unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Wyniki Sondy: Czy jestes za wprowadzeniem tak radykalnych zmian na serwer TT?
Tak 76 67,26%
Nie 37 32,74%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 26-08-2005, 00:22   #81
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5517
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Cytat:
Marco TT pisze:
Heh , nie rozumiem , co Wam przeszkadza ilosc graczy , wchodzicie na serwa aby zagrac jedna lub dwie mapki , wiec pytam sie , co Wam przeszkadza ilosc graczy ktora i tak jest jedynie wazna przy sparach , meczach ligowych itp.
Sorry ,ale głupoty piszesz.Dzisiaj wszedłem na TDMa 5vs5 na turbinie,10 razy z rzedu padlem na respach i wyszedłem z serwera.Dlatego własnie przeszkadza duża ilość graczy.Zreszta zapytaj obojetnie kogo kto grał dziś TDMa na TT jak się gra 5v5 np na codexie.Nie wiem ,ale jak dla mnie po pięciu to tragedia.

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-08-2005, 00:34   #82
Marco TT
Marco TT - Awatar

Na forum od: 02-06-2002
Miejscowość: swinoujscie
Rep P0wah: 20
Marco TT - 100gram i śledziaMarco TT - 100gram i śledziaMarco TT - 100gram i śledzia
Cytat:
Cannibal_pl pisze:
Sorry ,ale głupoty piszesz.Dzisiaj wszedłem na TDMa 5vs5 na turbinie,10 razy z rzedu padlem na respach i wyszedłem z serwera.Dlatego własnie przeszkadza duża ilość graczy.Zreszta zapytaj obojetnie kogo kto grał dziś TDMa na TT jak się gra 5v5 np na codexie.Nie wiem ,ale jak dla mnie po pięciu to tragedia.
Doczytaj dalej , nawet sie o to nie pokusiles , ale to jest wlasnie co napisalem zawsze bedzie gostek ktoremu NIC nie pasi , a wypowie sie tylko i wylacznie aby "zablysnac" na forum , czytaj gosciu z rozumem i pomyslunkiem , w moim texcie sa znaczniki i odpowiedniki do tekstu , podane jak na talerzu , sa wiec <-- usmieszki , :P <-- zlosc itp. ale to chyba za trudne dla Ciebie , wiec jezeli juz tak bardzo chcesz zablysnac rob to z glowa
Użytkownika Marco TT nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-08-2005, 00:38   #83
hsd
just chillin'

hsd - Awatar

Na forum od: 02-09-2002
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1368
hsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizastahsd - masta of dizasta
Widac, ze teraz raczej grywa sie tam ctf, nie wiem tylko co za sens w tym, bo za kazdym razem jak tam wejde, to jedyną graną mapą jest bedrooms ;f
/marco piszesz tak moze dlatego, ze zbytniej stycznosci z tdmem nie miales i nie wiesz na prawde jak to jest grac na tych mapkach 5v5 =]
Stare 26-08-2005, 00:49   #84
Marco TT
Marco TT - Awatar

Marco TT - 100gram i śledziaMarco TT - 100gram i śledziaMarco TT - 100gram i śledzia
Cytat:
hsd pisze:
Widac, ze teraz raczej grywa sie tam ctf, nie wiem tylko co za sens w tym, bo za kazdym razem jak tam wejde, to jedyną graną mapą jest bedrooms ;f
/marco piszesz tak moze dlatego, ze zbytniej stycznosci z tdmem nie miales i nie wiesz na prawde jak to jest grac na tych mapkach 5v5 =]
Nie mialem , przyznaje bez bicia, jednak rownierz napisalem iz 5 vs 5 w tdm-ie
to tylko zart z mojej strony, a wlasciwie nie napisalem a jedynie zazartowalem w tej kwesti , wiem, ze nie gralo i nie gra tdm-a 5v5
Stare 26-08-2005, 00:52   #85
Marco TT
Marco TT - Awatar

Kurcze , ludzie , nie przemawiajmy sie i nie robmy burdeliku z tego forum , gramy i bawimy sie tym co jest obecnie , jak na razie nic nie zmieniam
Stare 26-08-2005, 00:53   #86
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5517
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Cytat:
Marco TT pisze:
Doczytaj dalej , nawet sie o to nie pokusiles , ale to jest wlasnie co napisalem zawsze bedzie gostek ktoremu NIC nie pasi , a wypowie sie tylko i wylacznie aby "zablysnac" na forum , czytaj gosciu z rozumem i pomyslunkiem , w moim texcie sa znaczniki i odpowiedniki do tekstu , podane jak na talerzu , sa wiec <-- usmieszki , :P <-- zlosc itp. ale to chyba za trudne dla Ciebie , wiec jezeli juz tak bardzo chcesz zablysnac rob to z glowa
Zabłysnąć??? A to dobre, na to nie wpadłem...a co to eliminacje do jakiegoś konkursu??
I wcale nie napisałeś tego tak,ze bezpośrednio wynika z tego,ze sobie żartujesz,tym bardziej nie ze zdań do których sie odniosłem(w których nie ma uśmieszka ).
Zabłysnąć.. ...rozwaliłeś mnie

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-08-2005, 10:14   #87
Paco
toucha y0 face

Paco - Awatar

Na forum od: 02-02-2004
Miejscowość: Gorzyce
Rep P0wah: 4053
Paco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizastaPaco - masta of dizasta
Cytat:
-hero- pisze:
Gdyby nie to, ze na tym ctfie tt jest wtyka co 1-2min to bym gral tam czesciej da sie cos z tym zrobic?:> Aha i wywalcie z vota mapki dm/tdm bo to jest niezla masakra grac 5/5 tdma np na turbinie .
co do wtyki:
pucha z obsługi gejmsnetu:
Cytat:
Rozmawialiśmy na ten temat z naszym usługodawcą, który kontaktował się w tej sprawie z TPSA. Problem zaczął się kiedy TPSA zmieniła z nami punkt styku, który obecnie znajduje się w Katowicach. Wiąże się to z tym, że wszystkie pakiety od klientów TPSA przechodzą przez ten węzeł i to on tak na prawdę jest winien i podwyższonym o te 10-15ms pingom, i ścinkom, o których rozmawiamy. Ze swojej strony nic nie możemy zrobić, bowiem gigant sprawę po prostu, brzydko mówiąc, olewa. Do czasu zmiany punktu styku (koniec wcześnia), która nastąpi bezwzględu na to czy sytuacja się prędzej poprawi (na co i tak liczymy), czy też nie, nie mamy możliwości, by sami zająć się usunięciem problemu.
Stare 26-08-2005, 10:22   #88
cordis
moderator

cordis - Awatar

Na forum od: 12-04-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 5190
cordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizastacordis - masta of dizasta
Cytat:
Cannibal_pl pisze:
Zabłysnąć??? A to dobre, na to nie wpadłem...a co to eliminacje do jakiegoś konkursu??
I wcale nie napisałeś tego tak,ze bezpośrednio wynika z tego,ze sobie żartujesz,tym bardziej nie ze zdań do których sie odniosłem(w których nie ma uśmieszka ).
Zabłysnąć.. ...rozwaliłeś mnie
uspokój sie... napisal ze nic nie bedzie zmieniac to uszanuj to, jak nie pasuje to kup sobie wlasny server...
Stare 26-08-2005, 11:18   #89
L0B0
High Quality

L0B0 - Awatar

Na forum od: 11-09-2004
Miejscowość: Serock(39 km od Warszawy)
Rep P0wah: 4192
L0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizastaL0B0 - masta of dizasta
Cytat:
Marco TT pisze:
...moge wykonac tylko jedna rzecz , przystosowac serwer do wiekszosci glosow.
Nie chce burzyc spokoju na forum , ale wystarczy ze spojrzysz na wynik mojej sondy i wszystko jasne , wiekszosc chce CTF nw. Ale poniewaz nie lubie sie narzucac , to tylko podkreslam ze wiekszosc jest za samym CTF nw , ale skoro nie chcesz zmienic to oczywiscie nie moge miec nic przeciwko , bo w koncu nie ja jestem administatorem i nie ja place za ten serwer , lecz tylko uswiadamiam jak sytuacja wyglada i czego lud wymaga . Temu sluzyl (i sluzy) ten topic zreszta ...
(+loboo) ewentualnie format c:
(@VRED) no sproboj wlasnie
(@VRED) przywracanie systemu
(@VRED) albo aktualizacja biosa
(+`StaLLio_0n`) kup klawiature za 20zl i podepnij do laptopa
(@foxit`db) dzieki kur** specjalisci
Użytkownika L0B0 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-08-2005, 13:08   #90
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
Przecież do tej pory CTF nw można było spokojnie pograć na jednym z trzech serwerwów iNzane, więc nie rozumiem po co nagle takie zmiany. Warunki panujące na nich były w porządku dodatkowo nie raz można tam było pograć z graczami na naprawdę przyzwoitym poziomie. Przez długi okres czasu na TT był ustawiony TDM, ludzie się przyzwyczaili i niech tak już zostanie.
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości