unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 06-06-2005, 23:30   #1
Brylek
ZBANOWANY !!!

Brylek - Awatar

Na forum od: 12-05-2004
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 0
Brylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizasta
wspomnienia + gowno

(c) wspomnienia znajomego
warto przeczytac ,moim zdaniem daje do myslenia

---------------------------------------------------------

- Uwarzę jeszcze..
-D..dobry pomysł. Malarz, podgłośnij muzykę.
- T-tak?
-Dobrze..a co z Białym ? Żyje ?
-Chuj go wie...Piotrek, podupiło cię ? chcesz nas zabić ?
-Skończ pierdolić.. dawaj, Piotrek.
-Masz...sam zaciśniesz ?
-Nie, kurwa, musisz mi pomóc..nie rób ze mnie pajaca...ooo..właśnie tak.
-Zdezynfekowałeś ?
-Pierdole to. Sami swoi, nie ?
-Nie za dużo??
-Nigdy nie jest za dużo, Kwiatuszzzz.z.szz...sz...aaaasg..h..h......

Dlaczego? Bo syf naookoło mnie nie ma sensu. Po co mam patrzeć na umierający naaokoło mnie świat, skoro mogę z niego uciec ? Skoro mogę powędrować tam, gdize normalny człwoiek nigdy nie zawędruje - do krainy przyjemności. Czystej, niepohamowanej ekstazy, która nie kończy się, dopóki masz za co w nią wchodzić. Rodzina ? Miałem jakąś, ojciec matka...porzadni byli, ale gówno tak naprawdę mieli. O, sorry, mieli syna. Tak, to czas przeszły. Teraz moją mamusią jest heroinka.

-Ty, kurwa, żyjesz? Tak pierdolnałeś łebem o ziemię, że myś...myślałem, że cię zniosło.
-Co? Tak, żyje...oj, trochę przesadziłem chyba...Malarz podgłośnij muzykę....
-J..Jebaj się-ę-ę-ęeeee.....
-Nawet nie wyjąłeś strzykawki z żyły...pierdole was, idę się odlać...

A Historia ? Chciałem być kimś. Po prostu, brzydziłem się szarością, stagnacją, jednorodnością. Chciałem być kimś innym. Skoro nie wyszło mi to jako poecie, to powinno wyjść jako uzależnionemu, nie? Tak mi się wydaje...przynajmniej wydawało..zresztą, co za różnica ?

-Kto to ?
-To ja, Malarz...
-A Piotrek i Biały ?
-Biały jeszce warzy działkę, Piotrek tak przygrzał, zę teraz leży w wannie...
-Żyje ?
-Nie wiem, jebie mnie to...
-A ja ?
-Co ty ?
-Żyję?
-Skąd mam to kurwa wiedzieć ?
-Który dzisiaj jest ?
-Nie wiem.
-Zostało jeszcze coś?
-Na kilka hitów.
-Mam dzien czy noc ?
-Nie wiem...odsuń się trochę od klopa, chce mi się srać.
-Ok.

Dlaczego gówno tak śmierdzi? Chyba dlatego że jest podobne do świata...wiec dlaczego gówno nazywamy gównem, a świat światem? Dlaczego świata nie nazywamy gównem ? A gówno ..światem? To by nie było głupie "Idę się wyswiatować" "Ale jebłem świata"..."Jadę do gówna" "Gówno toczy się wookół słońca". To wszystko nie jest głupie, kurwa, nawet pasuje do siebie. Tylko czym wtedy sa ludzie ?

-Wstawaj...
-Piotrek, cośty kurwa taki mokry ?
-Chyba spałem w jakiejś wodzie...grzejesz ?
-Kurwa, stary...no dobra, doprowadz mnie do pokoju.

Ten korytarz..śmierdzi tak jak tamten kibel, tez jest pełen gówna...wszystko śmierdzi, ci naookoło mnie też są nic nie warci...w ogóle gdzie ja jestem? Czy to mieszkanie Piotrka ? Malarza ? Białego ? Nie wiem, ale po bosaku mło się chodzi po tym puszystym dywanie. Bardzo miła odmiana...nie to co kafelki w kiblu.

-Piotrek, naciągnąć ci ?
-Jeśli mógłbyś...o, dzięki...podaj strzykawkę...dzięki..powiedz mi, gdzie jest Asia?
-Nie wiem..a była z nami ?
-Kiedyś napewno...pamiętam ją...oooooookkkkkuuurrrwwwwwaaaaaaaaaaaa.......

Zaciskając przepływ krwi do żyły w mojej ręce, próbowałem sobie przypomnieć, kim była Aśka..i od kiedy z nami grzała. Nie miałem pojęcia, kto był z nami, a kto bez nas..to się nie liczyło...prawdę mówiąc...nic się nie....

-Aśka ?
-Co mówisz, Piotrek?
-No gdzie ona jest ?
-Nie wiem. Nie obchodzi mnie to.
-Ale była tutaj, kiedyś..pamiętam to..
-To już jest nie ważne, stary...
-A co jest ważne ?
-Nie wiem. Chyba nic. Malarz ?
-Dlaczego on ?
-No bo on właśnie gotuje, nie ?
-Tak...chyba tak..

Piotrka poznałem na koncercie. Białego też. Malarza w szkole. Zresztą co za różnica ? Jestem ciekawy, ile się znamy..ostatnia cyfra jaka przychodzi mi na myśl to 8. Ale własnie nie wiem, czy to data moich urodzin, czy mojej matki...zresztą..jebie mnie to.

-Maaallllaaaaaaaaarrrzzz....
-O Biały wstał!
-Czego, biały?
-GRRZZZEEEEEJJJJJJ
-Co mu jest ?
-Chyba dziewczyna go rzuciła. Dawaj łapę..
-Ile ze sobą byli ?
-Jakieś...nie wiem...Jezu, zaciśnij kilka razy, w ogóle nie widzę żyły..o tak lepiej...
-Dużo zostało ?
-Niewiele...To resztki...
-Ehh..czyli że powoli wszystko sie kończy ? Tak?
-Jeśli tak to chcesz zinterpretować...
-Chyba taaakaa.a..a........

W sumie to nie wiem o co chodzi, ale czuję się, jakby heroina była moją najlepsza przyjaciółką. Rządną mojej osoby, wymagającą, ale jednocześnie taką....nieważne, kurwa, myślę tylko o pierdołach. A ważne rzeczy zaczną się dopiero później.

-Piotrek?
-Taaa?
-Zostało jeszcze coś.
-Nie. Jak spałeś, Biały zabił się resztą towaru.
-Nie żyje ?
-Chyba nie. nie oddycha.
-Szkoda go...
-Skończ pierdolić.
-A Malarz ?
-Malarz sie właśnie tripuje.
-On nie idzie z nami ?
-Idzie, ale na swój sposób.
-A ty jak chcesz ?
-Ja ?
-Tak, ty...
-Sznurem.
-To chyba będzie boleć.
-Co za różnica ?
-W sumie to rzadna.
-Dobra, to ja już pójdę do kuchni.
-żegnaj Piotrek.
-Cześć.

Trochę kwiczał, jak się wieszał. Słyszałem go w dużym pokoju, ale lina nie pęknęła. nie chciałem go oglądac, jak tam wisi, blady i pośliniony. Po prostu nie chciałem. Wstanąłem i podgłośniłem muzykę. Zerknałem na balkon i zobaczyłem, że Malarz wisi już na krawędzi i śmieje się. Też się uśmiechnąłem, otworzyłem szufladę. Wyjałem pistolet.

Kiedyś myślałem, że to coś strasznego. A to gówno prawda. BUM! I odpływasz, prawie jak po heroinie. Nie ma bólu...obraz, jakby gaśnie....i nawet nie potrafie sobie przypomnieć mojej dziewczyny, mouich rodziców, a jest coraz zimniej...widzę tylko, jak Malarz rzuca się w dół, tyle, że dzwięków już nie ma, a obraz się ściemnia. Robi się coraz zimniej, psiamać...dlaczego juz nic nie słyszę ? Nawet nie ma bólu...próbuję poruszyć nogą, ale nic z tego..obraz się zamazuje...o, ciemno i zimno...śmieszna sprawa, nawet serce przestało bić, klatka też nie pracuje...kurwa i o to było tyle krzyku ? Nic strasznego...o jak zimno...i cicho. Strasznie cicho....pustka.
Użytkownika Brylek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-06-2005, 06:57   #2
zawias
Na forum od: 20-08-2003
Miejscowość: wwa
Rep P0wah: 290
zawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizastazawias - masta of dizasta
Złe forum jak na taki temat. Zaraz się chmara 14-15 latków zacznie wypowiadać na ten temat. Kto wie, może ktoś przez twój post da se po kablach, tak z ciekawości :P. Ale to w sumie dobrze. To takie hmmmm darwinistyczne, here zaczynam postrzegać jako taki odsiew kretynów, taka niezbyt-naturalna selekcja. Jak ktoś jest dośc głupi żeby się w to wjebać to i bez hery by w coś innego wpadł i zasrał swoje życie.
Użytkownika zawias nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-06-2005, 11:12   #3
TroYan
miszcz

TroYan - Awatar

Na forum od: 18-08-2003
Miejscowość: Bytom Odrzański
Rep P0wah: 20
TroYan - miły człowiek ale bije żonęTroYan - miły człowiek ale bije żonęTroYan - miły człowiek ale bije żonęTroYan - miły człowiek ale bije żonę
a slyszal ktos piosenke Fenomen - Hera ?? pasuje do tych wypowiedzi... czy to są prawdziwe wypowiedzi czy z ksiazki ?
Użytkownika TroYan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-06-2005, 12:49   #4
ldm69osama
i am what i am

ldm69osama - Awatar

Na forum od: 11-01-2003
Miejscowość: Swarzędz
Rep P0wah: 78
ldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizastaldm69osama - masta of dizasta
ciekawie sie czyta
ale jakie wspomnienia?! to jest czesc ksiazki czy opowiadanie?
Użytkownika ldm69osama nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-06-2005, 13:26   #5
j0k3r
rA

j0k3r - Awatar

Na forum od: 28-06-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1326
j0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizastaj0k3r - masta of dizasta
dobre i... glebokie.
Stare 12-06-2005, 14:30   #6
Brylek
ZBANOWANY !!!

Brylek - Awatar

Na forum od: 12-05-2004
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 0
Brylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizastaBrylek - masta of dizasta
Znajomy obracal sie przez pewnien czas w takim srodowisku i opowiadanie nazwal "wspomnienia" .Teraz jest w jakims osrodku .Nie ciekawa sprawa ale daje do myslenia
Użytkownika Brylek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 12-06-2005, 15:01   #7
Kopec][
Pić szybko, umierać młodo

Kopec][ - Awatar

Na forum od: 18-07-2003
Miejscowość: The Pit of Bytom
Rep P0wah: 1166
Kopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizastaKopec][ - masta of dizasta
przygnebiajace :| ale jakze prawdziwe

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości