unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 02-11-2018, 06:59   #71
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
z tego co wiem wszystkie gry po za utkiem sa marne wiec ja bym pogral w utka4 i tryba Blitza, cos idealnego dla stada : ] wyjasniam iz chodzi w nim o to zeby doniesc flage na miejsce, ale bez zadnego tam wykradania tylko jak szczury na tonacym okrecie, prosto do celu : ] Kody i inne te niby bajery udajace fajnosc z czyms takim jak Blits nimajo szans.
Stare 02-11-2018, 11:05   #72
Moralesss
Moralesss - Awatar

Na forum od: 15-09-2017
Miejscowość: -
Rep P0wah: 0
Moralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizastaMoralesss - masta of dizasta
Cytat:
sleesh pisze: Podgląd Wiadomości

Mozna gdzie odnalezc tez w czelusciach plyte z Herosami 3 i na goracym krzesle zagrac
mam Złotą Edycję 1-4 więc jak ktoś zainteresowany na miejscu mogę udostępnić
Użytkownika Moralesss nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-11-2018, 13:38   #73
Xirios
Zarejstrowany

Xirios - Awatar

Na forum od: 24-08-2003
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 12419
Xirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizastaXirios - masta of dizasta
Cytat:
Terminator'e pisze: Podgląd Wiadomości
z tego co wiem wszystkie gry po za utkiem sa marne
Zapewne nie grałeś we wszystkie gry świata. Wśród plagiatów i chłamu zdarzają się tytuły, które się wybijają. Teraz niestety rzadko, bo jedno do drugiego jest podobne. Przed 2000 rokiem produkowano mniej gier. Wszystkie dema i zapowiedzi dało się ogarnąć w jednym numerze CDA.
Użytkownika Xirios nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-11-2018, 21:13   #74
sleesh
sleesh - Awatar

Na forum od: 28-10-2018
Miejscowość: Bełchatów
sleesh - nijaki taki
Destiny 2 za darmo, w sam raz na lana Brac poki jest

https://www.pepper.pl/promocje/desti...a-darmo-112250

A jakby ktos UT potrzebowal:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrow...ji-na-gog-com/
Stare 03-11-2018, 11:40   #75
Terminator'e
gg - > 3755190 < -

Terminator'e - Awatar

Na forum od: 13-08-2001
Miejscowość: lol'zzz
Rep P0wah: 6865
Terminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizastaTerminator'e - masta of dizasta
No bo to tak, w utku każdy się czuje mocny i konkurencja jest wyrównana a w takim kocie4 czy tp. to ze 3 osoby potrafią w to pograć (na poziomie) a reszta zanim się dowie o co komon to kończą się lany :] a taki Blitz w utku4 to jest do opanowania w jeden dzien ... no ale tak jak mowie, zaczyna się na planowaniu a kończy na procentach, permanentnym kacu i jednej grze (a moznaby ruszyć i dwie , no i dobre o to comon, w pare dni też sie nie da zdziałać cudów, takie rzeczy tylko w polityce : ]

ps. mowie o grze dla wszystkich a nie że coś gdzieś ktoś w dwóch, trzech pyknie, to już całkiem inna historia na długie jesienne zbiorowe przemyślenia : >
A co do jakości gier to się nie wypowiadam bo utknąłem gdzieś między , ja wiem, utkiem 1, potem była długa przerwa i dopiero obudziłem się rok temu na utku4 a ostatnio na blitzie w utku4, wiec jak coś to nie pomoge, ale moge improwizować gdyby co : >
Stare 04-11-2018, 00:37   #76
bibel
bibel - Awatar

Na forum od: 05-07-2002
Miejscowość: Białystok
Rep P0wah: 328
bibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizastabibel - masta of dizasta
Proszen panstwa potrzebuje pomocy. Potrzebuje podwozki z warszawy do wiadomo gdzie w srode, obojetnie o ktorej godzinie, ma ktos jakies wolne miejsce?

<------ a to babkaHelka
Użytkownika bibel nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-11-2018, 19:18   #77
hadwao
Na forum od: 12-10-2008
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 1178
hadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizasta
Jak by ktoś był zainteresowany to w promocyjnej cenie mogę oddać CODa4 :>

Nie używanego
Użytkownika hadwao nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 04-11-2018, 23:05   #78
Yan3K
Dream Team

Yan3K - Awatar

Na forum od: 14-10-2004
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 469
Yan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizastaYan3K - masta of dizasta
Bawcie się dobrze paparuchy
Użytkownika Yan3K nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-11-2018, 00:11   #79
ZwierzaK
BieganieWOgóleJestChujowe

ZwierzaK - Awatar

Na forum od: 28-04-2004
Rep P0wah: 64
ZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizastaZwierzaK - masta of dizasta
Mnie niestety nie będzie. Do zobaczenia w przyszłym roku.
Użytkownika ZwierzaK nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-11-2018, 22:20   #80
chubbchubbs
Na forum od: 01-10-2017
chubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizastachubbchubbs - masta of dizasta
Cytat:
pikus pisze: Podgląd Wiadomości
Milordzie ja potrzebuje transportu, no chyba że ktoś z bełchatowa by mnie zawinął

mamy miejsce jak chcesz to możemy zawinąć Ciebie koło 18-19
daj znać w PW jakiś numer telefonu
Użytkownika chubbchubbs nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości