unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 31-05-2006, 20:46   #1
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1822
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
Różnica w FireFox i Internet Explorer

Robie prosta stronke, wszystko ładnie działa w FireFox, ale w IE, pod miejscem na logo jest odstem na 100-150 px. i nie mam pojecia jak to zrobic zeby było dobrze i w IE i w FF. jak to mozna zrobic zeby działało w jednym i drugim. chyba ze to tylko jest u mnie tak.

http://www.ptt.unreal.pl/1/

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-05-2006, 20:58   #2
`m4mz3r`!
COD AW PS3 Player.

`m4mz3r`! - Awatar

Na forum od: 22-03-2005
Miejscowość: München
Rep P0wah: 1425
`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta
wiesz fire fox rozni sie wieloma zeczmi od IE wejdz np na strone www.KZKGOP.pl i zobacz ze na FF nie ma buttonów wyswietlonych tylko ramki z trójkoncikami do jest jakies bug sciognij jakas łatke do fire foxa :/ o ile jest
Stare 31-05-2006, 21:47   #3
robjoz
Na forum od: 25-11-2005
Miejscowość: chorZele
Rep P0wah: 502
robjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizastarobjoz - masta of dizasta
mamzer a nie wpadles zeby zainstalowac brakujące wtyczki do FF ?
wtedy zamiast trójkONcikow będą buttony
Stare 31-05-2006, 22:16   #4
NOX5TRON
..::maSSiVe cOOl::..

NOX5TRON - Awatar

Na forum od: 22-02-2003
Miejscowość: RUDKA KOZŁOWIECKA
Rep P0wah: 1822
NOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizastaNOX5TRON - masta of dizasta
ale zobaczcie, ze tam jest TYLKO ZWYKLA TABELKA Z USTAWIONA WYSOKOSCIA.

==--bitch Clan Member--==// bitch|n5t`INACTIVE
Mój IT Blog | F.H.U.Speedway | Unreal.pl | CarbonPlast
Użytkownika NOX5TRON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-05-2006, 23:14   #5
Annihitek
Na forum od: 23-05-2005
Miejscowość: Trzebinia
Rep P0wah: 96
Annihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizasta
Cytat:
NOX5TRON pisze:
Robie prosta stronke, wszystko ładnie działa w FireFox, ale w IE, pod miejscem na logo jest odstem na 100-150 px. i nie mam pojecia jak to zrobic zeby było dobrze i w IE i w FF. jak to mozna zrobic zeby działało w jednym i drugim. chyba ze to tylko jest u mnie tak.

http://www.ptt.unreal.pl/1/
Weź się naucz robić strony - ba, nie kontynuuj tego coś zaczął - tam jest wszystko źle, jakieś centry w XHTMLU... kto to robi jeszcze? Ten Transitional to pomyłka - Stricta się powinieneś raczej trzymać, bo wyjdzie Ci to na zdrowie. I stosuj CSS - oddziel treść od prezentacji. Zobacz sobie moją stronę o abstynentach od strony kodu - tak mniej więcej powinno się strony robić (nie twierdzę, że mam ideał, ale zły nie jest).

Zacznij od: http://kurs.browsehappy.pl

Jakbyś miał jakieś pytania po tym kursie, to dopiero wal.
Użytkownika Annihitek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2006, 00:16   #6
johny_luzak
WYBZYKANY

johny_luzak - Awatar

Na forum od: 19-11-2003
Miejscowość: N=52°07' E=20°40'
Rep P0wah: 379
johny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizastajohny_luzak - masta of dizasta
tabela powinna miec wysokosc 100%

/edit i nie wiem o czym gada anihili bo widze tu imo naglowek i jakis button, wiec gdzie tu miejsce na css, i mysle ze powinienes go olac i robic swoje jak na razie
RAZ ładne strony internetowe DWA GG #3207918 .TRZY tanie tusze i tonery i CZTERY
Użytkownika johny_luzak nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2006, 06:37   #7
Annihitek
Na forum od: 23-05-2005
Miejscowość: Trzebinia
Rep P0wah: 96
Annihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizastaAnnihitek - masta of dizasta
Cytat:
johny_luzak pisze:
tabela powinna miec wysokosc 100%

/edit i nie wiem o czym gada anihili bo widze tu imo naglowek i jakis button, wiec gdzie tu miejsce na css, i mysle ze powinienes go olac i robic swoje jak na razie
Bo nie spoglądasz w kod, on ma z 1000% więcej kodu niż ta strona wymagała, jak to oglądałem wczoraj.
Użytkownika Annihitek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2006, 09:36   #8
`m4mz3r`!
COD AW PS3 Player.

`m4mz3r`! - Awatar

`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta`m4mz3r`! - masta of dizasta
u mnie ine ma zadnego odstepu ?? moze masz jakiegos buga czy co bo u mnie na IE i FF tak samo wygloda :]
Stare 01-06-2006, 09:40   #9
Gelek
|K|ill=GeleK=|B|ill

Gelek - Awatar

Na forum od: 29-12-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 332
Gelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizastaGelek - masta of dizasta
Pytanie do tematu
To moja strona www.bkslublin.xu.pl wejdźcie np. w tabele albo wyniki i tam są wstawione tabelki i może ktoś wie dlaczego inną wielkość one mają w FF a inną w IE?
Stare 01-06-2006, 09:42   #10
`m4mz3r`!
COD AW PS3 Player.

`m4mz3r`! - Awatar

tylko ze tabela od prawej do lewej pod niby logiem nie ma paska do konca

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości