unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 09-12-2012, 11:02   #1
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Usuwanie konta w UT3

Chodzi mi o odzyskanie maila i założenie nowego konta, bo stare mi się już znudziło. Da się w ogóle zrobić coś takiego?
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-12-2012, 17:06   #2
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Xirios pisze: Podgląd Wiadomości
Chodzi mi o odzyskanie maila i założenie nowego konta, bo stare mi się już znudziło. Da się w ogóle zrobić coś takiego?
nie ale możesz napisać do pitera o zmiane nicka na forum w ogóle jaki jest sens podawania prawdziwego meila w ut3
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-12-2012, 18:06   #3
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Hasło z maila musi być przecież też hasłem przy logowaniu się do UT3.
Bez tego gra nie pójdzie.

I nie chodzi mi o forum tylko o grę komputerową
Stare 09-12-2012, 18:22   #4
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3439
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
Cytat:
Hasło z maila musi być przecież też hasłem przy logowaniu się do UT3.
jaka bzdura ;] gdzie to wyczytalas? To tak jakbys musiala podac EPIC'owi haslo do swojego maila, niby po co? Jezeli gdzies tak jeszcze robisz to zalecam ostroznosc
Stare 09-12-2012, 18:28   #5
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Tylko w UT3. Jednak mail i tak był zakładany pod grę. Potem się jednak przydał, ale żadnego spamu nie było.

Przy zakładaniu konta o ile pamiętam wymagany był mail oraz proponowany login w grze. Potem, po założeniu konta, przy logowaniu wpisywało się nick i pass ten sam co w mailu. Inaczej nie szło, z hasłem wymyślanym do gry.
Stare 09-12-2012, 18:37   #6
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: woj.Lubelskie
Rep P0wah: 10884
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
Jak może się znudzić konto do gry ?

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-12-2012, 18:47   #7
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Tak jak ciuchy czy faceci :>

Joke
Stare 09-12-2012, 19:19   #8
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Potem, po założeniu konta, przy logowaniu wpisywało się nick i pass ten sam co w mailu. Inaczej nie szło, z hasłem wymyślanym do gry.
gowno prawda ja normalnie w demie założyłem jeszcze konto z hasłem i działa do dziś
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 09-12-2012, 19:26   #9
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

To o co chodziło z tymi hasłami? Duchy jakieś? :P W obu kontach wymagane było konkretne hasło, od dwóch maili. A też chciałam wybrać sobie własne.
Stare 09-12-2012, 21:56   #10
Ponury
gtmSew

Ponury - Awatar

Na forum od: 01-01-2008
Miejscowość: Opole
Rep P0wah: 3439
Ponury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizastaPonury - masta of dizasta
naprawde Xirios, to jest bullshit to co piszesz, sorki inaczej nie mozna tego napisac. Nie moglo tak byc, poniewaz:
-chyba nigdzie na swiecie nie ma takiej parktyki
-ma to zerowy sens
-niesie za soba wysokie zagrozenie jezeli chodzi o bezpieczenstwo konta email
-nikt nie robi systemu logowania, ktory musialby obslugiac api setek uslug mailowych, zeby tylko sprawdzic czy mozna sie za pomoca tego hasla zalogowac na konto.

Wiec tak, duchy...

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości