

warunki netowe widze że cud miod orzeszki, palce lizac.. czyli calkowita odwrotnosc mojej sytuacji : ]
Stare 28-07-2017, 17:19   #126
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Warunki do gier mam faktycznie dobre. Ping 10-60 w każdej grze, gdzie automatycznie wybiera serwery.
Jak tak patrzę na statystyki w moich grach, to prawie każdy gra tymi rakietnicami.

Tak w ogóle na Polisz Komuniti na Discordzie się Ciebie boją, bo za dobrze wymiatasz :P
Stare 28-07-2017, 20:01   #127
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12961
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Hahah no niezły postrach na serwerach, tylko straszne lamy dobiera, 2/10 przeciwnikow jest w stanie stawic jakis opor, tutaj mozecie podejrzec i moze sie czegos nauczyc https://www.twitch.tv/videos/162644366

Nauczcie sie poruszac bo jak widze te kalectwo to mnie krew zalewa, albo przynajmniej nie publikujcie takich internetow

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-07-2017, 20:39   #128
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Kto to jest ten Dopadacz? Ty?

Po pierwsze nie ma kompletnie z kim grać w tego Q. Po drugie na normalach z randomami nie da się dobrze nauczyć grać. Po trzecie nie porównuj lamek z osobami, które latami grały w Q3A/QL i mają opanowane do perfekcji ruchy. Do tego jeden uczył drugiego, ja jestem z tym sama i najwyraźniej nie ogarniam tego na tyle dobrze. We wspomniane gry w sieci grałam ledwo kilka godzin. Resztę na botach (Q3A to czasy modemu, a gdy był popularny QL wolałam UT3). Ponadto na najniższym fovie movement wydaje się wolniejszy.

Na serwerach za każdym razem dobiera lamy z dobrymi graczami. Netcode leży. Wczoraj nawet gość wyzywał nas od cziterów, bo moja drużyna akurat grała dobrze, a tamci powychodzili, bo tylko ginęli. Wyzywali nas od no skilli, bo wszyscy graliśmy Scalebeareremi. Mnie też kilka razy zdarzyło się wyjść w QL, bo szlag mnie trafiał, gdy nawet 3s na mapie nie mogłam przeżyć i całą grą tylko z rękawicą i karabinkiem. A w kolejnej grze potrafię zrobić 30/7.
Stare 28-07-2017, 22:07   #129
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12961
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Od kolegi nagranie, ale niezle cisnie fragi.

Nie nauczysz sie grac na FFA czy TDM, bo jest za duzy chaos, szczegolnie teraz z tymi ultami. Umow sie z terminatorem albo jakims innym lamerem i pograjcie sobie duele, opanujesz poruszanie sie, strzelanie, mapy oraz wskoczki i przeskoczki przerozne.

Na FFa pojawiasz sie i znikasz, a fragi glownie wpadaja bo strzelasz po nieswiadomych albo obitych gosciach, w dodatku w plecy...

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 28-07-2017, 22:15   #130
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Heheh, mówisz że umiesz biegać ? ... obijanie sie od ścian to kontrola jak cholera .. Rapha parska ze smichu na taką gre :]
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości