unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > LOL !!!

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 105, średnia 4,70. Tryby Wyświetlania
Stare 09-09-2014, 10:22   #3991
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12333
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Noc. Mieszkanie budynku wielopiętrowym na jednym z warszawskich blokowisk. Zbigniew z żoną Natalią uprawia seks. Wielokrotnie. Rano spotyka go na klatce sąsiad, emeryt Janusz.
- Zbychu, słuchaj... Kiedy dymasz swoją żonę, to jej krzyki słychać w całym bloku. Zrób coś z tym!
- Ale co, panie Januszu?
- Usta jej zaklej taśmą albo co...
Następna noc. Zbigniew zakleja usta żonie taśmą i zaczyna akcję. Po pierwszym orgazmie woła:
- Panie Januszu, jest OK?
- Tak - krzyczy zza ściany sąsiad.
Po drugim orgazmie:
- I co może być?
- Tak.
I tak kilka razy. W końcu pan Janusz nie wytrzymuje:
- Zbyszek, kuźwa, odklejaj taśmę!
- Czemu?
- Bo cały blok myśli, że to mnie dymasz!
Stare 14-11-2014, 00:47   #3992
drwalek87
Na forum od: 04-11-2014
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 0
drwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świniadrwalek87 - cham i świnia
Facet narąbany w knajpie postanowił kupić sobie jeszcze ćwiarteczkę do domu.
Było późno, więc chciał cichaczem wejść do domu, żeby nie zbudzić żony.
Przed domem wsadził sobie ćwiarteczkę do tylnej kieszeni w spodniach, a że był tak nawalony, to przed samym mieszkaniem potknął się i wypieprzył.
Rozbił flaszkę i pokaleczył sobie tyłek, więc szybko cichutko do domu i prosto na palcach do łazienki zrobić opatrunek, żeby nie zakrwawić pościeli.
Ściągnął spodnie wypiął zakrwawiony tyłek w stronę lustra i robi opatrunek.
Zakłada plastry - jeden drugi itd.... i położył się cichutko do łóżka.
Rano żona z mordą budzi go:
- Ty pijaku pieprzony, nie dosyć, że przychodzisz nad ranem do domu pijany, to jeszcze cala kołdra we krwi! A już nie wiem do cholery, na co te plastry na lustrze poprzyklejałeś!
Użytkownika drwalek87 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 17-11-2014, 03:14   #3993
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Przychodzi TEXET do obuwniczego, rozgląda sie, rozglada a w koncu na najtanszą opcje wskazuje i mowi:

- Poprosze te Japonki za 12,5zł !

Sprzedawca odlicza kase i mowi:

-Ale pan ma tylko 11zł?!?!

TEXET wzrusza sie skonfudowny i mowi:

- No dobr to przy okazji te złoty "50" donisose, nie?

A tu mu AL BUNDY z jopą:

-NIEEEE!!!!!

Txt:

-dlaczego nie?

AL BUNDY vel GOLUM:

- BO NIEEEEE!!!!

Mało smieszne?
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 19-01-2015, 01:39   #3994
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Przychodzi chłop do lekarza i narzeka na różne tam dolegliwości. Wywiad się przeciąga, pan dochtór przygląda się, robi notatki, spoziera spod okularów... W końcu wyrokuje.
- Musi pan przestać się onanizować
- Ojej! A dlaczego?!
- Bo muszę pana zbadać
Cieny polej!
Stare 21-01-2015, 23:29   #3995
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził:
- Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć.
Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta:
- No i jak było?
Facet na to:
- Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze..
Cieny polej!
Stare 24-02-2015, 21:54   #3996
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Facet wraca z delegacji i znajduje żonę w łóżku z jakimś typem.
Bez słowa wychodzi z domu na placyk przed blokiem. Siada na ławce z ciężkimi myślami:
- Ależ kurwa z niej, przecież wysłałem jej sms-a, że wrócę wcześniej. Posiedział, wypalił kilka papierosów, twarz mu trochę pojaśniała:
- Z drugiej strony, może to jednak nie kurwa, może operator zawinił i po prostu nie dostała sms-a...? )
Cieny polej!
Stare 01-03-2015, 02:54   #3997
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5516
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Jaki jest widok murzyna w obiektywie aparatu fotograficznego?

Niemiły

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 24-05-2015, 00:08   #3998
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5131
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Klient w restauracji w Radomiu zamówił kaczkę ale zaznaczył, że kaczka musi być z Radomia. Kelner po chwili przynosi potrawę a facet wsadza palec w kuper, oblizuje i mówi : To nie jest kaczka z Radomia. Kelner zdumiony pyta : Z jakiego Radomia ? O co Panu chodzi i poza tym jakie to ma znaczenie ?. Klient odpowiada : Ja muszę dostać kaczkę z Radomia, innej nie chcę. Za tą nie zapłacę. Dwukrotnie sytuacja się powtarza. Całemu zdarzeniu przygląda się zalany facet siedzący obok. Wstaje, podchodzi do stolika sąsiada, ściąga gacie, obraca się tyłem i mówi : Panie ! Jestem schlany od trzech dni, pamięć mi wysiadła. Powiedz mi Pan skąd ja jestem ?
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-12-2015, 14:03   #3999
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12333
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:

- wk...wia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w

ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam:

kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen.

Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie

poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:

- Ej, ku..wa, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz

coś...Ryś!...

Na to ryś dostojnie:

- Ryszard, pedale, Ryszard...

HAHAHA
Stare 09-01-2016, 18:18   #4000
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3776
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
laskawy polski czerwony krzyz wyslal do syrii 1000par butow
syryjczycy odeslali wszystkie buty
dlaczego?
.
.
.
.
.
.
.
bo byly robocze

umarłem 14.11.2005