unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 01-10-2013, 19:43   #31
bondi
bondi - Awatar

Na forum od: 01-01-2009
Miejscowość: Hrabstwo ;)
Rep P0wah: 985
bondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizastabondi - masta of dizasta
Cytat:
Failed pisze: Podgląd Wiadomości
Te ja bym ruszył pizdeczke, już ostatnio załowałem, że było w BLCH a nie ogarnąłem i myślałem, że w Slesinie jest. Tylko czy ktoś z podkarpacia się rusza? Bo trzeba by było jechać jakąś ciuchią na wawe i z kimś się dalej zabierać pewnie. Wesoły bus już nie wypali raczej .
teraz siedze na urlopie do konca tygodnia. jak wroce to bede ogarnial urlop na ten termin jak mi sie uda to pedze oczywiscie za 2 tygodnie dam ci znac jakby co
Użytkownika bondi nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-10-2013, 08:46   #32
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3259
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
ja 10 wplacam zaliczkęęęę
Stare 03-10-2013, 22:13   #33
muhomor
disco!

muhomor - Awatar

Na forum od: 24-08-2004
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 2345
muhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizasta
no slabo cos widze frekwencje... i co to bedzie gdy przyjdzie spelnic obietnice jezdzenia na lany do konca zycia jak bedziemy grac 2v2 dek szesnasty przez 5 dni ;/ kupa i chuj
Stare 03-10-2013, 23:27   #34
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10067
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
JAPA GRZYB MUHOMUR

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-10-2013, 23:36   #35
muhomor
disco!

muhomor - Awatar

Na forum od: 24-08-2004
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 2345
muhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizasta
ale 18! :'(
Stare 04-10-2013, 21:52   #36
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Bede od poczatku do konca... Zaliczka w srode...

Uwaga! Z ostatnich dlugich LANow pamietam moze z godzine z kilku dni pobytu. Sorry za tamte wybryki ale... 'zdecydownie wole jak trace kontrole" Tym razem moze byc tak, ze bede pamietal jeszcze mniej gdyz apteczke bede miala pelna... ale obiecuje nie sikac publicznie i nie wylaczac pradu- slowo A wszytko dlatego, ze 13.11 stukna mi 3 dyszki a w lutym pojawi mi sie przyszly lider ranginku ATP I trzeba bedzie troche pozmieniac... Takze mam juz 96kg, wiec ta dyszke trzeba tam zostawic Wiec poki co Fuck the System... I prosze uzbroic sie w cierpliwosc i wyrozumialosc... ale moze nie bedzie tak zle

Pozdro
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 06-10-2013, 08:51   #37
Failed
Mojom pasjom jest TIBIA

Failed - Awatar

Na forum od: 20-05-2003
Miejscowość: Tibijskie Miasto Na Koncu Swiata
Rep P0wah: 1623
Failed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizastaFailed - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości

Uwaga! Z ostatnich dlugich LANow pamietam moze z godzine z kilku dni pobytu. Sorry za tamte wybryki ale... 'zdecydownie wole jak trace kontrole" Tym razem moze byc tak, ze bede pamietal jeszcze mniej gdyz apteczke bede miala pelna... ale obiecuje nie sikac publicznie i nie wylaczac pradu- slowo A wszytko dlatego, ze 13.11 stukna mi 3 dyszki a w lutym pojawi mi sie przyszly lider ranginku ATP I trzeba bedzie troche pozmieniac... Takze mam juz 96kg, wiec ta dyszke trzeba tam zostawic Wiec poki co Fuck the System... I prosze uzbroic sie w cierpliwosc i wyrozumialosc... ale moze nie bedzie tak zle

Pozdro
'Filet zapłac za lany.' "D
Szukasz pasywnego dochodu? Chcesz zainwestowac zarobione pieniadze? Słyszałes o zarabianiu w internecie? Chcesz zacząć zarabiać? Napisz priv wyjaśnie - TheAdsTeam - to stosunkowo nowy projekt rev sharowy. Prawdziwi ludzie, prawdziwe reklamy, prawdziwe zarobki.
Użytkownika Failed nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-10-2013, 11:33   #38
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3278
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
hahaha... no wlasnie tym razem trzy razy to moze zapisze
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 07-10-2013, 11:04   #39
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości
(...)

Takze mam juz 96kg, wiec ta dyszke trzeba tam zostawic Wiec poki co Fuck the System... I prosze uzbroic sie w cierpliwosc i wyrozumialosc... ale moze nie bedzie tak zle

Pozdro
Będziesz odpierdalał = śpisz w rowie pod płotem. :P
Stare 07-10-2013, 11:16   #40
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10067
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Nie bierz tej jebanej apteczki, 4ry dni chyba dzwigniesz bez medykamentow?

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Tagi
cieny polej, gejming, nakurwiam salto, texet chuj, w00dnik, wuda

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości