unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-03-2005, 13:50   #101
bania_pl
Guest

jak ja nienawidze lagów wkórwiajom mnie i nnych ludzi
  Odpowiedz
Stare 29-03-2005, 14:07   #102
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 614
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
btw taka mala uwaga do moderatorow - wrzucanie wszystkich gatunkow gier do jednego wora robi z tematu kompletny syf, jesli juz tak wam zalezy na pedanterii tego froum i czyszczeniu dzialu z kazdego mozliwego tematu to chcoiaz podzielcie to na 'gry rozne' i 'gry mp/online'. nigdy nie lubilem faszyzmu tego forum. to ze moderator nie potrafi sie wypowiedizec na zawarty temat, albo tez go nie interesuje nie znaczy ze mozna go zamknac lub wyrzucic.

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-03-2005, 14:13   #103
cOn1q
to ten styl tu

cOn1q - Awatar

Na forum od: 17-09-2004
Miejscowość: Biała Rawska
Rep P0wah: 24
cOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzicOn1q - coś tu śmierdzi
Ja gram w :
Lord of the rings 1 ,2 ,3
micro machines
Stare 29-03-2005, 19:34   #104
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2475
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Xytrass pisze:
btw taka mala uwaga do moderatorow - wrzucanie wszystkich gatunkow gier do jednego wora robi z tematu kompletny syf, jesli juz tak wam zalezy na pedanterii tego froum i czyszczeniu dzialu z kazdego mozliwego tematu to chcoiaz podzielcie to na 'gry rozne' i 'gry mp/online'. nigdy nie lubilem faszyzmu tego forum. to ze moderator nie potrafi sie wypowiedizec na zawarty temat, albo tez go nie interesuje nie znaczy ze mozna go zamknac lub wyrzucic.

Łał, ale nam dosrałeś. To nie faszyzm, nikt Cię pod bronią na to forum i do tego działu nie wciąga. Nie chce mi się tłumaczyć za bardzo ale gier jest miliony, różnych, różnistych. Nie bardzo by to wyglądało, żeby powstała choć część tematów na ich temat to raz. To, że nie raz i nie dwa powstają tematy o jakiejś grze gdzie spamuje sobie ze dwóch, trzech ziomków zamiast iść np. na gg to dwa. A po trzy to o popularnych grach, np. online'owych są osobne fora. Aaa, i może jeszcze jedno ale ważne to, że Ciebie coś interesuje nie znaczy to, że interesuje to wszystkich (lub większość) forumowiczów. Zatem wybacz, że nie do końca udaje nam się wszystko (lub większość) ustawić pod Ciebie. Przykro nam.
Może nie udało mi się to co Tobie czyli wypowiedzenie na zawarty temat ale myślę, że udało mi się choć minimalnie naświetlić Ci sytuację. I pokazać, że i ten temat mnie interesuje ale to akurat jest mało ważne.
Pozdrówka

Ps. Proszę potraktuj mój post informacyjnie a nie jako zaproszenie do dyskusji. Dyskusja z przyjemnością ale na pw lub gg. Tak to zapraszam
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me

Ostatnio edytowany przez Lionheart; 29-03-2005 o 19:37
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-03-2005, 22:18   #105
Cooler
may the force be with you

Cooler - Awatar

Na forum od: 22-01-2004
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Rep P0wah: 20
Cooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonęCooler - miły człowiek ale bije żonę
The Crims (Gra Online) - Więcej...
Użytkownika Cooler nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-03-2005, 22:42   #106
Xytrass
Mentor

Na forum od: 13-01-2002
Miejscowość: Księstwo Bytomskie
Rep P0wah: 614
Xytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizastaXytrass - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze:
Łał, ale nam dosrałeś. To nie faszyzm, nikt Cię pod bronią na to forum i do tego działu nie wciąga. Nie chce mi się tłumaczyć za bardzo ale gier jest miliony, różnych, różnistych. Nie bardzo by to wyglądało, żeby powstała choć część tematów na ich temat to raz. To, że nie raz i nie dwa powstają tematy o jakiejś grze gdzie spamuje sobie ze dwóch, trzech ziomków zamiast iść np. na gg to dwa. A po trzy to o popularnych grach, np. online'owych są osobne fora. Aaa, i może jeszcze jedno ale ważne to, że Ciebie coś interesuje nie znaczy to, że interesuje to wszystkich (lub większość) forumowiczów. Zatem wybacz, że nie do końca udaje nam się wszystko (lub większość) ustawić pod Ciebie. Przykro nam.
Może nie udało mi się to co Tobie czyli wypowiedzenie na zawarty temat ale myślę, że udało mi się choć minimalnie naświetlić Ci sytuację. I pokazać, że i ten temat mnie interesuje ale to akurat jest mało ważne.
Pozdrówka

Ps. Proszę potraktuj mój post informacyjnie a nie jako zaproszenie do dyskusji. Dyskusja z przyjemnością ale na pw lub gg. Tak to zapraszam
mozesz usuwac wiadomosc lub banowac delikwentow a nie odrazu isc na latwizne i zamykac caly temat z powodu dwoch typow - blokujac tym cala dyskusje, chociaz pamietam ze w temacie o grach online rozmaiwali o tibii - grze online i 'przerwales im dyskusje' wrzucajac wszystko do jednego wora.

pisalem o tym zeby chociaz zrobic podzial na gry online i na gry rozne, logiczna rzecza jest ze nie bedziemy gadali o kazdej grze z osobna, nie popadajmy w skrajnosci.

nie bede o takich rzeczach pisal na pw poniewaz chcialbym aby dotarlo to do szerszego grona.

na tym skoncze mam nadzieje ze wyniesiesz z tego jakies wnioski, pamietaj ze forum jest dla ludzi i to ludzie je tworza, a moderator tego dzialu nie czyni ciebie jego wlascicielem.

eot

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio
© Piłsudski.
Użytkownika Xytrass nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-03-2005, 02:02   #107
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2475
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Xytrass pisze:
mozesz usuwac wiadomosc lub banowac delikwentow a nie odrazu isc na latwizne i zamykac caly temat z powodu dwoch typow - blokujac tym cala dyskusje, chociaz pamietam ze w temacie o grach online rozmaiwali o tibii - grze online i 'przerwales im dyskusje' wrzucajac wszystko do jednego wora.
Usuwanie wiadomości i banowanie delikwentów to pójście na łatwizne. Co do Tibii to za wielu ich nie było a rozmowa była coś w guście: "Cze gram od paru minut (chwil, dni, godzin, itd.), Pandoria (Hibernia,Titania,itd.), lvl1, (lvl14, lvl39, itd.) pomoc mile widziana". Rzeczywiście "dyskusja"...

Cytat:
Xytrass pisze:
pisalem o tym zeby chociaz zrobic podzial na gry online i na gry rozne, logiczna rzecza jest ze nie bedziemy gadali o kazdej grze z osobna, nie popadajmy w skrajnosci.
To, że lubisz gry online nie znaczy, żeby dzielić na online i inne. A może ktoś lubi platformówki. To podzielmy na platformówki i inne (w tym online). Pewnie też by Ci się nie spodobało.

Cytat:
Xytrass pisze:
nie bede o takich rzeczach pisal na pw poniewaz chcialbym aby dotarlo to do szerszego grona .
Tylko grzecznie prosiłem.

Cytat:
Xytrass pisze:
na tym skoncze mam nadzieje ze wyniesiesz z tego jakies wnioski, pamietaj ze forum jest dla ludzi i to ludzie je tworza, a moderator tego dzialu nie czyni ciebie jego wlascicielem.
Wniosek? Jak bardzo bym lubił gry online'owe to nie widzę powodu by je wyróżniać nad inne.
Nie jestem właścicielem tego działu to oczywiste. Tylko tu sprzątam I śmietki jednego rodzaju zgarniam na jedną kupkę By była jedna a nie kilka z tym samym "wkładem"

Cytat:
Xytrass pisze:
eot
Tak właśnie
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-03-2005, 09:45   #108
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12420
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Hmmm, a może by Unreal Warfare zamienić na "Inne gry"? Bo i tak często są tam opisywane gry nie na silniku U. Można by wrzucić tam Ogame i pisać o całych seriach.
A żeby nie było bałaganu to podzielić na TPP, FPP, RPG itd.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-03-2005, 09:57   #109
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6399
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
hmm, to jest forum Unrealu, teoretycznie tylko o Unrealu, ale może nie byłoby takiego burdelu jakby zmienili, albo dodali jeszcze jeden dział "Inne gry".
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-03-2005, 13:04   #110
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1692
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
no bo fajnie pogadac z graczami naszej sceny na temat innych gier w ktore gramy, ja wole tak akurat niz rozmawiac z obcymi osobami.
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości