unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 22, średnia 4,14. Tryby Wyświetlania
Stare 28-01-2012, 22:22   #6301
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12435
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Najnowszy Conan 3D

Kolejny film, który nie przypadł mi do gustu. Efekty były na odpowiednim poziomie, ale tylko to. Jak zobaczyłam scenkę, w której 11. latek zabija czterech dorosłych wojowników, wiedziałam już, czego się spodziewać po całym filmie. "Gladiator" czy "Król Skorpion" były 10x lepsze, lepiej już przypomnieć sobie tamte filmy.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2012, 19:56   #6302
GL_Paranoid
pojebany maniak

GL_Paranoid - Awatar

Na forum od: 12-09-2001
Miejscowość: Kielce/Szczecin
Rep P0wah: 2911
GL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizasta
Moneyball mnie zawiodl mimo ze jestem swirem na punkcie statystyk i rozgrywek fantasy (tyle ze w nba :b) ale film gdzies od polowy stal sie strasznie nudny i rozwlekly a przez ostatnie pol godziny nie moglem sie doczekac konca Niekoniecznie

gg-803286
Użytkownika GL_Paranoid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2012, 20:07   #6303
puszek
Na forum od: 11-06-2004
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3221
puszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizastapuszek - masta of dizasta
Cytat:
needmoney pisze: Podgląd Wiadomości
Sztos 2 - pierwszy polski film komediowy od dłuższego czasu na który warto isć.

Naprawde szczerze polecam, ludzie wychodzący z sali byli również zadowoleni!
E ja tam w ogole nie polecam. Bardzo malo zabawnych momentow i chyba za duzo "slawnych" aktorow.
Użytkownika puszek nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2012, 21:04   #6304
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4677
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Najnowszy Conan 3D

Kolejny film, który nie przypadł mi do gustu. Efekty były na odpowiednim poziomie, ale tylko to. Jak zobaczyłam scenkę, w której 11. latek zabija czterech dorosłych wojowników, wiedziałam już, czego się spodziewać po całym filmie. "Gladiator" czy "Król Skorpion" były 10x lepsze, lepiej już przypomnieć sobie tamte filmy.
No bo taki byl Conan. Akurat to 11 lat to troche im sie przesadzilo, ale w ksiazce Howard pisal, ze gdy mial 16 lat to opowiadano o nim historie przy ognisku. Film ogolnie strasznie chujowy, bardzo sie zawiodlem. Jedyne co to dobre miejscowki, ciekawe scenerie.

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2012, 22:06   #6305
ronnex
off

ronnex - Awatar

Na forum od: 19-11-2005
Miejscowość: Pers Czyszczenie Gorzów Wielkopolski
Rep P0wah: 2022
ronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizastaronnex - masta of dizasta
Krzesi az tak zle ?? bo ja miałem się wybierać na sztos 2 :P i teraz to juz nie wiem
Użytkownika ronnex nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 30-01-2012, 22:17   #6306
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12335
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
Cytat:
puszek pisze: Podgląd Wiadomości
E ja tam w ogole nie polecam. Bardzo malo zabawnych momentow i chyba za duzo "slawnych" aktorow.
zdecydowanie jedynka była lepsza, dwójka jak dla mnie mocno naciągana ;c
Stare 30-01-2012, 22:19   #6307
crack
zen

crack - Awatar

Na forum od: 12-01-2003
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 3072
crack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizastacrack - masta of dizasta
Pokemon the movie 9/10

Użytkownika crack nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 31-01-2012, 09:04   #6308
Carlos
The skies will rain red.

Carlos - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 6399
Carlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizastaCarlos - masta of dizasta
Cytat:
crack pisze: Podgląd Wiadomości
Pokemon the movie 9/10
Zaintrygowałeś mnie, poproszę jakąś dłuższą recenzję najlepiej bez spojlerów. Dziękuję.
Użytkownika Carlos nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-02-2012, 20:37   #6309
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 3225
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
Róża - od pierwszej sceny filmu wiemy ze nie mamy do czynienia z byle czym i ze na pewno nie jest to film "łagodny" w odbiorze... Powinna to być obowiązkowa lektura dla każdego z nas jednak ograniczona dla wieku od 20 lat.

Ocena - 9/10

I'm a MOTO PSYCHO
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-02-2012, 21:15   #6310
Pitagora
Turn Back The River

Pitagora - Awatar

Na forum od: 17-04-2002
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 1832
Pitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizastaPitagora - masta of dizasta
The Three Musketeers
Tragedia i nie mam ochoty nic wiecej dodawac...
3/10

Tagi
filmy, kino, ogladam, ogladamy

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości