unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 21-07-2005, 01:27   #1
Orbital
Na forum od: 11-04-2005
Miejscowość: Bytom
Rep P0wah: 0
Orbital - nijaki taki
patch 3355 najnowszy i online Pada... co zrobić?

-otóż instaluję sobię UT2004 wlaczam dziala super....
-potem zainstalowalem patch najnowszego (z waszej strony unreal.pl, probowalem z unrealtournament.com widomo to jest to samo i tak)
-w tym momencie wysypal sie tryb gry przez siec tzn... wszystko dziala grac na instant action moge ale jak wlaczal dolącz czy costam tam gdzie sie wchodzi na serwery to zawiesza sie kursor i tak sobie wisi i caly ut sie wiesza i nawet zlt+ctrl+delete nie pomaga

żeby nie było...
-grę mam orginalną z orginalnym cd-keyem kupioną w sklepie
-sprzęt tu nie ma znaczenia bo po prostu opcja wejscia na serwery po patchu sie wiesza ale dla zainteresowanych dodam ze to... amd athlon 2200XP+, 1GB Ramu na 400mhz DDR, ATI Radeon 9250 128mb 128bit

zaznaczam problem wystepuje tylko po zainstalowaniu oficialnego patcha
pomóżcie...
Użytkownika Orbital nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2005, 01:32   #2
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6169
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
moze sproboj na poczatek zainstalowac patch 3339 ?
bo ten tez dziala na necie i mozna spokojnie na nim grac

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2005, 01:49   #3
gdk
Nowe,lepsze...

Na forum od: 28-05-2004
Miejscowość: Bournemouth/England/UK
Rep P0wah: 307
gdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizasta
na czystym uteku,sprawdz czy ci wyspie.
Stare 21-07-2005, 02:00   #4
Orbital
Orbital - nijaki taki
na czystym napisałem przecież że działa po patchu wysypuje

a no wlasnie instaluje nanowo i rada 1 odpowiedzi 3339 zainstaluje ale chyba wysypie ojj zobacze
Stare 21-07-2005, 02:00   #5
daft
daft'noaim

daft - Awatar

Na forum od: 09-11-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 1301
daft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizastadaft - masta of dizasta
a nie jest to zwiazane z firewallem? jak instalujesz nowe patche to ( przynajmniej u mnie, mam kasperskiego ) program pyta czy ut2004.exe jest nadal ta sama aplikacja co wczesniej i czy pozwolic na polaczenie z netem... tylko to mi przychodzi do glowy. Gdk ma dobry pomysl... postaw UT2k4 jak bedzie nadal to samo to pomysl nad postawieniem jeszcze raz czystego systemu.
i7 power: Xeon W3520 @3.8 1.2v & Noctua C12P ( Noctua U12P SE2 w drodze ) / Asus P6T Deluxe V2 / Team Xtreem PC3 1500 DDR3 1866MHz CL9 3x2GB / 2xGigabyte HD4850 1GB GFXChilla CF / LG W2353V / X-Fi Xtreme Music / Samsung 500GB F1R & Seagate 250+120GB & Samsung Story Station 1TB / Antec TP 750W Blue / NZXT Tempest Crafted / Logitech G9x & Ultra-Flat ( Razer Arctosa w drodze ) & QcK Steel+ / Logitech X-230 & Sennheiser 212Pro
3DMark06: 23358 ( na szybko ) ORB Link
Użytkownika daft nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-07-2005, 02:26   #6
Orbital
Orbital - nijaki taki
hehe sam sie dziwie co jest grane w skrócie....

ustawilem zgodnosc z windows 98/me i dziala normalnie po patchu to ciekawe... mialem kiedys ut2004 ten za 139zl z cdprojektu w promocji z colinem 3 i nie musialem czegos podobnego robic...

a tutaj z lem comp interactive za 49zl na wersji podstawowej jest ok po patchu pada ALE jesli dam zgodnosc z win98/me nagle wszystko dziala idealnie

nieco denerwujace niby zadna sztuka ale jednak wkurza zastanawia mnei czemu tak sie dzieje?
Stare 21-07-2005, 02:42   #7
gdk
Nowe,lepsze...

Na forum od: 28-05-2004
Miejscowość: Bournemouth/England/UK
Rep P0wah: 307
gdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizastagdk - masta of dizasta
z tego co napisles,o zgodnosci, sadze ze masz dwa rownoczesne Firewale.Ten z windy i jakich dodatkowy,Ja mialem to samo,wyrabalem jednego firewalla i zaczelo hulac.
Stare 21-07-2005, 10:27   #8
Majin.uQuad
off

Majin.uQuad - Awatar

Na forum od: 18-04-2003
Miejscowość: Final Fantasy
Rep P0wah: 1291
Majin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizastaMajin.uQuad - masta of dizasta
Ja i bodaj Xytrass mielismy to samo - faktycznie pomaga ustawienie zgodnosci i w tamtym topicu tez nie doszlismy dlaczego tak sie dzieje. Pech i tyle.
pozdro
Stare 21-07-2005, 11:50   #9
Orbital
Orbital - nijaki taki
nieno co do firewalla totez go wylaczalem nawet oba z windy i kerio i tez byly krzaki no nie wiem moze co ktoras kopia ma jakis drobny error albo to ma zwiazek z rodzajem sprzetu na jakim sie gra

ja sobie mysle ze ma to zwiazek z service packiem 2 w windowsie xp moze on narobil zamieszania bo jak mialem 1 z dodatkami to bylo ok jak mam 2 to takie cos mam ale nie wazne wazne ze dziala
temat mozna zamknac
Stare 21-07-2005, 12:35   #10
C!R!C
CiriXz0rrr

C!R!C - Awatar

Na forum od: 15-02-2004
Miejscowość: WAWA
Rep P0wah: 1571
C!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizastaC!R!C - masta of dizasta
jeśli masz firewalla to musisz ponownie zdefiniować przepuszczanie ut2004.exe

W szczególności do Savy:
"Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną"
Użytkownika C!R!C nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości