unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 3, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 22-12-2009, 19:08   #1
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 2375
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Jakiś czas temu na forum poruszano kwestie Fragmovie Polskiej sceny ut3, pomyślałem trochę nad tym tematem i doszedłem do wniosku że mogę się podjąć tego wyzwania. Moje doświadczenie? Nie posiadam takowego jeżeli chodzi o tworzenie fragmovies, jednakże potrafię się obsłużyć programami do edycji i obróbki video i grafiki. Nigdy nie korzystałem z Rypelcam, na szczęście już nawiązałem współpracę z Xirios która potrafi obsłużyć to ustrojstwo Oglądałem sporo fragmovies z różnych gier i myślę że wiem jak powinna wyglądać dobra produkcja. Zawsze dbam o estetykę więc nie musicie się obawiać że wydam kicz, napewno ten fragmovie nie ujrzy światła dziennego zanim nie uznam że jest zajebisty . Zresztą będę się konsultował z Wami, przecież ten fragmovie ma reprezentować naszą scenę więc chciałbym żeby każdy był zadowolony.
Oczekuje naprawdę dobrych fragów, póki nie otrzymam fragów na zadowalającym poziomie fm nie powstanie.

Dema przysyłajcie na adres: ut3.pfm@gmail.com należy napisać jaki to był frag i orientacyjnie w której minucie padł (np. 5-8 minuta, air rocket)

Głównie oczekuje dem z servera, spróbuje nawiązać kontakt z adminami najpopularniejszych serverów w kwestii autodemorec. W razie czego wysyłać na maila opis a postaram się wyciągnąć dane demo.
Liczę, że staniecie na wysokości zadania i dostanę sporo fajnych fragów. Nawet jeżeli coś stanie na przeszkodzie i mój FM nie powstanie to jednak będziecie mieli już uzbierane fragi na mailu, dostęp do niego posiada Has.

Premierę planuje na Maj 2010, chociaż nie wykluczam że uda się wszystko ukończyć wcześniej

PS. Proszę o podpięcie tematu.

== EDIT ==
Mały problem, nie wysyłajcie na maila wiadomości z załącznikami powyżej 20mb --> takie wiadomości nie dochodzą do celu.. proponuje najpierw wysłać na jakiś hosting /www.wyslijto.pl, www.megaupload.com itd/ a potem wysłać na maila linka.

Narazie mam tylko dema od Cheewba, jeżeli ktoś wysłał coś jeszcze to niestety nie doszło..

Ostatnio edytowany przez Charon; 27-12-2009 o 19:00
Użytkownika rAge nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2009, 19:43   #2
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9256
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Firley pisze: Podgląd Wiadomości
Premierę planuje na Maj 2010, chociaż nie wykluczam że uda się wszystko ukończyć wcześniej
jak się wyrobisz do maja można by zrobić prezentacje filmu na lanach uel wydaje mi się, że jedyną rzeczą która może przeszkodzić w realizacji tego projektu, jest mała ilość podesłanych fragów wszystko w rękach graczy
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2009, 20:26   #3
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3442
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
czesc moich fragow ktore cos tam pokazywaly poszly do Bronsorna, jednak nie widze problemu do dabla w razie czego.
Stare 22-12-2009, 20:49   #4
Vito
ZASPAMOWANY !!!!

Vito - Awatar

Na forum od: 01-01-2006
Miejscowość: Tychy
Rep P0wah: 5846
Vito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizastaVito - masta of dizasta
O, kolejny temat, z którego nic nie będzie. Ja tam jestem przeciw, jak chcecie sobie robić jakiś fragmovie to nazwijcie to jakoś inaczej niż w temacie bo obawiam się, że to co wyjdzie to będzie polishbubelfragmovie (celowo z małej). Skąd taka opinia? a stąd, że nie widziałem na polskiej scenie żadnego porządnego filmiku, nie widziałem żadnego polskiego "reżysera" takich fragmovie, a co za tym idzie? No nie okłamujmy się, ktoś kto robi coś pierwszy raz potrzebuje nie lada, kurewskiego farta, żeby mu to wyszło tak, że ludziom dech będzie zapierać. Także, zróbcie coś, pokażcie, że potraficie a potem nazywajcie to dumnie, tak jak nazwa tematu. Pisząc, że nie potrafisz tego i tamtego, poniekąd sam podpisałeś na siebie wyrok
Stare 22-12-2009, 21:21   #5
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Rep P0wah: 12435
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Jak nie chcesz brać w tym udziału, to nikt Ci nie karze. Wierzę w chłopaka, że uda zrobić mu się coś dobrego, powinszować mu, że podjął się tego i nie przeraziło go, co się dzieje w niektórych tematach na forum. Sam zresztą tego nie będzie robił, tylko zaangażuje się w projekt trochę obeznanych w temacie ludzi. Charon, dopilnuj proszę, aby z tematu nie zrobił się śmietnik.

WAŻNE!

Standardowo UT3 nagrywa dema w max. 30 klatkach, a przeciętnie 20 paru (niezależnie
od mocy sprzętu i tego ile fps jest w czasie gry). Generalnie w im większych fpsach nagrane jest demo, tym lepiej, kolosalnie wpływa to na płynność dema, no i potem zrzuconych kawałków frapsem, a w efekcie na jakość fragmovie. W tym celu należy otworzyć plik Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTEngine, odnaleźć sekcję [Engine.DemoRecDriver] i zmienić tam następujące linijki tak jak poniżej:

NetServerMaxTickRate=75
LanServerMaxTickRate=75

Nie wpłynie to absolutnie na prędkość gry przy sprzętach, jakich używacie obecnie.

Ostatnio edytowany przez Xirios; 22-12-2009 o 21:37
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-12-2009, 21:22   #6
rAge
Wrażliwy_Agresor

rAge - Awatar

Na forum od: 02-09-2008
Rep P0wah: 2375
rAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizastarAge - masta of dizasta
Cytat:
Ponury pisze: Podgląd Wiadomości
czesc moich fragow ktore cos tam pokazywaly poszly do Bronsorna, jednak nie widze problemu do dabla w razie czego.
Ja też nie widzę problemu, podeślij na maila. Oczywiście czekam też na świeżo ustrzelone, soczyste fragi hehe

Vito, na pewno udostępnię Wam trailer, na jego podstawie będziesz mógł ocenić czy zmierzam w dobrym kierunku, jak już wspomniałem bubel nie ma prawa ujrzeć światła dziennego, chcę ukazać Polską scenę z dobrej strony więc zadbam by fm prezentował wysoki poziom.
Stare 23-12-2009, 00:51   #7
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7403
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Ja tam Vito nie widzę problemu - jeśli całość okaże się za słaba, a Firley będzie się upierał przy takiej nazwie, to najwyżej ekipą z forum zrobimy mu wjazd na chatę

Żarcik

Xirios, nie wpadaj zaraz w panikę, weź ulubione pigułki i się uspokój :P Ja się wcale nie dziwię, że Vito ma jakieś tam obawy, bo są one w pełni uzasadnione. Ciebie ludzie obdarliby ze skóry za cokolwiek podpisanego "pl community fm", a co dopiero kogoś, kto sam otwarcie przyznaje się do braku doświadczenia. Sorry, ale sama wiara w kogoś to za mało :P

No ale zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że Firley ma naturę nieco rąbniętego perfekcjonisty, który sam z siebie nigdy nie jest zadowolony, choć nieprzerwanie dąży do tego, by robić rzeczy coraz lepiej i sprawniej Jeśli celem ma być zrobienie naprawdę dobrej rzeczy, a nie tylko po prostu zrobienie czegokolwiek, to nic tylko życzyć powodzenia i trzymać kciuki.

Termin to raczej się pewnie przeciągnie i nie będzie w tym nic złego. Maj 2010 jedynie wydaje się odległy. Jeśli będzie warto, tj. jeśli będą postępy i ciekawe rezultaty, to scena może poczekać i rok :P Bylebyś się Firley nie zniechęcił po drodze

Temat przypinam
Stare 23-12-2009, 00:53   #8
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9256
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
to scena może poczekać i rok :P
o ile przetrwa ale bądźmy dobrej myśli z ocenianiem umiejętności firleya poczekajmy do trailera
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-12-2009, 03:51   #9
best|m`
Zawsze Wierni

best|m` - Awatar

Na forum od: 20-08-2002
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 1398
best|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizasta
Cytat:
Firley pisze: Podgląd Wiadomości
chciałbym żeby każdy był zadowolony.
Tak to się nie da ;P
Użytkownika best|m` nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 26-12-2009, 09:57   #10
Above
Balearic Breeze

Above - Awatar

Na forum od: 31-01-2008
Miejscowość: Jaworzno
Rep P0wah: 744
Above - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizastaAbove - masta of dizasta
Cytat:
best|m` pisze: Podgląd Wiadomości
Tak to się nie da ;P
Kononowicz też chciał ^^
Użytkownika Above nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości