unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-01-2006, 20:45   #1
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8178
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
Ile fpsów : D

siemka mam pytanie ile macie fpsow ;] ja mam 78-81 na karcie Radeon 9600 ile wy macie i na jakich kartach ...
Użytkownika danel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2006, 20:50   #2
Pi3Gi
wujek chujek

Pi3Gi - Awatar

Na forum od: 22-10-2005
Miejscowość: Zagórz/Sanok
Rep P0wah: 218
Pi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizastaPi3Gi - masta of dizasta
a jaki utek ?
Stare 11-01-2006, 20:53   #3
consequenc[e]
best|e-38

consequenc[e] - Awatar

Na forum od: 15-04-2005
Miejscowość: Wawa & Konstancin
Rep P0wah: 1495
consequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizastaconsequenc[e] - masta of dizasta
Pincet na ATI MACH VT 1MB
Stare 11-01-2006, 21:09   #4
mrok_ldm
U-U-U-U-U

mrok_ldm - Awatar

Na forum od: 31-07-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 57
mrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizasta
na radeonie 9600 powinienes miec sporo wiecej... ja mam radeona 8500 i mam ~300fps, zalezy od konfiguracji sprzetu i ut (pewnie cos tam jeszcze bym wiecej wykrzesal z tego sprzetu)
Stare 11-01-2006, 21:14   #5
-negative-
yo

-negative- - Awatar

Na forum od: 29-09-2005
Miejscowość: Pisz
Rep P0wah: 44
-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p-negative- - cham i świnia ;p
Cytat:
Pi3Gi pisze:
a jaki utek ?
UT`99
Stare 11-01-2006, 21:18   #6
Foxtrott
TW pimp

Foxtrott - Awatar

Na forum od: 10-09-2005
Miejscowość: Darłowo/Koszalin
Rep P0wah: 70
Foxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizastaFoxtrott - masta of dizasta
Uwaga, w tym momencie wychodze na downa i bezmuzga. Ale jak sie sprawdza w UT99 liczbe fps? Powaznie nie wiem, cala klawiature obstukalem itd, itd. I niewiem
Stare 11-01-2006, 21:20   #7
gangstta
shook

gangstta - Awatar

Na forum od: 05-10-2004
Miejscowość: Gorzów Wlkp
Rep P0wah: 583
gangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizastagangstta - masta of dizasta
Danel wejdż w właściwości karty graficznej zakładka 3d i wyłącz synchronizacje pionową bedziesz miał też 300 . Foxtrott wpisz w konsoli podczas gry ''Timedemo 1'' jak chcesz wyłączyć wpisz ''Timedemo 0''.
Stare 11-01-2006, 21:22   #8
mrok_ldm
U-U-U-U-U

mrok_ldm - Awatar

Na forum od: 31-07-2002
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 57
mrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizastamrok_ldm - masta of dizasta
Cytat:
G/-\ngsta* pisze:
Danel wejdż w właściwości karty graficznej zakładka 3d i wyłącz synchronizacje pionową bedziesz miał też 300
idd, ale fpsy mozna zwiekszyc stosujac jeszcze pare innych sztuczek
Stare 11-01-2006, 21:22   #9
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9255
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
danel pisze:
siemka mam pytanie ile macie fpsow ;] ja mam 78-81 na karcie Radeon 9600 ile wy macie i na jakich kartach ...
wystarczająco dużo żeby się nad tym nie zastanawiać z vsync 85 żadko spadnie do 80
mam kręconego 9550
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2006, 22:12   #10
nazzgul
WODKI:)

nazzgul - Awatar

Na forum od: 15-10-2005
Miejscowość: Darłowo
Rep P0wah: 47
nazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizastanazzgul - masta of dizasta
geforce 4 mx440 60-100 fps
/edit
fox pod esc tools i tam jest timedemostatics to wlaczysz i ci bedzie pokazywac fpsy:]

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości