unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Series

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 33, średnia 1,85. Tryby Wyświetlania
Stare 15-02-2006, 22:55   #31
Sveg
Jim Beam

Sveg - Awatar

Na forum od: 06-02-2006
Miejscowość: wlkp
Rep P0wah: 2203
Sveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizastaSveg - masta of dizasta
Ten screen wygląda autentycznie jak z jakiejś mapki ut2k4. A może to mod do 2k4 a nie '99? heh, zapowiada się GJ

music

jacek zabił kota. kota zabił jacek. zabił jacek kota. jacek kota zabił. kota jacek zabił.
jack killed a cat. a cat killed jack

Ostatnio edytowany przez Sveg; 15-02-2006 o 23:14
Użytkownika Sveg nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-02-2006, 23:16   #32
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4925
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
widzialem zapowiedz - filmik zachecajacy !!!
Stare 15-02-2006, 23:17   #33
DevilDead
ku][iks

DevilDead - Awatar

Na forum od: 14-12-2005
Miejscowość: T
Rep P0wah: 1527
DevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizastaDevilDead - masta of dizasta
A tak nawiasem mozecie podac jakis realny termin zakończenia tego moda, i jakie bewdzie miał wymagania sprzętowe wieksze niz zwykły UT ?
Stare 15-02-2006, 23:20   #34
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 232
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Cytat:
DevilDead pisze:
A tak nawiasem mozecie podac jakis realny termin zakończenia tego moda, i jakie bewdzie miał wymagania sprzętowe wieksze niz zwykły UT ?
Realny termin właśnie minął, gdybyśmy nie dodali kilku map plus kilka bajerów mod już by wyszedł, ale zdecydowaliśmy się na dodanie kilku dobrych rzeczy. Wymagania... No szczerze mówiąc nie wiem ( wyniknie w trakcie betatestów), ale na sprzęcie sugerowanym przez Epic dla UT nikt sobie nie pogra....
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-02-2006, 15:41   #35
Lunar
Lunar - Awatar

Na forum od: 22-07-2005
Miejscowość: Gdynia
Rep P0wah: 0
Lunar - poprawny politycznie
łał...

Sam zajmowałem się robótką nad śmiałymi projektami (ale do zupełnie innej gry - Warcraft III) i wiem z jaką presją się to wiąże.

Nie spieszcie się, ale też nie planujcie za wiele. Ważny jest klimat i by miło się to wspominało... no i nie przestawajcie, chodźby nie wiem co się stało. - To gwarancja sukcesu.

Moje oczekiwania :
- mniej mrocznych, nudnych i długich podziemi
- więcej nowszych lokacji, egzotico, ale z klimatem rodem z Dark Fantasy
- więcej statków, technologii i wolnej przestrzeni (ale bez tunelowych wzgórz - więcej wolnej przestrzeni, pięknych zachodów słońca)
- jeśli możliwe - również transport "samemu albo z jakimiś botami" jak to miało miejsce w Operation:Flashpoint (dojazd na misje, czas na poczytanie czegoś, sprawdzenie broni, pogaduszki etc...

to sprawi, że mod będzie bardziej niż wspaniały

- zapowiedź - cool, ale lokacja taka zbyt... magnowa, zbyt cukierkowa; gdzieś stracony jest klimat Unreala, który tkwił w tej samotności, niewiedzy etc. (wspaniałe na przykład było uczucie gdy w Return to Na Pali człowiek trafił na rozbity statek - Cywilizacja!! Zupełnie takie samo uczucie można znaleźć w innych grach jak np. w falloucie.)

Powodzenia, pozdrawiam
Użytkownika Lunar nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-02-2006, 16:13   #36
Kaka
Kaka - Awatar

Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Ale konkretnie która lokacja?
Stare 24-02-2006, 16:02   #37
Lunar
Lunar - Awatar

Ta z witraczkami. Muzyka i cukierkowość sprawiły, że poczułem się jakbym grał w jakąś platformówkę dla dzieci (Crock, Rayman etc.)

Aby zrobić dobrego naśladowce Unreala warto zaczerpać inspiracji w grze The Thing.

* * *

Niebo mi się podoba, ale fajnie byłoby poczuć trochę dziczyzny (ale nie od razu FarCry'a tylko coś jak np. dżungla z 2 misji w Unreal 2, czy też klimat jakiego możemy zaznać w 5,6,7 misji Hitmana 47)
Stare 25-02-2006, 11:28   #38
Lunar
Lunar - Awatar

Jeśli chcieliście tym stworzyć Myst albo coś w tym stylu to się wam udało.

Nim jednak stanie się wielkie zło i chodzenie po pustkowiu - powtórzę jeszcze raz. Bardzo miło po środku wielkiego szamba zobaczyć wysepkę czystości :]

Najpiękniejsze rzeczy, którymi odpoczywamy od walki to transport gdzie można patrzyć przez okno. Pogadać z kimś etc.
mam na myśli coś takiego (screen z UT ofcoz)

http://img109.imageshack.us/img109/4999/screen12vv.jpg

I rembember - człowiek bardzije boi się tego niepoznanego (potwory, podziemia - chodź już się przejadły) niż poznanego (marines, ludzie)
Stare 25-02-2006, 15:12   #39
Kaka
Kaka - Awatar

marines akurat dużą rolę odegrają w tej grze, w half life miałeś marines i co?
Pozatym przesadzasz pokazaliśy 1/20 tego co będzie w grze, o fabule nawet nie wspominając I myślę że znajdziesz kilka momentów osamotnienia, i maleńkości w wielkim obcym świecie. A Myst to przygodówka, a to TCO to strzelanina RPG, wyglądem teżnie podobna ( jak mówię, wsyztkiego nie pokazaliśmy).
Stare 25-02-2006, 19:45   #40
Delacroix
Guest

Nie ma żadnej... z tego co wiem, mod trzyma klimat U1 więc jest to przede wszystkim dla fanów U1.
  Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
dead cow studios, the chosen one

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości