unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 2, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 05-03-2012, 20:18   #1
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7541
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
iphone 4 nawigacja

siema, mam problem, a nie moge zbytnio znalezc nic na ten temat w goglach

da sie wlaczyc jakos glos w nawigacji w ip4? zeby typ mi mowil co sie dzieje na mapie gdzie skrecic itd, czy musze sciagnac jakas inna nawigacje z app store bo w tej oryginalnej nie ma takiej opcji?

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2012, 21:37   #2
Yoko
Own3d

Yoko - Awatar

Na forum od: 08-12-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 6171
Yoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizastaYoko - masta of dizasta
jezeli chodzi o "oryginalna" mape w sensie ta oparta o mapy google to z tego co wiem nie da sie wlaczyc, wiec pozostaja nawigacje z appstore lub innych zrodel jezeli masz jailbreak'a (jezeli takich potrzebujesz - pm)

Don't You Know I'm In LoCo
Użytkownika Yoko nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-03-2012, 01:14   #3
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7541
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
nic nie mam i sie nie znam :P to dla mamuski takze chcialbym wgrac jej prosta i przejrzysta nawigacje ktora bedzie do niej rozmawiac, napisz mi na pm jak znasz cos odpowiedniego, najlepiej zebym nie musial bawic sie w zadne jailbreaki itd

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-03-2012, 12:31   #4
needmoney
mordownik

needmoney - Awatar

Na forum od: 01-06-2006
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3698
needmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizastaneedmoney - masta of dizasta
jak chcesz wgrac wersje "internetowa" to trzeba zrobic Jailbreaka bo potrzebny jest AppSync.
Na tych z appstore'a to trzeba szukac moze jakas darmowka jest
Użytkownika needmoney nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 07-03-2012, 11:18   #5
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1693
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Raczej ciężko na AppStore o dobrą navi która nie jest płatna, niestety. Automapa to w ogóle przesada. Pare euro za abonament na 3 dni np

http://forum.myiphone.com.pl/post127811.html
http://www.navatar.pl/?0
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości