unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 03-01-2009, 00:06   #21
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
Proszę Cię, to akurat nie jest już śmieszne. W tej chwili zaczynasz być bezczelny.

Lepiej jakoś podpisz tą mapę (nazwa/readme/cokolwiek), bo to co robisz jest niemoralne Radzę Ci dobrze A zresztą - co mnie to obchodzi, to Ty nadstawiasz swój tyłek. To co dałeś w pierwszym linku to zwykły remake, co widać na każdym kroku, a Twoje wypieranie się tego pozostawię bez dalszych komentarzy.
charon ale bulwers a ty mowiles, ze nie bedziesz krzyczal ale faktycznie plan podobny do tego compresseda
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2009, 00:17   #22
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 309
MJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizasta
No nie.... ostatni raz grałem w ut2k4 rok temu. Nie korzystałem z żadnych konwerterów brushy, nie patrzyłem na plan budowy Compressed. Wszystko brałem z głowy, być może sugerowałem się tylko z pamięci. Dla mnie nie jest to remake, tylko coś, co przypomina tamtą mapę. Przecież remake wymaga idealnego oddania rozkładu pomieszczeń a u mnie tak nie ma.
Stare 03-01-2009, 01:33   #23
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Dobra, bo mi pompka siądzie i będzie dramat

Btw, remake nie wymaga 100% zgodności z oryginałem.

Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
charon ale bulwers a ty mowiles, ze nie bedziesz krzyczal ale faktycznie plan podobny do tego compresseda
Czy ja krzyczę?!

To jest sytuacja analogiczna z cheaterem na serwerze. Każdy gracz ma ochotę takiemu delikwentowi nakopać Więc nie ma co się dziwić, że i ja się bulwersuję

Czekamy na nową wersję i... nową nazwę.

Cytat:
MJpoland pisze: Podgląd Wiadomości
tak czy siak, nie gorączkuj się charon. Wiem, że tą mapę zrobiłem chociaż częściowo na podstawie Compressed, jednakowoż dużo dodałem własnych rzeczy.

Oto link do nowszej wersji z przerobioną geometrią i poprawioną grafiką. I wybrałem taką nazwę:

DM-MJ-Compression

http://files.filefront.com/Compressi.../fileinfo.html

Liczę na wasze komentarze, byleby coś ze sobą niosły.
Ok

// Edit
I od razu inaczej Wystarczyło przyznać to na początku, a nie nagle tekst "to nie jest remake", gdy mapa w 90% ma taką samą budowę co dodatkowo jest podkreślone położeniem broni (takie samo jak na Compressed ). Czy chcesz czy nie, beta4 jest remake'iem. Nie nalegałem na nazwę (MJ-Compressed to propozycja), nalegałem na zaprzestanie udawania, że nic się nie stało

Nie śledzę wszystkich powstających map, nie znam też wspomnianej DM-Tomac. Jeśli jednak jest to remake, to autor powinien to przyznać. No ale takie mamy czasy A szkoda, bo jeszcze 6 lat temu ludzie słali za coś takiego na stos I uważam, że słusznie

Zassam zaraz nową wersję i jeśli w archiwum nie będzie notki w ReadMe, to wytargam Cię za uszy

Cytat:
Czemu się upierasz, że i ja tak nie mogę zrobić?
Bo jak kradnie 10 na 20, to nie znaczy, że masz być 11 Dbam w tej chwili o Ciebie, ciesz się

Ostatnio edytowany przez Charon; 03-01-2009 o 02:02
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2009, 01:34   #24
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

MJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizasta
Dlaczego od razu oskarżenia o plagiat? Może i wzorowałem się na tamtej mapie, ale jeśli nawet to chciałem ją zmienić tak, by stworzyć coś nowego. Masa map dostępnych w necie jest do siebie podobna. To, że ta mapa ma coś z Compressed widać i od początku chciałem dać to w readme. Ale popatrz na inne przykłady map, np. DM-Tomac to zerżnięty Antalus, jednak autor dał jej własną nazwę, czyli również nie potraktował tego jako czysty remake. Czemu się upierasz, że i ja tak nie mogę zrobić? tak czy siak, nie gorączkuj się charon. Wiem, że tą mapę zrobiłem chociaż częściowo na podstawie Compressed, jednakowoż dużo dodałem własnych rzeczy.

Oto link do nowszej wersji z przerobioną geometrią i poprawioną grafiką. I wybrałem taką nazwę:

DM-MJ-Compression - powinna cię zadowolić, taki mały kompromis:P

http://files.filefront.com/Compressi.../fileinfo.html

Liczę na wasze komentarze, byleby coś ze sobą niosły.
Stare 03-01-2009, 14:30   #25
Fartuess
Fartuess - Awatar

Na forum od: 18-11-2008
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 591
Fartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizastaFartuess - masta of dizasta
hmm... Skoro jest to remake compresseda to tymbardziej powinienem naciskać na layout . W końcu tam było bardzo dużo zardzewiałych metalowych elementów .

Jakby co mogę powyjmować tekstury z UT2k4 i w CrazyBump'ie zrobić normal mapy do nich . Ze Static Meshami też mogę ci pomóc, ale to wymaga już większego nakładu pracy, a ja mogę mieć ciężko z czasem :/
Użytkownika Fartuess nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-01-2009, 15:14   #26
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5844
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
MJ ale wiesz jeżeli chodzi o ścisłość to jeżeli jakiś produkt w 90% wygląda jak opatentowany oryginał to wymówki twórcy, że to zbieg okoliczności nic a nic nie dadzą
Stare 04-01-2009, 18:13   #27
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

dla mnie każda cola też wygląda tak samo, vito.

Do fartuessa: dzięki za propozycje, ale nie robię remaku, tylko coś własnego - nie potrzebuje żadnych oryginalnych meshy

Do hasa: i masz ci los, moja mapa miała już test online na serwerze Phoenixa. I ludzie nie narzekali o dziwo :P. Nawet nie miałeś odwagi sprawdzić najnowszej wersji:P. Coraz mniej moja mapa przypomina Compressed, wraz z nabieraniem detali nabiera własnego życia :P.
Stare 04-01-2009, 18:55   #28
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Zależy kto co woli. Ja tam wolę konstruktywną i rzeczową krytykę, nawet jeśli trudno mi ją przełknąć na początku, niż puste komplementy bez pokrycia.

No ale super, na PHX nikt nie narzekał. Na pewno są tam sami fachowcy z zakresu edycji i gameplayu. Jak będziesz chciał krytykę, to mi napisz na pw/gg. Nie chce mi się dyskutować na forum, gdy nie wiem, czy to ma sens. Może Ty nie chcesz robić lepszych map, może wystarcza Ci tych parę postów jakie przeczytasz po zrobieniu czegokolwiek. Jeśli tak, to ja nie zabieram głosu.
Stare 04-01-2009, 19:32   #29
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Do hasa: Nawet nie miałeś odwagi sprawdzić najnowszej wersji:P.
już ją dawno obejrzałem i nie mam nic do dodania :> w sumie oglądałem ją w tym samym czasie co charon

a co do testowania na serwerze przez graczy... już kilka moich map testowali, ale tylko jedną ludzi naprawdę polubili i grali nawet w cb więc to żaden argument zresztą z charonem było podobnie

anyway, rób jak uważasz ale nas nie przekonasz, że ta mapa będzie dobra w takiej formie jakiej jest
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-01-2009, 22:25   #30
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

Oboje dobrze wiecie, że macie o wiele większe doświadczenie w robieniu map, więc trochę wyrozumiałości proszę. Chcę na siłę zrobić z tej mapki coś ciekawego i nic tego nie zmieni.

Tagi
mapy 4fun, mapy beta

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości