unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 20-02-2002, 03:42   #1
Cang
got owned?

Cang - Awatar

Na forum od: 08-08-2001
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 653
Cang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizastaCang - masta of dizasta
Cool total ownage....?

http://www.unrealcenter.com/php-bin/...enhillzone.zip
pograjcie i dajcie znac jak wrazenia, mnie ta mapka rozwalila po prostu
(pod wzgledem wymagan tez - bez botow "z deczka" rzezi na tnt2m64 )

PS. Dirty Gaming

Użytkownika Cang nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-02-2002, 10:14   #2
EL_Diablo
Divide et impera

EL_Diablo - Awatar

Na forum od: 02-01-2002
Miejscowość: Rybnik
Rep P0wah: 26
EL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdzi
Juz ją ściągam i mam nadzieje że mówisz prawde. Więcej powinno być takich tematów i linków z takimi gadzetami gdyż nie wiele ostatnio mam czasu by poszperac sobie po sieci. Dzięki Cang.
Użytkownika EL_Diablo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-02-2002, 14:25   #3
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
&^^%#$&@%#(@%!!!!!! Ehh na weekendzie chcialem zamiescic jej recenzje na proficie :PPP Coz mapa jest naprawde cacy szczegolnie dla fanow sonica (ja). Zwroccie uwage na powerupy w stylu monitorow, pierscienie (myslalem, ze sa tylko ozdoba ale autor zaskakuje). A buty i petle to juz rozwalaja
Stare 20-02-2002, 15:23   #4
benny|rA
benny|rA - Awatar

Na forum od: 26-10-2001
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 849
benny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizastabenny|rA - masta of dizasta
niezla mapka tylko chyba mam zaslaby sprzet ;] bo srednio 20 klatek to niezbyt duzo ;P
zajebisty jest ten dopalacz :> zapierdzielasz jak dziki :PP
svn`off cwelem
Użytkownika benny|rA nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 20-02-2002, 15:31   #5
ninia
dj's, fans & freaks

ninia - Awatar

Na forum od: 09-08-2001
Miejscowość: ndm
Rep P0wah: 36
ninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznie
Wysłane przez: EL_Diablo
Juz ją ściągam i mam nadzieje że mówisz prawde. Więcej powinno być takich tematów i linków z takimi gadzetami gdyż nie wiele ostatnio mam czasu by poszperac sobie po sieci. Dzięki Cang.

hmm sorry, straszny spamowicz jestes. sciagnij i sie wypowiedz a nie pierdzielisz farmazony 'juz ja sciagam' bueh..
Stare 21-02-2002, 12:40   #6
vadi
Moderator

vadi - Awatar

Na forum od: 15-01-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 116
vadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizastavadi - masta of dizasta
sciągnięte...
pograne...
ocena: spoko
prosił bym o wiecej takich rzeczy
thx i pozdrawiem vadi
Użytkownika vadi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-02-2002, 13:03   #7
EL_Diablo
Divide et impera

EL_Diablo - Awatar

EL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdziEL_Diablo - coś tu śmierdzi
Cytat:
Wysłane przez: WrZeSiN

hmm sorry, straszny spamowicz jestes. sciagnij i sie wypowiedz a nie pierdzielisz farmazony 'juz ja sciagam' bueh..

W dalszej części piszę przecież o innie linki do takich mapek a to juz chyba nie spam jak kogos o cos prosze? Chyba że ty potrafisz swoje prośby mysli wyrazać bez ruszania ustami i rękami ja nie potrafie mówić i pisać nie używając potrzebnych do tego częsci narządów nam do tego przeznaczonych. A co do spamu to dawno juz tu nie wchodze tylko co jakies 3-4 dni i tylko czytam mało odpowiadam na posty !
Stare 21-02-2002, 15:47   #8
ninia
dj's, fans & freaks

ninia - Awatar

Na forum od: 09-08-2001
Miejscowość: ndm
Rep P0wah: 36
ninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznieninia - podejrzany politycznie

W dalszej części piszę przecież o innie linki do takich mapek a to juz chyba nie spam jak kogos o cos prosze? Chyba że ty potrafisz swoje prośby mysli wyrazać bez ruszania ustami i rękami ja nie potrafie mówić i pisać nie używając potrzebnych do tego częsci narządów nam do tego przeznaczonych.

nie wiesz co sciagasz a prosisz o nastepne ?

A co do spamu to dawno juz tu nie wchodze tylko co jakies 3-4 dni i tylko czytam mało odpowiadam na posty !

Ostatnie 14 dni: *Night_Devil* [postów: 163]
Simonus [postów: 147]
EL_Diablo [postów: 97]
sYs|yavor [postów: 96]
Azrael [postów: 95]

97 postow przez 2 tyg, wchodzac co 3-4 dni ? srol
Stare 21-02-2002, 15:54   #9
ajzz
outsider...

ajzz - Awatar

Na forum od: 08-01-2002
Miejscowość: mińsk maz/wawa
Rep P0wah: 63
ajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizastaajzz - masta of dizasta
Hmmmm.........
Spoxik
Mozecie mnie troche pokarmić

Buueeheheheeheheheh

P ( ) Z ]) R ( ) 4 /-\|_|_

...........................Yippee - Ki - YaY MotherFucker..............................
Użytkownika ajzz nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-02-2002, 16:01   #10
EL_Diablo
Divide et impera

EL_Diablo - Awatar

Nie wiem jak ty ale ja nie wiem co ściagam bo jak mam zobaczyc cos czego nie widzialem, wiem tylko co sciagam byc moze ty jestes wszechwiedzący i wszystko z góry juz wiesz ale ja jestem zwykłym człekiem i wiem tylko tyle ile inni. Zobacz sobie wiadomośc osobistą która mam nadzieje wyjaśni tobie ile faktycznie pisze! Czemu na mnie nalataujesz przecież cie nawet patykiem nie tknołem wiec w czym masz problem? Jeśli kogos pytam lub prosze nie musisz byc tak łaskawy i pomagać ale inni to nie ty wiec wydaje mi sie że chyba przesadzasz. A jeśli nawet pisze spam to co nie mogę pisać? Zabronisz mi ? Przeciez nikogo nie obrażam i nie wyśmiewam więc w czym tkwi problem?
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości