unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 4

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 29-02-2020, 00:59   #241
mrozon
mrozon - Awatar

Na forum od: 18-08-2010
Miejscowość: RP
Rep P0wah: 326
mrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizastamrozon - masta of dizasta
Cytat:
fornakter pisze: Podgląd Wiadomości
Jak tam panowie UT4? Zyje?
Szkoda, ze mam za slabego kompa, zeby zagrac.
A jak ma się UT 4vs3? W trójkę ktoś gra? Gdzie jest więcej graczy?
Nic nie tracisz. Czynnych serverów jest z pięć... Może. Pogrywam w CoD4:MW w multi i tam jest więcej graczy a gra ma 14 lat... Od momentu jak "Zj*by" z Epic wdrożyli do gry kompensacje pingu to nie da się w to normalnie grać nie. Może by się dało grać gdyby istniała opcja filtrowania pingu w danej rozgrywce (tak jak to było w ut3- miałeś za wysoki ping- Sorry - you can`t enter the game -you have too high ping). Jak jakiś idiota z wysokim pingiem wejdzie. To koleś ten jest bardzo problematyczny do trafienia a i sam kładzie wszystkich. Kolejna sprawa to liczenie obrażeń. Raz pukniesz gościa z 5 bezpośrednich rakiet- NIC. A sam giniesz od trzech. Bo albo on ma ping na poziomie 8-12 ms albo co najmniej 68 ms... Z SC to samo. Pytam się: Jak to jest kuźwa możliwe, żeby bezpośrednie SC zabierało tyle energii co pojedynczy strzał z shock rifle? Jest jeszcse lepszy motyw. pojedyńczy strzał z Shock rifle. A ten zabiera 45 pkt obrażeń. W BTA masz 120 HP +100 armor. Zaczynasz rundę i uwaga - dostajesz 4 razy z single shock i giniesz. Coś się tu kuźwa matma nie zgadza. TA GRA UMARŁA ZANIM SIĘ URODZIŁA. Tak jak napisałem na wstępie. Nic nie tracisz. Ut3 był dużo lepiej dopracowany. I wbrew pozorom miało dużo mniej Bugów niż to coś t. Ta gra jest bardziej zj*bana niż pies Pluto. Jak komuś się dobrze gra- to winszuję. Sam zmieniałem kompa pod tę grę. Za stary jestem żeby się spinać. A szkoda. UT ma swój klimat i jest trudną grą. Sam jestem słabym graczem ale jak komuś przyj*bę z SC i 3 paka to powinien zdechnąć. A nie skakać od ściany do ściany jak Pan Żabka i jeszcze mnie ubić. Tyle ode mnie. To moja subiektywna opinia. A co do UT3 to chyba multiplayer całkiem umarł. Kiedyś zainstalowałem ale w MP nie dało się pograć. Był problem z zalogowaniem do gry w trybie online.
Użytkownika mrozon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 29-02-2020, 16:26   #242
clinic
just by skill

clinic - Awatar

Na forum od: 27-09-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 1341
clinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizastaclinic - masta of dizasta
Sezon drugi sie rozpoczyna, wiecej druzyn zapisalo.

https://utproleague.com/
Stare 29-02-2020, 18:13   #243
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 7078
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
Ja pogrywam jakies 2 miesiace po 8 mies przerwy, generalnie gram w Blitz (ksywka Napiehdalator jakby co)
no i ogolnie spoko, tylko te zajeb*ne lagi
wszystkie te zagraniczne serwery lagują dla mnie mocno prawie zawsze
Utek4 ma to że jak ma się nawet nieduże lagi to nie da się grac, postać fruwa głupia jak w kosmosie, coś jak bezwładnosc movmentu itd. całkiem inaczej niż w utku1 gdzie srednie lagi pozwalają na normalną generalnie gre

no i takie z tym jest, na 7 dni 1 dzien jest normalny w tym Utku4, mam neta 4g/lte i tez neostrade, ale i ta neostrada lagowala miz awsze na polskich serwerach w utku1 a znowu to 4g/lte też słabe, zwłaszcza na serwerze po za Polską

ogólnie mowiac, nie przelewa sie, ciezkie zycie 6 dni w tygodniu i lżejsze ten 1 wybrany dzionek :]
Stare 12-03-2020, 18:18   #244
fornakter
Na forum od: 26-10-2007
Miejscowość: w domu
Rep P0wah: 0
fornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizastafornakter - masta of dizasta
ech szkoda, popykam sobie ze znajomymi w 2004
Użytkownika fornakter nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
faq, pomoc, pytania, ut4

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości