unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 16-05-2005, 07:29   #1
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 20
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Question Sprzedaż wysyłkowa gier - niskie ceny

Otóż mam taki problem, ostatnio przymierzam się do kupna oryginalnej wersji gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie i mam problem ze znalezieniem odpowiedniego sklepu gdzie będe mógł kupić tą grę jak najtaniej. Nie orientuje się za bardzo w tej branży bo nigdy wcześniej nie miałem okazji kupować żadnej gry przez internet. Liczę, że podacie mi tu linki do jakiś dobrych i sprawdzonych sklepów. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-05-2005, 14:10   #2
duck
Na forum od: 11-04-2002
Miejscowość: Płock
Rep P0wah: 18
duck - nijaki taki
Ja jezeli juz cos zamawiam to www.play.com.pl ,ale nie wiem czy Ci przypadnie do gustu ;>
Użytkownika duck nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-05-2005, 15:31   #3
Cooler

Cooler - Awatar

Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
szkoda tylko, że gra, której akurat szukam jest w tym sklepie tylko w formacie DVD
Stare 16-05-2005, 15:57   #4
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5132
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
naped dvd kosztuje ok 130 zeta i mozesz na kompie filmy dvd ogladac oraz odczytywac plyty z danymi po 4,3 gb na plyte, ja tak robie, od czasu do czasu ide z twardzielem do kumpla co ma nagryware dvd i nagrywam plyte, nie ma sensu żydować kasy na naped dvd jesli bylo Cie stac na kompa, bo 130 zeta za takie udogodnienia to chyba nie jest duzo
edit/ a wtym sklepie to w ogole nic nie maja, rozumiem ze nie ma ut2k4, ale zeby nie bylo HL2, Dooma 3, Far Cry czy call of duty to juz zenada na maxa
Ten sklep sie nie umywa do pierwszego lepszego empika

Ostatnio edytowany przez Maksym; 16-05-2005 o 16:03
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-05-2005, 16:02   #5
Cooler

Cooler - Awatar

taaa, tylko tak się składa, że kompa kupili mi rodzice, a na takie "udogodnienia" jak DVD, które nie jest mi ani trochę potrzebne poprostu szkoda mi pieniędzy a tak na marginesie to dokonałem już zamówienia, więc topic dla mnie jest już nieaktualny jakby ktoś był ciekawy to złożyłem zamówienie w tym oto sklepie http://www.3kropki.pl/

Ostatnio edytowany przez Cooler; 16-05-2005 o 16:06
Stare 16-05-2005, 16:08   #6
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
Cooler pisze:
taaa, tylko tak się składa, że kompa kupili mi rodzice, a na takie "udogodnienia" jak DVD, które nie jest mi ani trochę potrzebne poprostu szkoda mi pieniędzy a tak na marginesie to dokonałem już zamówienia, więc topic dla mnie jest już nieaktualny
ani troche niepotrzebne? skoro nie lubisz ogladac filmow dvd albo lubisz miec dane na 6 ciu plytach Cd zamiast na jednej dvd Twoja sprawa, ale dvd w dzisiejszych czasach to standard. No ale skoro rodzice sie wykosztowali i nie stac ich na dolozenie jeszcze 130 zeta, to Cie rozumiem
Stare 16-05-2005, 18:18   #7
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1166
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
Cytat:
-=MoG=- pisze:
ani troche niepotrzebne? skoro nie lubisz ogladac filmow dvd albo lubisz miec dane na 6 ciu plytach Cd zamiast na jednej dvd Twoja sprawa, ale dvd w dzisiejszych czasach to standard. No ale skoro rodzice sie wykosztowali i nie stac ich na dolozenie jeszcze 130 zeta, to Cie rozumiem
standardem powinna byc nagrywara dvd a nie sam naped ^^ bo w sumie o to 1 sie rozchodzi :P np. idziesz do video world pozyczasz filmy dvd i ... ^^
udogodnieniem wlasnie te 4,4 giga zamiast tych tam 7 cd =] szkoda tylko ze dl dvdiki takie drogie ^^ bo dvd-r/+r to juz tanioszka sie zrobila okropna
Stare 16-05-2005, 20:34   #8
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1292
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Mog cos ty, porzadne nowe dvd 90zł ;-/ juz omijajac allegro.
ze sklepow to ultima.pl jest tania, tak na przyszlosc lub dla innych
pozdro
Stare 16-05-2005, 21:05   #9
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

hehe no prosze, podalem cene z pazdziernika 2004 bodajze bo wtedy kupowalem, nie wiedzialem ze tak spadla
Stare 16-05-2005, 21:13   #10
Cooler

Cooler - Awatar

Cytat:
-=MoG=- pisze:
Nie posiadam w swoich zbiorach ani jednej gry na sześciu płytach, gram tylko w UT dodatkowo czasem coś z LANa ściągam dla odmiany, ale to naprawdę bardzo rzadko. Filmy zresztą też stamtąd ściągam. Przy takiej sytuacji naprawdę szkoda wydawać te 130zł na rzeczy zbędne zwłaszcza, że pieniądze nie rosną na drzewie i można bardzo łatwo znaleźć sto pożyteczniejszych wydatków. Poza tym nigdzie nie napisałem, że moich rodziców nie stać na napęd DVD, poprostu szkoda mi wogle prosić o pieniądze na coś czego nie potrzebuje. Wiedz, również, że mało obchodzą mnie hasła typu "DVD to dziś standard". Czy musze być taki jak inni? Czy muszę kupować to co mają inni? Znam wiele osób, które nie mają tego rzekomego standardu i jakoś żyją.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości