unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 06-02-2010, 09:01   #1
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3776
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
1% podatku

Miała to zamieścić moja dziewczyna jak byłem na miesięcznej rehabilitacji, ale pewnie by to w złym podforum wrzuciła.

Zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Grzegorza Smolaka, który uległ wypadkowi samochodowemu. Dane do wniosku:
- nazwa OPP: Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” z dopiskiem Grzegorz Smolak
- Nr KRS: 0000031294
Dziękuję.

Każdy pracujący będzie się musiał rozliczyć, czyli z mojej strony taka prośba, żeby przekazać ten 1% na moją rzecz. Nie są to jakieś duże pieniądze, ale jak duża liczba osób przekaże to coś się uzbiera. Nie myślcie, że tą kase przewale na pierdoły czy alko, którego i tak pić nie mogę. Wydałem w tym miesiącu na leki i sprzęt reh 3,5tys.

Pokój ludziom dobrej woli ;p

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-02-2010, 14:40   #2
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
Roger !!!
Stare 06-02-2010, 16:44   #3
]^0p3L^[
d^_^b

]^0p3L^[ - Awatar

Na forum od: 31-12-2004
Miejscowość: Gostyń
Rep P0wah: 1383
]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta]^0p3L^[ - masta of dizasta
wujo przelew idzie odbijesz mi kiedyś na lanach w koninie
Użytkownika ]^0p3L^[ nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-02-2011, 08:34   #4
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
powtorka z rozrywki

Zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Grzegorza Smolaka, który uległ wypadkowi samochodowemu w pracy (pasażer). Dane do wniosku:
- nazwa OPP: Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” z dopiskiem Grzegorz Smolak
- Nr KRS: 0000031294
Dziękuję.

w tamtym roku pojechalem na turnus rehabilitacyjny, ktory kosztowal 1120zl zupelnie za darmo. za darmo, czyli z pieniedzy z tego 1%. te pieniadze nie dostaje ja, tylko fundacja na moje konto i moge je przeznaczyc tylko na cele rehabilitacyjne. jak duzo osob przeznaczy to sie nazbiera troche pieniedzy czesci osob powysylalem to na gg, ale moze wieksza rzesza ludzi z forum wplaci. jesli czesc nie zarabia to prosba, zeby podrzucili to rodzicom/komus bliskiemu. dzieki z gory.

umarłem 14.11.2005

Ostatnio edytowany przez Uncle_Dunkan; 05-02-2011 o 09:00
Stare 05-02-2011, 10:29   #5
FurY
pathetic

Na forum od: 08-04-2008
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 1884
FurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizasta
Ja już mam fundację, dla której przepisuję swój 1%, ale roześlę to po znajomych

zdrowia
[00:23] <+jakub`> koles ostatnio
[00:23] <+jakub`> dzwoni do mnie
[00:23] <+jakub`> ja mowie GRAM nie mam czasu
[00:23] <+jakub`> on przyjechal z nozem na moja klatke i szukal kabli
[00:23] <+jakub`> ahahahahha
[00:23] <@Pepin> lol
[00:23] <@Pepin> ;d
[00:23] <+Wiadro`crack> ?
[00:23] <+jakub`> mowi do mnie
[00:23] <+Wiadro`crack>
[00:23] <+jakub`> URATUJE CIE JAKUB
[00:23] <+jakub`> od tego nalogu
[00:23] <+jakub`> hahaahaha
Użytkownika FurY nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-02-2011, 11:01   #6
Nastukany
Pij mleko bedziesz wielki

Nastukany - Awatar

Na forum od: 11-02-2003
Miejscowość: Polska
Rep P0wah: 1553
Nastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizastaNastukany - masta of dizasta
roger that
Użytkownika Nastukany nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-02-2011, 11:20   #7
urban
Na forum od: 25-09-2003
Miejscowość: Tarnów
Rep P0wah: 384
urban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizastaurban - masta of dizasta
got it!
Stare 05-02-2011, 14:09   #8
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9935
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
wujo na mnie możesz liczyć

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-02-2011, 23:02   #9
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

tak podnosze temat do gory

dzieki dla zainteresowanych

umarłem 14.11.2005
Stare 26-01-2012, 16:30   #10
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Odswiezam jesli znajdzie sie ktos, kto chcialby przekazac swoj 1% podatku, to bede wdzieczny. prosze jeszcze o wyslanie najblizszym nr KRS wystarczy sam nr KRS z dopiskiem.

Zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Grzegorza Smolaka, który uległ wypadkowi samochodowemu w pracy (pasażer). Dane do wniosku:
- Nr KRS: 0000031294 z dopiskiem Grzegorz Smolak
Dziękuję.

zdrowia i wszystkiego dobrego w nowym roku

umarłem 14.11.2005
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości