unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 21-05-2008, 16:25   #2851
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3787
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Co Ty bredzisz? Dałeś jedną klatkę. Gdybyś dał całość, to by elegancko było widać jak zawala się budynek.
Oba filmiki pokazują jedno zdarzenie, ten pierwszy to nie jest fejk, jak sobie uroiłeś. Dałem linki do pełnych filmów, a nie pojedyńczych klatek, tam wszystko widać elegancko. Skomentuj te filmy, mistrzu.
Stare 21-05-2008, 18:36   #2852
loQ!
ZLAGOWANY !!!

loQ! - Awatar

Na forum od: 21-05-2005
Miejscowość: Krosno
Rep P0wah: 13206
loQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizastaloQ! - masta of dizasta
no prosze Cie klej

a wziales pod uwage to ze to wlasnie ta "twoja klatka" moze byc spreparowana komputerowo? (tak jak to nazwales)

filmy umieszczone przez icarium'a wlasnie pokazuja zawalanie sie budynku w taki sposob jak na tym 1gifie umieszczonego przeze mnie... dziwne ze wszedzie pokazane jest zawalanie sie wlasnie w TAKI sposob, a nie taki jak Ty podales... a moze TY to przerabiasz?

/a co najbardziej mnie rozsmieszylo

wg. Ciebie klej WTC7 zawalil sie przez panujacy w srodku pozar/ogien ! gg
pozdro klej i czekam na TWOJA ANALIZE hah! i pisz jak najwiecej w tym temacie, bo od razu mi sie humor poprawia

robtex

stand combo rulzz !!
Użytkownika loQ! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 19:47   #2853
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 06-09-2006
Miejscowość: Jak każda istota - z Wszechświata.
Rep P0wah: 276
klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
Czekałem aż o to zapytasz. Pożaru nie widać ponieważ widok którym posługują się spiskowcy to widok od ściany północnej, południowa ściana płonęła - ta której nikt nie pokazuje.

To jest ściana która częściowo spłonęła naruszając konstrukcje nośne, zawaliła się pod wpływem stopionej stali kolumn podporządkowanych nośnym. W tym kratownic przenoszących obciążenia. A więc:

Czerwoną kreską zaznaczono obszar zniszczeń południowo-wschodniego boku budynku oraz widocznych ubytków w ścianie południowej

Natomiast, ICARIUM - skrzywdzony człowieku, nie ma potrzeby przywoływać tutaj tysiecy nagrań z tego samego ujęcia skoro ważne jest tam pierwsze 2-3 sekundy. Wtedy to wspomniany PENTHOUSE leci pierwszy dość dobrze widocznie przed resztą. Tak nie wyglada kontrolowane wyburzenie.

Mam jedno zasadnicze pytanie - dlaczego spora część (ok. 1/4) WTC 7 runęła przed zawaleniem się pozostałej części budowli...? przecież tak precyzyjnie obmyślony plan morderstwa tysięcy rodaków nie mógł spalić na tak szkolnej i podręcznikowej wręcz błahostce.
Dane NISTU czy MITU są do przeglądnięcia w internecie a ich dostep jest przecież bezproblemowy (szczegółowe projekty wież, parametry samolotów itd.) Jakoś nikt do tej pory nie wyraził wątpliwości co do oficjalnych i czysto technicznych wyników dochodzeń. Potrafi ktoś to racjonalnie wytłumaczyć, bo rozumiem że poruszamy się na gruncie typowo racjonalnym - czy może fantazjujemy, ICARIUM ?

Niestety te fakty z Nista i Chińskiego Wydziału Inżynierii Budownictwa Uniwersytetu Tsinghua w Pekinie potwierdzają oficjalną wersję wydarzeń na podstawie wiedzy z zakresu budownictwa (z wyjątkiem kilku pajaców występujących w spiskowych filmach).

I tak już pewnie na koniec.

Ciekawe ujęcie ukazujące zakres zniszczeń (czerwone strzałki i dziura ciągnąca się nieprzerwanie od góry ku dołowi)
Szkoda tylko, ze południowa ściana (niestety, zwykle zasnuta dymem na filmikach które pokauje nam ICARIUM
* http://video.google.pl/videoplay?doc...HpuKigLGpLnmCQ
* http://www.youtube.com/watch?v=GEPjOi2dQSM ) została nieźle przeorana przez szczątki rozpadającego się WTC 1.

przy okazji, natrafiłem na coś ciekawego odnośnie raz jeszcze pentagonu, generator prądotwórczy stojący z boku budynku którego istnienie ukrywają twórcy teorii spiskowych, świetnie

Ps. Lki, ty i ta twoj amatorszczyzna zamiast podszczekiwać i łapać się nogawek jak kundelek zwróc się o pomoc do p.babicza od którego tak namiętnie czerpiesz spiskowe inspiracje. ;-))
twój kompan Pablo już się wycofał więc i może Ty powinieneś ?
Użytkownika klej mastah nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 21:05   #2854
xerxes
Amon-Ra

xerxes - Awatar

Na forum od: 10-12-2006
Miejscowość: Mars
Rep P0wah: 828
xerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości
Masz zadanie domowe. Zaznajomić się z historią tego forum

Ale nie przejmuj sie, ja w 2004 / 2005 roku gorzej pisałem

Wyrobisz się
Nie za bardzo wiem czy dobrze zrozumiałem „wyrobienie się” jednak mam nadzieję że się nie „wyrobię”. Dyskusja i przedstawianie swoich poglądów to jedno i każdy ma do tego prawo. Każdy ma też prawo podpisać się pod czymś zacytować to bądź nakreślić własny punkt widzenia. Ośmieszanie kogoś w mojej ocenie nie jest dowodem na posiadanie racji tylko odwrotność czy brak umiejętności prowadzenia rozmowy.

Pomińmy jednak rację czy samo prowadzenie rozmów winno być pozbawione głupich przytyków i dziecinnych dogadywanek. Inteligentni ludzie powinni sobie tego oszczędzić. Nawet wiedząc że ma się rację nie warto kogokolwiek ośmieszać. Głupawe dogryzanie jest brakiem szacunku nie tylko dla rozmówcy ale i dla każdego czytającego. Osobiście wierzę że nie jest istotne jak głupi jest rozmówca należy mu się szacunek a przynajmniej jego minimum. Jeśli uważać inaczej to możemy wracać na drzewa i za różnice poglądów okładać się kamieniami.

Dodajmy że kilka tekstów Pana Kleja mocno mnie zirytowało bo sam też ma tendencje to takiego prowadzenia rozmowy. To wszystko jednak nie umniejsza faktu że Gość się przykłada do tematu dodajmy tematu w którym nie ma jednej osoby która by Go naprawdę popierała. Czy to łatwa dyskusja ? Pytanie było retoryczne. Za sam fakt że mimo wszystkich przytyków dalej ma ochotę walczyć z wiatrakami sam przeciw wszystkim w moich oczach zasłużył na to żeby przynajmniej zostać wysłuchanym/przeczytanym i żebym sobie oszczędził zbywania go tekstem Ty świrze czy idioto ;-)

Domyślam się że nazbyt popularne to co napisałem nie będzie jednak nie mogłem o tym nie napisać.

Teraz Pan Klej

Kontrolowane wyburzanie czy musi polegać na równomiernym wysadzeniu ładunków od 1 do 10 czy też można w sposób kontrolowany dla dodania realizmu dokonać detonacji 2-4 5-7 np. ?
IMO oczywistym jest że dla dodania realizmu można stworzyć „scenariusz detonacji” aby realizm naturalne zawalenia poprzeć. Co do fotek na temat wyburzania to wybacz Klej jednak co one mają udowodnić ? Ciężko tam dostrzec to o czym mówisz (możliwe że źle patrzę) To wszystko jest kiepskiej jakości.

Panowie ICARIUM i Klej pa licho jak zawalał się budynek co jednak z zeznaniami strażaków ?
Kilku z nich stwierdziło że słyszeli powtarzające się po sobie małe eksplozje. W odstępach czasu na tyle nie naturalnych żeby wykluczyć wybuchy nie kontrolowane. Dodajmy że przynajmniej jeden z nich brał udział w kilku wyburzeniach kontrolowanych.
Myślę że jeśli nie został nakłoniony do kłamania to mamy poważny problem bo strażak i pożar to blisko a dodajmy do tego jeszcze „brał udział w wyburzaniu” .

Cytat:
klej mastah pisze: Podgląd Wiadomości
Ale Ty jesteś ICARIUM spostrzegawczy, widziałeś kiedyś aby zburzany w kontrolowany sposób budynek zawalał się na raty ?
Klej to że nie widział nie oznacza ani tego że to nie miało nigdy miejsca ani tego że nie jest to możliwe. Wyburzanie w takich USA stało się popularne więc robi się z tego widowisko. Wysadzanie budynku na raty nie byłoby specjalnie spektakularne dla przeciętnego Jonesa ;-)
„9/11 - NIE manipulacji.” to zawartość Twojej sygnatury. Jeśli pozwolisz chciałby się dowiedzieć. Dlaczego ktoś miałby manipulować ludźmi i twierdzić że to spisek kiedy prawda jest oczywista że Obinladen stoi za tymi atakami i to wszystko wina terrorystów?
Użytkownika xerxes nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 21-05-2008, 22:31   #2855
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3787
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Ten budynek nie zawalał się na raty, to są tylko urojenia kleja.
Stare 21-05-2008, 23:00   #2856
klej mastah
ZBANOWANY !!!

klej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizastaklej mastah - masta of dizasta
Cytat:
xerxes pisze: Podgląd Wiadomości
...
Wiem że moje "teorie" zaspokajają raczej mało wybredne intelekty, ale to co w wielkim skrócie napisałem jest raczej dziełem Wydziału Inżynierii Budownictwa pod przewodnictwem LU Xinzhenga i JIANG Jianjinga w Pekinie.
No chyba że na forum jest jakiś inżynier z papierami który potrafi wyliczyć czy np. paliwo lotnicze odegrało role w zawaleniu się wież czy też siłę eksplozji.

Razu pewnego przeczytałem gdzieś co by się stało gdyby odpalano ładunki w kolejności 5-3-9. obiekt rozleciałby się na różne strony i byłaby farsa a nie kontrolowane wyburzanie.
Nawet podstawowa wiedza zaczerpnięta gdzieś tam zawsze się przydaje i raczej śmieszy mnie sytuacja gdzie domorosły specjalista wyraża w tonie definitywnym to czy tamto. Pozdrawiam ICARIUMA.
Cytat:
Klej to że nie widział nie oznacza ani tego że to nie miało nigdy miejsca ani tego że nie jest to możliwe.
Z całym szacunkiem ale zawsze śmieszyły mnie tego typu konstatacje. Czyli nieistnienie dowodu nie jest dowodem nieistnienia takim tłumaczeniem możemy sobie udowadniać co tylko chcemy, np. to że w Afryce rośnie czerwone drzewa ze skarpetami zamiast liści.
To temat ścisły i dla takich wybiegów jak teraz zaprezentowałeś miejsca nie ma.
Cytat:
Wyburzanie w takich USA stało się popularne więc robi się z tego widowisko. Wysadzanie budynku na raty nie byłoby specjalnie spektakularne dla przeciętnego Jonesa ;-)
„9/11 - NIE manipulacji.” to zawartość Twojej sygnatury. Jeśli pozwolisz chciałby się dowiedzieć. Dlaczego ktoś miałby manipulować ludźmi i twierdzić że to spisek kiedy prawda jest oczywista że Obinladen stoi za tymi atakami i to wszystko wina terrorystów?
Po pierwsze spisek istnieje dla tych którzy w niego wierzą. Spisek umiera kiedy traci rzeszę swoich wyznawców - zupełnie jak sekta.
Ci wyznawcy przekazując dalej i zarażając kolejnych potencjalnych bez podstawowej wiedzy, łatwowiernych i nie zaznajomionych w temacie laików, dają swoim przykładem szansę na zarobienie dużego nominału ich protoplastom. Czyli najczęściej jakimś zdegradowanym ekscentrycznym profesorom opowiadającym sie za kompletnymi niedorzecznościami.
Przecież nie ważne jak piszą ale ważne że piszą. Podobna Historia Tyczy się Patricka Geryla który wydał miliony egzemplarzy "Proroctwa Oriona na rok 2012" - i co, żadno z opisanych przez niego wydarzeń nie będzie miał miejsca bo facet dokonał błędnych obliczeń i kompletnie fantazjował, lecz do 2012 roku przybędzie mu jeszcze trochę szmalu. To samo tyczy się Ericha von Danikena i Zecharie Sitchina.
Polecam przeczytać ale i potraktować z uśmiechem.

ps. Niestety, ICARIUM, obiekt zawalał się na raty, czy tego chcesz czy nie. Zapewne chciałbyś by wyburzenie wyglądało tak:

Stare 21-05-2008, 23:43   #2857
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4675
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
ale przy kontrolowanych demolkach ladunki sa rozstawione w opdpowiedni sposob, oraz odpalane rowno, aby budynek nie jebnal np. na bok, wszystko jest obliczone, z tego co wiem, zatem mysle, ze odpowiednie rozstawienie ladunkow mogloby spowodowac rozpadanie sie budynku "na raty". w ogole wez przestan, szkoda zachodu, widzisz, ze ludzie nie lykaja tego co piszesz, wiec nie ma sensu chyba sie produkowac. pozdro.

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2008, 00:09   #2858
paranoidandroid
ZBANOWANY !!!

Na forum od: 13-10-2007
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 0
paranoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizastaparanoidandroid - masta of dizasta
Cytat:
Skell pisze: Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy ktoś z was czytał "Zbrodnię i Karę" niejakiego Fiodora Dostojewskiego (Nawiasem mówiąc świetna książka) ale tam jest pięknie ukazany problem bycia "Tym jedynym który ma racje i musi patrzeć jak inni pogrążają się w głupocie i niewiedzy" (Trochę patetycznie to określiłem, ale za to fajnie brzmi).
Czytałeś tą samą Zbrodnię i Karę co ja?

Tak się składa, że trochę się interesuje twórczością Dostojewskiego... Erm, doczytałeś do końca?

PS. Ja NADAL nie wiem z czego robią te dowody osobiste, klej, błagam!
Użytkownika paranoidandroid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2008, 00:15   #2859
xerxes
Amon-Ra

xerxes - Awatar

Na forum od: 10-12-2006
Miejscowość: Mars
Rep P0wah: 828
xerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizastaxerxes - masta of dizasta
Cytat:
klej mastah pisze: Podgląd Wiadomości
Wiem że moje "teorie" zaspokajają raczej mało wybredne intelekty, ale to co w wielkim skrócie napisałem jest raczej dziełem Wydziału Inżynierii Budownictwa pod przewodnictwem LU Xinzhenga i JIANG Jianjinga w Pekinie.
No chyba że na forum jest jakiś inżynier z papierami który potrafi wyliczyć czy np. paliwo lotnicze odegrało role w zawaleniu się wież czy też siłę eksplozji.
Co drugi z nas to inżynier jak by nie patrzeć to forum o piramidach. Wielkie dzieła Pana X Lu.i JJ są oczywiście przemawiającym za wszystkim co twierdzisz dowodem. Bogu dziękować każdy z nas się interesuje ich pracami.

Cytat:
Razu pewnego przeczytałem gdzieś co by się stało gdyby odpalano ładunki w kolejności 5-3-9. obiekt rozleciałby się na różne strony i byłaby farsa a nie kontrolowane wyburzanie.
Nawet podstawowa wiedza zaczerpnięta gdzieś tam zawsze się przydaje i raczej śmieszy mnie sytuacja gdzie domorosły specjalista wyraża w tonie definitywnym to czy tamto. Pozdrawiam ICARIUMA.
To był przykład o czym doskonale wiesz. Chodziło tylko i wyłącznie o fakt że ładunki mogą być dowolnie umieszczone i odpalone co za tym idzie wywołać taki a nie inny efekt wizualny.
Sam jestem nawet nie domorosłym specjalistą w dziedzinie ładunków wybuchowych jednak doskonale zdaję sobie sprawę że moja wiedza jest znikoma i ktoś kto żyje z tematem codziennie wie więcej. Praw fizyki być może nie przeskoczymy jednak wiedzę przeciętnego Kowalksiego a i owszem. Szczególnie jeśli on sam nie wiem jak powinno wyglądać zawalenie się nie chatki babinki ale wieżowca z .... eeee stali i azbestu ;-) (mimo ICARIUMA)

Cytat:
Z całym szacunkiem ale zawsze śmieszyły mnie tego typu konstatacje. Czyli nieistnienie dowodu nie jest dowodem nieistnienia takim tłumaczeniem możemy sobie udowadniać co tylko chcemy, np. to że w Afryce rośnie czerwone drzewa ze skarpetami zamiast liści.
To temat ścisły i dla takich wybiegów jak teraz zaprezentowałeś miejsca nie ma.
Wzajemnie z całym należytym szacunkiem nie widzę tutaj wypowiedzi biegłego który twierdzi „taka detonacja nie ma prawa mieć miejsca” czy „tak detonacja nie jest możliwa do osiągnięcia”

Nikomu niczego nie udowadniam. Nie czuję takiej potrzeby ;-) Natomiast jeśli Ty już to czynisz to bądź proszę równie obiektywny względem własnych twierdzeń jak i tych które uważasz za nieracjonalne.

Miejsca też być nie powinno na sposób prowadzenia polityki przez USA względem innych państw a w szczególności innych narodów które to cierpią za uległość grupy (za przeproszeniem) przydupasów zasiadających w ich rządzie. Jednak jest bo jest i co poradzić? Wyśmiać ?

Cytat:
Po pierwsze spisek istnieje dla tych którzy w niego wierzą. Spisek umiera kiedy traci rzeszę swoich wyznawców - zupełnie jak sekta.
Sektą zaś może być wszystko co nie istnieje w zgodzie z przyjętymi normami. Normę zaś tworzy zawsze większość która wpaja mniejszości racje niepodważalne ostatecznie mniejszość skutecznie manipulująca mniejszością dla celów własnych.

Cytat:
Ci wyznawcy przekazując dalej i zarażając kolejnych potencjalnych bez podstawowej wiedzy, łatwowiernych i nie zaznajomionych w temacie laików, dają swoim przykładem szansę na zarobienie dużego nominału ich protoplastom.
To trochę tak jak z telewizją każdy che być właścicielem telewizji(kanału programu czy innym) dzięki temu każdy przeciętny człek który głoduje dowiaduje się jak lekko mu się żyje bowiem prawo pierwszej nocy jest mu obce a u sąsiadów za granicą jest to norma. HURRA!

Cytat:
Czyli najczęściej jakimś zdegradowanym ekscentrycznym profesorom opowiadającym sie za kompletnymi niedorzecznościami.
Tyle że zdegradowanie przez jedną ze stron po przeciwnej stają się wielkimi mesyjaszami hmm

Cytat:
Przecież nie ważne jak piszą ale ważne że piszą. Podobna Historia Tyczy się Patricka Geryla który wydał miliony egzemplarzy "Proroctwa Oriona na rok 2012" - i co, żadno z opisanych przez niego wydarzeń nie będzie miał miejsca bo facet dokonał błędnych obliczeń i kompletnie fantazjował, lecz do 2012 roku przybędzie mu jeszcze trochę szmalu. To samo tyczy się Ericha von Danikena i Zecharie Sitchina.
Polecam przeczytać ale i potraktować z uśmiechem.
Faktycznie świat jest pełny oszołomów choć gorsze że cwaniaków którzy tłuką na nich szmal.
Jednak to nic w porównaniu to tymi którzy pozbawiając życia tysiące ludzi robią na tym interesy (wietnam war in the gulf czy iraq) Najlepiej wierzyć jak bardzo jesteśmy zagrożeni terrorystami.
Bo taki wietnam czy inny przecież nas wszystkich wykończy.

Chciałbym jednak żebyś odpowiedział mi na pytanie które zadałem wcześniej o Twoją sygnaturę bo być może komuś wydało się że odpowiedziałeś mnie jednak tak się nie wydaje.

Tak na koniec jak już chcesz o WTC rozmawiać to po kiego wprowadzasz do rozmowy (bo to przecie nie dyskusja) pomagierów/odwracaczy uwagi pokroju Danikena ???

Chyba masz jeszcze siłę ?
Użytkownika xerxes nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-05-2008, 00:20   #2860
klej mastah
ZBANOWANY !!!

Idąc waszym tokiem myślenia dowodem na spisek powinny być właśnie rzeczy znalezione w zgliszczach itp, to przecież świadczyłoby o tym że był to atak terrorystyczny i świetna przykrywka dla spisku. Jednak wy uprawiacie coś zupełnie odwrotnego. To tak na marginesie logicznego myślenia.

Aby urwać te tyrady już niedługo, przestane przecierać wam oczy. Pewnie co poniektórym lżej na duszy się zrobi

Cytat:
Chyba masz jeszcze siłę ?
// Nie ja się moge kopać z koniem cały dzien, gorzej tylko z kondycją teorii spiskowych, bo może sie okazać że nie będzie co obalać. najmocniejszy cios w spisek powinienem zadać pod koniec - jako podsumowanie.
Cytat:
Tak na koniec jak już chcesz o WTC rozmawiać to po kiego wprowadzasz do rozmowy (bo to przecie nie dyskusja) pomagierów/odwracaczy uwagi pokroju Danikena ???
To był przykład pomocniczy jak w przypadku twoich ładunków, bądź teraz jak powiedziałeś, obiektywny, bo nie jesteś.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości